екологічні роздуми за темою «Чорнобиль – наш біль», присвячені 35 роковинам аварії на Чорнобильській атомній електростанції

|22.04.2021|

Ми подумки повернулися на тридцять п’ять років назад до Чорнобильської трагедії, наслідки якої – сумні. Чорнобильська трагедія – біль України. Чорнобильська трагедія – біль кожного.

Скільки часу ще буде нагадувати про себе Чорнобиль?

Пройде ще не один десяток років, але аварія на ЧАЕС так і залишиться для нас незагоєною раною в душі... І через сто років не можна буде сказати про Чорнобильську катастрофу, що вона вже в минулому.

Сподіваймося, що розуміння наслідків Чорнобильської катастрофи допоможе нам ніколи не повторити цих подій, вберегти від подібної трагедії себе і прийдешні покоління. 

Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

Відгуки учасників екологічних роздумів


Олександра Прокопчук, 111бп група психолого-педагогічного факультету

[22.04.21. 14:21]

Захід пройшов ідеально, не дивлячись на якісь перепони. Дуже сподобалося брати участь у подібних заходах, коли буде ще така можливість, ми із задоволенням будемо приймати участь!

Ольга Шимко, 211 бп група психолого-педагогічного факультету

 [22.04.21. 16:35]

Перед тим, як розповісти про свої враження стосовно заходу, я хочу щиро подякувати Упатовій Ірині Петрівні, за її високий рівень організації і професійний підхід до заходу, а також за цікаву програму – це було чудово і корисно для нас.  Під час заходу в мене залишилися лише приємні відчуття. Я, навіть, не можу передати словами, ті емоції, які я пережила під час заходу. Ця проблема розчулила мене, я, навіть, розплакалася. Я вважаю, що ті емоції, які я відчула, варто було пережити, адже Чорнобильська трагедія забрала тисячі людських життів. Мені здається, що за допомогою цього заходу я можу дещо переосмислити. Я дуже хочу, щоб у нас в Україні було мирне небо над головою, щоб не було ніякої війни, адже від цього люди гинуть. Під час заходу, я зрозуміла, що ми не повинні бути жорстокими та егоїстичними по відношенню до себе і інших людей, а повинні співпереживати та підтримувати людей, тоді, коли їм важко. Що мене найбільше розчулило? Так це письмо шестикласника, в якому хлопчик розповідає про переживання, щодо загибелі його тата. Цей лист довів мене до сліз. Також мені сподобався лист Анни Ходемчук до її загиблого сина Валерія, який загинув під час Чорнобильської трагедії. Я дуже хочу подякувати дівчині, яка читала цей лист, вона передала мені свої емоції і переживання, які неможливо підробити, вона як справжня мати виступала з цим листом. В мене, під час заходу, були сльози на очах і якийсь душевний неспокій, адже смерть – це найстрашніше, що може бути. Роздуми були цікаві та змістовні. Тема «Чорнобиль» дуже серйозна і важлива для нас.

Ну і наостанок, я хочу подякувати, студентам-біологам, які виступили на заході. В мене, навіть, склалося таке враження, що виступили не студенти-біологи, а актори. Навіть не дивлячись на технічні труднощі, все було по-справжньому. Було живе спілкування, під час якого учасники конференції висловили свою вдячність нам та Упатовій Ірині Петрівні, за організацію і проведення заходу. Я хочу висловити свою вдячність викладачам та гостям, за те, що вони були присутні на нашому заході. Дякую усім, будьте здоровими та щасливими!

Ліза Кобилінська, 111 пп група психолого-педагогічного факультету [22.04.21. 16:27]

Велика вдячність за такий, цікавий та пізнавальний захід. Не зважаючи на дистанційні умови, виступи учасників були дуже емоційними, що торкали до сліз. А розповіді душевними та змістовними. Ще раз щиро дякую, дуже сподіваюся, що у майбутньому Ви будете проводити подібні заходи.

 

Уляна Гриценко, 111 пп група психолого-педагогічного факультету [22.04.21. 14:21]

Дякую, що піднімаєте такі важливі теми. Було дуже цікаво  і пізнавально.

Єлизавета Ярема, 111 пп група психолого-педагогічного факультету [22.04.21. 17:26]

Просто чудовий захід, на стільки проникливого виступу я ще не бачила, дякую, за запрошення, було дуже цікаво послухати, складалося враження, що голоси заздалегідь записані, дуже цікаво було, прямо ком у горлі стояв, дякую!

 

Ліза Плотникова, 111 пп група психолого-педагогічного факультету [22.04.21. 14:40]

Дякую за дуже пізнавальну інформацію та чудову організацію заходу. Було дуже цікаво. Спасибі за те, що займаєтеся організацією подібних заходів, адже це важливо для всіх. А також, молодці ведучі заходу.

  Гунько Наталія Олександрівна, заступник директора Липецького ліцею, учитель біології.

  Щиро дякуємо педагогам та студентам академії за змістовну та корисну інформацію, яка  відгукнулася  у найвіддаленіших куточках наших сердець: "Чорнобильська трагедія ніколи не повинна повторитися!..."  

  Маємо надію, що попереду ще багато зустрічей, конфернцій, і не тільки онлайн. Отож стейкхолдерський проєкт триває.