Новини 

2020-2021

ОПП другий магістерський рівень.pdf

Запрошуємо до обговорення!

Викладачів, здобувачів освіти  та наших стейкхолдерів - фахівців спеціальної освіти, керівників навчальних закладів та реабіалітаційних центрів!

Чекаємо пропозицій !

Кафедра корекційної освіти та спеціальної психології

2 корпус, 2 поверх, к.78

e-mail : kafedra.korect@gmail.com 



Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня. Який комплект документів потрібно подавати до приймальної комісії, чи можна вступити на магістра за іншою спеціальністю, ніж закінчив бакалавра, коли завершується прийом заяв – відповіді на ці та інші питання абітурієнтів вже опубліковано в розділі "Поширені запитання-відповіді про вступ 2021” bit.ly/3eZCIqG.

“Майбутні магістри активно готуються до початку вступної кампанії та цікавляться, як подати документи у період карантинних обмежень, чи можна вступити на магістра за іншою спеціальністю, ніж закінчив бакалавра. Ми намагаємося зробити процес вступу прозорим та зрозумілим кожному. Тому, як і кожного року, відповіді на найпоширеніші запитання зібрали у відповідному розділі офіційного сайту МОН”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко.

Докладніше: bit.ly/3vQ9AsI

#Вступ2021 #ВищаОсвіта



6 травня пройшов захід за участі викладачів та здобувачів освіти Кафедри корекційної освіти та спеціальної психології "Академічна доброчесність як форма інформаційної культури здобувачів вищої освіти"

----------

#ХГПА #ХГПАХарків #Харків #освіта

#кафедракорекційноїосвітитаспеціальноїпсихології

#дефектолог #асистентвчителя



МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ ПОСТАНОВИ КМУ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ У ЗАКЛАДАХ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ»


----------

посилання - https://mon.gov.ua/ua/news/mon-proponuye-dlya-gromadskogo-obgovorennya-proyekt-postanovi-kmu-pro-zatverdzhennya-poryadku-organizaciyi-inklyuzivnogo-navchannya-u-zakladah-fahovoyi-peredvishoyi-osviti?fbclid=IwAR18okAuj-mXfL5q1Y_7jTKPsyYuPbaLcv12XgwvzqYMsYeDKC_DZ86jx0Y


Науково-практична конференція "Стан та перспективи розвитку спеціальної та інклюзивної освіти"

----------

#ХГПА #ХГПАХарків #Харків #освіта

#кафедракорекційноїосвітитаспеціальноїпсихології

#дефектолог #асистентвчителя



Вітаємо Анастасію Ворону, здобувачку освіти нашої кафедри групи 411 СО, з тим що вона зайняла 3 почесне місце на конкурсі Студентських робіт зі спеціальності "Спеціальна освіта".

Серед 40 робіт та за участі 22 університетів!

Дякуємо науковому керівнику Тельній О,А. за керівництво та підготовку до участі у конкурсі!

Натхнення та наснаги до майбутніх перемог!



#ХГПА #ХГПАХарків


Вітаємо Ганну Фомінську (группа 311СО) із 3 місцем на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт "Актуальні проблеми Інклюзивної освіти." 

Серед 33 робіт!! 

Висловлюємо подяку науковому керівнику Тельній О,А. за керівництво та підготовку до участі у конкурсі! 


Удачі в майбутніх наукових дослідженнях! 


#ХГПА #ХГПАХарків #ХГПА #ХГПАХарків

Визначено, що компетентність фахівця у сфері інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами (ООП) – це динамічна комбінація знань, вмінь і практичних навичок, необхідних для ефективної діяльності в якості організатора і виконавця програм інклюзивного навчання дітей з ООП.

В рамках тижня Факультету 12 , 13, 16 квітня 11:30

будуть проведені Воркшопи "Students4Students" здобувачами кафедри корекційної освіти та спеціальної психології.


Тема: Інклюзивна освіта 


Подключиться к конференции Zoom

https://us05web.zoom.us/j/81673071137?pwd=VjhuMFNnLzBIL0hxQXZDK1B0MmVBZz09


Идентификатор конференции: 816 7307 1137

Код доступа: dmP2rU 


#ХГПА #ХГПАХарків





Сторінка кафедри на Facebook

Новини кафедри|Новини спеціальної  та інклюзивної освіти






27 березня 2021 року відбудеться день відкритих дверей у форматі он-лайн на платформі Zoom.

Запрошуємо усіх бажаючих!!!

Трансляція прямого ефіру буде відбуватися в соціальній мережі Instagram на офіційній сторінці приймальної комісії - @prijmalna.komisiahgpa

https://instagram.com/prijmalna.komisiahgpa...

Реєстрація учасників обов'язкова за посиланням або у шапці профілю: https://docs.google.com/forms/d/1a83GCEHkpwxEz8_ITpw_fRFMbxKvHHDO2JvFMd3TLDY/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR3wsS3YsbrDavQzNd4dFXQVeC2JaWWsAuHFu7NsxvfnVfPEmHZEpipHKL8








З 19 березня навчання проводиться дистанційно!

Дистанційне навчання





016-spetsialna-osvita-mahistr.pdf


СТАНДАРТ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

СТУПІНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ-магістр

 СПЕЦІАЛЬНІСТЬ_016 Спеціальна освіта





ПРОЄКТ «ОСНОВИ ВОЛОНТЕРСТВА В ІНКЛЮЗИВНОМУ ОСВІТНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ»

13 лютого розпочався курс «Основи волонтерства в інклюзивному освітньому середовищі» у рамках Стратегії розвитку Харківської області на 2021-2027 роки та міжнародної договірної співпраці, спільно з Усеукраїнською громадською організацією "Асоціація корекційних педагогів України" та Благодійним фондом "Квіти життя".

Науково-педагогічні, педагогічні працівники та здобувачі освіти академії пройдуть сертифіковане онлайн-навчання по волонтерській діяльності в інклюзивному освітньому середовищі.

Курс розраховано на 1 кредит ECTS, 30 годин (16 годин навчання онлайн, 14 годин самоосвіти).

Після успішного завершення курсу слухачам надається сертифікат




Здобувачі освіти 211СО та 311СО стали учасниками проекту "Молодь дітям з аутизмом", що розпочали наш партнер БФ "Квіти Життя".

Наші дівчата проводили первинну консультацію та заповнювали різноманітні опитувальники, які дозволять створити програму корекційної роботи. 


Міністр Сергій Шкарлет також повідомив про основні пріоритети МОН у сфері інклюзивної освіти:


Відбулося засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства, в якому взяли участь Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, Міністр соціальної політики Марина Лазебна, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов та інші представники органів державної влади, дотичні до сфери захисту прав дітей.

Учасники заходу обговорили проблеми та виклики в процесі реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки й реформи децентралізації щодо функціонування закладів інституційного догляду і виховання.

Міністр Сергій Шкарлет звернув увагу на те, що виконання Стратегії має здійснюватися після забезпечення місцевими органами влади додаткової підтримки дітей з особливими освітніми потребами. Зокрема, за умови реалізації таких заходів:

«МОН не вбачає за доцільне закриття спеціальних закладів освіти, в яких надаються високоспеціалізовані освітні послуги для дітей зі складними фізичними та інтелектуальними порушеннями. Їх діяльність  ґрунтується на світовому досвіді. Такі заклади освіти з високим кадровим і технічним потенціалом мають стати майданчиком для розвитку інклюзивної освіти», – зазначив Сергій Шкарлет.

Зокрема, Міністр запропонував виключити спеціалізовані заклади освіти та ліцеї з переліку закладів освіти, які мають змінити особливості своєї діяльності до 2026 року. Така необхідність обумовлена специфікою освітнього процесу при влаштуванні дітей до пансіонів цих закладів.

Сергій Шкарлет також повідомив, що за статистикою збільшення кількості дітей  майже в п’ять разів в інклюзивних класах за останні 5 років  не вплинуло на контингент учнів спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів.


Під час обговорення було зазначено, що місцеві органи управління освітою для надання якісних освітніх послуг дітям з ООП за місцем їх проживання мають сприяти наступним цілям:

Нагадаємо, Міністр Сергій Шкарлет наголосив на важливості затвердження Національної стратегії розвитку інклюзивної освіти на 2021–2031 роки.


Вітаємо Булько Ірину, яка стала переможницею Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю "Спеціальна освіта" 

(ІІ місце)!

 

Ірина була учасницею Всеукраїнського науково-практичного форуму студентів "Розвиток спеціальної освіти: студентський формат. 


Нагароджена Сертифікатом, який засвідчує отримання стипендії Харківського міського голови "Обдарованість" у 2020/2021 навчальному році. 



Вітаємо і бажаємо натхнення та успіхів в професійній діяльності!

УВАГА!

Запрошуємо випускників закладів освіти на

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ,

що відбудеться

12 лютого 2021 року о 15:00 у форматі онлайн.

У програмі заходу передбачено онлайн-консультування абітурієнтів та батьків.

Трансляція прямого ефіру буде в соціальній мережі Інстаграм на офіційній сторінці приймальної комісії –

@prijmalna.komisiahgpa


ОНЛАЙН збірка 

Онлайн звіт кафедр 2020.pdf

На сьогодні академія співпрацює із 13 закладами вищої освіти, науковими установами, фондами Республіки Білорусь, Словаччини, Польщі, Латвії, США, Фінляндії, Англії, Італії, Казахстану. 

2 березня 2020 р. суб’єкти освітнього процесу академії приєдналися до Всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet (шляхом підписання Протоколу про приєднання до Меморандуму про створення то розвиток Усеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet). 

2020 року науково-педагогічні, педагогічні працівники й здобувачі вищої освіти взяли участь у низці міжнародних заходів співпраці. 

Спільно з партнерською організацією БО "БФ "Дон Калабрія Україна" та Istituto Don Calabria, Italia, 2020 року було організовано і проведено інтегрований курс онлайн-лекцій «Інклюзивна освіта» із залученням іноземних фахівців провідних ЗВО та реабілітаційних установ Італії. Курс розраховано на 1 кредит ECTS. 346 науковопедагогічних, педагогічних працівників та здобувачів освіти академії успішно завершили курс та отримали відповідні сертифікати. 

2020 року в академії реалізується право на внутрішню академічну мобільність на основі договірної співпраці із закладами вищої освіти України 



Увага!

з 8 по 24 січня навчання проходить дистанційно!


Вітаємо Вас з наближенням самого радісного, доброго, чарівного свята - Нового року!

 Нехай цей рік стане низкою щасливих і радісних днів, наповнених любов'ю, добром і вірою в краще! 


Випуск магістрів 2020! 

Онлайн репортаж до випуску здобувачів вищої освіти ХГПА 2020 року! 




Новорічні привітання з Новим 2021 роком! 

Друзі, разом із гіпермаркетом "Ашан" Громадська організація "ЕММАУС" ініціювали благодійну акцію "Я на відстані, але з тобою".

Вдячні організаторам та нашим партерам БО БФ "Дон Калабрія Україна" за можливість долучитися до надзвичайної події.

Подія була спрямована на підтримку продуктами малозабезпечених сімей, самотніх людей похилого віку та людей з інвалідністю.

Наші студенти-волонтери роздавали листівки, інформували відвідувачів на вході до супермаркету, яким чином кожен з них може долучитися до збору продуктів. 

P/S Приєднуйтесь до нашої волонтерської команди Харківської гуманітарно-педагогічної академії! Координатор команди  Гладун Тетяна Олександрівна.


Передзахист магістерських робіт 

Вебінар "Організація Центру (відділення) денного догляду на базі громадської організації чи комунальної установи: Нормативно-правові акти та внутрішня документація " .

Також повідомляємо, що у зв'язку з великою кількістю бажаючих взяти участь у вебінарі, ми будемо проводити онлайн трансляцію на сторінці ГО “Родина"

https://www.facebook.com/rodyna.org 

Захід відбудеться в межах проекту "Всеукраїнська інформаційно-просвітницька кампанія щодо популяризації послуги денного догляду для дітей з інтелектуальною та психосоціальною інвалідністю". За підтримки Фонд Соціального Захисту Інвалідів та у співпраці з Міністерство соціальної політики України 

Матеріали вебінару

27 листопада 2020

Дискусія про інклюзивні культурні та мистецькі проєкти 

https://www.facebook.com/dostupnoukraine/videos/5292469787445388


27 листопада 2020

Другий день конференції "Підтримка молоді з інвалідністю та випускників інтернатів: партнерство громади, бізнесу та влади"

27 листопада 2020


Gravar #1 (online-video-cutter.com).mp4

КАФЕДРАЛЬНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ

«СПЕЦІАЛЬНА ТА ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА В УКРАЇНІ ТА СВІТІ»

м. ХАРКІВ, 26 ЛИСТОПАда 2020 р.

секції:

 1. Організація освітнього процесу в умовах інклюзивної освіти

2. Діагностика та корекція психофізичних порушень у дітей та підлітків.

3. Особливості підготовки спеціалістів до роботи з дітьми із психофізичними порушеннями та викладацької діяльності.

4. Особливості навчання та виховання дітей з ООП

<---- відео-фрагмент конференції

Практичний-посібник_ГО-Еммаус_2020-pdf.pdf

Викладачі кафедри прийняли участь у онлайн конференції 

"ПІДТРИМКА МОЛОДІ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ВИПУСКНИКІВ ІНТЕРНАТІВ: партнерство громади, бізнесу та влади "

Організатори: ГО «Еммаус» (Харків) Кафедра педагогіки та соціальної роботи Українського католицького університету (Львів) 

Конференція є результатом і однією з форм презентації практичного посібника «Дім: досвід прийняття. Практики включення в Україні та в Італії», яка базується на дослідженні будинків супроводжуваного проживання України та Італії, що провела ГО «Еммаус» у співпраці з італійськими та українськими колегами. У дослідженні брали участь директори, координатори, тьютори, асистенти та сама молодь, якою опікуються у будинках супроводжуваного проживання. Дане дослідження нас спонукає на широкий діалог між представниками громадського сектору, владою та бізнесом, з метою залучення до розбудови системи опіки та допомоги молоді після виходу з інтернату. Мета конференції - привернути увагу до проблем, з якими стикаються молоді люди з інвалідністю та молодь, яка росте без батьків. Поговорити про існуючі способи допомоги їм та те, як ми можемо надати більш якісну допомогу, об’єднавши наші зусилля. 

Програма конференції      


Ітогове заняття з практики 211 СО з керівником Проскурняк О.І.




Викладач кафедри Івашура Н.С. прийняла участь у Другому он-лайн семінар «Внутрішнє забезпечення якості вищої освіти: розвиток освітніх програм та їх акредитація».

Організатори: Національний офіс Еразмус+ в Україні (проєкт ЄС) спільно з Сумським державним університетом за участі представників Національної команди експертів з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+ та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

24 листопада 2020

Завідувачка кафедри Проскурняк О.І. прийняла участь у VІІ Міжнародній конференції «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі», присвяченій святкуванню 15-річчя Кафедри спеціальної та інклюзивної освіти  Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

листопада 2020



Викладачи нашої кафедри прийняли участь у Всеукраїнськії науково-практичнії конференції з нагоди 100-річчя Академії "Розвиток націрнальної педагогічної освіти у подіях і персоналіях: особливості, здобутки та перспективи"


19 листопада 2020

Усний журнал

«Корекційний педагог»

1.  До дня логопеда Відео 411 СО

2.  Від теорії до практики – 211 СО

-    Формування елементарних математичних уявлень (Мурліна Ю.)

- Наочність як принцип навчання дітей з ООП (Маргарита Житник, Тетяна Зимогляд, Валерія Івашкіна, Дьомінова М., Єрмачкова С., Єлизавета Ємець, викладач Пєхарєва А.С.)

3.   Інноваційні методи у навчанні, вихованні та корекції дітей з ООП

-   Пісочна фантазія (Сініченкова Ангеліна) -611 СО

-  Казкотерапія як ефективний метод роботи з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку Дмітрієва А., Граур К. - 311 СО

- Ліплення з солоного тіста як елемент арт-терапії (Мар’єнко Татьяна, Івашкіна Валерія, Славгородська Маргарита) – 211 СО

          -  Відео занятий -  211СО

4.  Дидактичні матеріали для проведення корекційно-розвиткових занять.

17 листопада

1.pptx
5.pptx
4.ppt
VID_20201117_общее.mp4
411Co.mp4
2.pptx
3.pptx
Таня фильм Таня.mp4






Вітаємо з Міжнародним Днем студента!

Бажаємо усім здоров'я та творчого натхнення у навчанні та житті!

Нехай здійсняться усі мрії!🥰


17 листопада







З Міжнародним днем ​​логопеда вітаємо вас! Будьте креативним, успішним, яскравим і цікавим. Нехай ваша праця приносить відмінні результати! 

14 листопада

14 листопада 2020 Особливості програм втручання при роботі з дітьми з інвалідністю (лектор Alessandro Padovani

Mr. Alessandro Padovani

Директор Європейського соціального тренінгового центру Don Calabria Institute, психолог, Член наукового комітету Інституту психічного здоров'я, права та політики Університету Саймона Фрейзера (Simon Fraser University), Ванкувер, Канада, Член Європейської ради з питань ювенальної юстиції, Брюссель, Бельгія.

Mr. Alessandro Padovani з 1994 працював директором Європейської соціальної та навчальної зони Інституту Дон Калабрія, який безпосередньо відповідає за управління та функціонування соціальних служб для захисту дітей та підлітків в Італії, Румунії, Португалії; з 1996 по 2004 рік був Почесним суддею Венеціанського суду з питань неповнолітніх (Venice Juvenile Court); із 2005 по 2010 рік - Почесний суддя Секції з питань неповнолітніх Апеляційного суду Венеції (Juvenile Section of the Venice Court of Appeal)

Дякуємо нашим партнерам БО БФ "Дон Калабрія Україна" за організацію  інтегрованого курсу онлайн-лекцій «Інклюзивна освіта».


Семінарське. Спеціальна педагогіка та психологія. Викладач. Івашура Н.С.

Доповіді здобувачів 211 СО. 


Спец. педаг. та психологія. Семінарське . частина 1.mp4

1 частина

Спец. педаг. та психологія. Семінарське . частина 2.mp4

2 частина

Розглянуті теми: Інклюзивна освіта. Діти з особливими освітніми потребами. Роль асистента вчителя . Команда психолого-педагогічного супроводу. Створення - Індивідуальна програма розвитку (ІПР) Функції ІРЦ та комплексне психолого-педагогічне обстеження. 

Спец. педаг. та психологія. Семінарське . частина 3.mp4

3 частина

Спец. педаг. та психологія. Семінарське . частина 4.mp4

4 частина

7 листопада ми продовжили слухати лекції Італійських фахівців 

  Особливості програм втручання при роботі з дітьми з інвалідністю (лектор Alessandro Padovani

Mr. Francesco Reposati

Викладач психопатології розвитку факультету педагогічних наук університету Roma Tre University; психолог, психотерапевт, координатор відділу психічного здоров’я та інклюзії; член ради директорів Don Calabria Institute in Rome.

Член ради директорів ALAEF (Асоціація логотерапії та екзистенціального аналізу Frankliana Association of Logotherapy and Existential Analysis.

Член Ради директорів FENASCOP Lazio (Національна федерація психосоціально-терапевтичних структур National Federation of Community Psychosocio-therapeutic Structures.

5 листопада було проведено засідання кафедри Корекційної освіти та спеціальної психології.

Питання що розглядалися:

проводиться завідуючою кафедри Проскурняк О.І

411 СО до 100-річчя.mp4


Вітаємо нашу Харківську гуманітарно-педагогічну Академію зі 100 - річчям!

Бажаємо ще багато-багато разів по 100 !!!

Запальне привітання від наших веселих дівчат з 411СО і їх чарівної старости Таня Пономаренко )





31 жовтня 2020 закінчився перший блок інтегрованого курсу онлайн-лекцій «Інклюзивна освіта» для здобувачів освіти та  науково-педагогічних працівників нашої академії, що проводиться з підтримкою  Area Sociale e Formativa - Istituto don Calabria (Італія).

Вже 3 вебінар для нас  проводить Mrs. Beatrice Brugnoli, професор педагогічного факультету Університету Верони, керівник відділу охорони здоров’я зовнішнього відділення реабілітації (Rehabilitation External Unit). Тема сьогоднішньої зустрічи : Діти з  аутизмом (діагностика, скрінінги, підходи в реабілітації та адаптації навчалного процессу.

Дякуємо нашим партнерам БО БФ "Дон Калабрія Україна" за організацію курсу.

1.introduzione_en.pptx

Розширене засідання Мережі міжнародного співробітництва та академічної мобільності ХГПА.

Доповідали про

- заходи присвячені Програмі ЄС Еразмус+ з 15-17 жовтня 2020 р. та івенти були внесені на карту світу в рамках флешмобу #ErasmusDays.

- День кар'єри ЄС: Харків

-розвиток внутрішньої  академічної мобільності та про вже реалізовані проекти з іншими ВНЗ України.

- про онлайн-лекції з Інтегрованого курсу «Інклюзивна освіта» Istituto Don Calabria (Італія) , організованими з  нашими партнерами  БО БФ "Дон Калабрия Украина" 

- Запис першої лекції - https://www.youtube.com/watch?v=7eDm0aNm-K0&t=630s




Презентація з вебінару 10.10.2020 на тему  "Особливості функціонування біопсихосоціальної моделі при роботі з дітьми з інвалідністю" (лектор Beatrice Brugnoli) 

Увага!

 Шановні викладачі та здобувачі! 

з 15 жовтня по 15 листопада ми навчаємося дистанційно!

Навчання відбуватиметься із застосуванням ZOOM, Google-MEET, закритих Онлайн-кімнат Facebook.

Завдання, матеріали лекцій - будуть розташовуватися викладачами в Google- класах по дисциплінах. 

Додаткову інформацію можна знайти в розділі Дистанційна освіта.

Та не забувайте слідкувати за новинами на сторінці кафедри у Фейсбук. 

Студенти нашої кафедри в якості волонтерів спільно з ГО "Особлива майстерня  - Мистецтво для аутизму" відвідали з підлітками з аутизмом декілька виставок, що проходили в галереях нашого міста.

Відвідали фото-виставку "Невидимі" - соціальний проект ГО "Добротак", що була присвячена дітям та молоді, які потребують паліативної допомоги. 

У галереї "Мистецтво Слобожанщини" побачили виставку "Творчий шлях особистості"., присвячена 85-річчю надзвичайного митця, художника Савченко Юрія Григоровича.

А в YermilovCentre -  виставковий проєкт Олександра Животкова - "Тримайся Коріння". 

13 жовтня 2020

Студенти 211 СО в якості волонтерів - тьюторів супроводжували дітей з особливими освітніми потребами з міста Харків, Чугуїв, Есхар на прогулянці в парку Горького.

Дякуємо адміністрації та колективу "Чугуївський районний інклюзивно-ресурсний центр" за співпрацю та запрошення. 

12 жовтня 2020

Інтегрований курс онлайн-лекцій «Інклюзивна освіта» Istituto Don Calabria (Італія) , організований нашими партнерами  БО БФ "Дон Калабрия Украина" .

Лекція Beatrice Brugnoli "Особливості функціонування біопсихосоціальної моделі при роботі з дітьми з інвалідністю".

Серед слухачів викладачі та студенти Харківської Гуманітарно-педагогічної академії. Всього 341 учасник.

Висловлюємо щиру подяку колегам Area Sociale e Formativa - Istituto don Calabria (https://www.facebook.com/areasocialeformdonca/) за організацію!!!

🎓Mrs. Beatrice Brugnoli

Професор педагогічного факультету Університету Верони, Католицького університету Святого Серця Мілана, викладач курсів 'Autism Master' і 'ADHD Master' та спеціалізованого курсу TFA для викладачів.

Член Італійського товариства дитячої нейропсихіатрії, член ISAAC ITALY, Функціонального підрозділу з комплексних комунікативних потреб Don Calabria Multifunctional Center, the Chapter Veneto of ISAAC Italy.

Засновник і діючий президент Cultural Association Adem - Emerging Adolescences - Giving Voice to youth discomfort. Асоціація опікується питаннями підготовки вчителів та вихователів у галузі інклюзії та підготовки/нагляду за начальним середовищем для осіб з особливими освітніми потребами.

Mrs. Beatrice Brugnoli з 1997 року працює в Багатофункціональному центрі Дон Калабрія (Don Calabria Multifunctional Center) на посаді керівника сектору розвитку, займаючись проблемами інклюзії та, зокрема, альтернативним допоміжним спілкуванням. Із 2018 року вона є керівником відділу охорони здоров’я зовнішнього відділення реабілітації (Rehabilitation External Unit).

#ХГПА #ХГПАХарків #кафедракорекційноїосвітитаспеціальнопсихології #дефектолог #асистентвчителя #інклюзія #інклюзивнаосвіта

В рамках 5-ого  щорічного фестивалю Inclusion Fest - студенти групи 111 СО прийняли участь в інклюзивній екскурсії «Прогулянка садом Шевченко з Оленою Чернухою», дізналися про історію міста та участь видатних діячів культури в ній. 

16 вересня 2020

Сьогодні, за рішенням ООН, відзначається Міжнародний день миру.

День був заснований у 1981 році, а перший Міжнародний день миру був проведений у вересні 1982 року. 7 вересня 2001 року ГА ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля. Починаючи з 2002 року, Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня.

Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру.

Посвята наших першокурсників 2020!

 Вітаємо 111 СО  з успішним подоланням  квесту та проходженням всіх завдань! 

Дякуємо студентам 411 СО, 211 СО та 311СО за організацію святкових випробувань!

Поселення до гуртожитку перших курсів  за освітнім ступенем бакалавр та магістр (111 СО та 511 СО - Спеціальна освіта ) буде здійснюватися 11 вересня.

Неповнолітні студенти будуть поселені обов'язково в присутності одного з батьків.

Телефон для довідок: 732-54-77, 050 -901-94-47, 066- 574-31-76

Адміністрація

30 серпня 2020


Студентки кафедри корекційної освіти та спеціальної психології пройшли в 10-ку найкращих проектів "Інноваційна програма для молоді UPSHIFT", наразі проходить навчання з менторами і далі 5 кращих проектів будуть реалізовані, командою з 5 учасників. ПРОЕКТ "LInclusionLearning.E-Hub" - онлайн проект для осіб з аутизмом.


25 серпня 2020

Студенти нашої кафедри в проекті наших партнерів БФ"Квіти Життя " та БО БФ "Дон Калабрія Україна"для дітей з аутизмом.

серпень 2020

проект1.mp4

Увага! 22 серпня 2020 закінчиться прийом на перший курс бакалаврату на основі повної загальної середньої освіти, на спеціальності - 016 Спеціальна освіта.


Денна форма навчання -бюджет - 4 роки 4 місяця. Кількість місць - 25 .

Заочна форма навчання  - 6850 грн за рік навчання. Кількість місць - 25 .

❤️ Чекаємо саме на тебе!

Адреса: пров. Руставелі,7, Харків, 61001

☎️Консультація з представником Приймальної комісії за тел. +38 (057) 732-69-97


Кафедра.mp4

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ 

 125 балів — мінімальний конкурсний бал на бюджетні місця.

Конкурсний бал — комплексна оцінка досягнень вступника, яка обчислюється за результатами складання ЗНО та інших вступних випробувань, середнього бала атестата загальної середньої освіти, творчих конкурсів тощо. Формулу обчислення можна знайти на сайті МОНу https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2020/poshireni-zapitannya-vidpovidi-pro-vstup-2020/bakalavr-2020

Запрошуємо до вступу на Кафедру корекційної освіти та спеціальної психології!

Із 1 серпня необхідно зареєструвати особистий електронний кабінет (він працюватиме на час вступної кампанії) https://ez.osvitavsim.org.ua/

Для реєстрації вступник повинен мати власну електронну адресу (вона стане логіном) та створити пароль для входу в кабінет.

Якщо абітурієнт не може зареєструвати електронний кабінет можна звернутись до Приймальної комісії за тел. +38 (057) 732-69-97, або на гарячу лінії МОНу 0 800 50 45 70 (БЕЗКОШТОВНО!).

 Термін подачі заяв для вступу за освітнім ступенем:

Саме з 13 серпня в особистому кабінеті вступника з’явиться можливість подати e-заяву на вступ.

Абітурієнт може подати до 5 заяв на бюджетні місця з будь-яких спеціальностей і необмежену кількість заяв на контрактну форму навчання. У кожній заяві на бюджетну форму треба вказати пріоритетну спеціальність.

 Абітурієнт може подати паперову заяву на вступ, якщо електронну не вдалося зареєструвати. Більше про це читайте на сайті МОНу https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2020/poshireni-zapitannya-vidpovidi-pro-vstup-2020/bakalavr-2020