Досягнення здобувачів вищої освіти
Міжнародні та Всеукраїнські конференції, онлайн-курси, конкурси
XXI МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС
ІЗ WEB-ДИЗАЙНУ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ
Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій "Екософт-2023"
та національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023»
Вітаємо ЛІХНО КАТЕРИНУ, здобувачку першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 311ін групи з виходом фіналу ХХІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2023» та ХІV національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023», присвячений 100 річниці від дня народження Віктора Глушкова, у 2022/2023 навчальному році.
ЛІХНО Катерину нагороджено дипломом ІV ступеня (серед студентів закладів вищої освіти ІІI-IV рівнів акредитації та дипломованих розробників) Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України як призера ІІ етапу ХХІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт 2023» і ХІV національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023».
Учасники конкурсу отримали сертифікати
1. Альбоща Владислава 111бп
2. Бєлєвцова Ірина 411ін
3. Бритікова Сніжана 111бп
4. Волошко Інна, Алексєєнко Марія 111пп
5. Губіна Вікторія 211ін
6. Дрогваленко Альона 311ін
7. Камишан Марина 111ін
8. Клименко Валерія 111пп
9. Кривун Дар’я 111пп
10. Леонтьєва Катерина 411ін
11. Ліхно Катерина 311ін
12. Ляшенко Вікторія 111пп
13. Максаков Роман 111бп
14. Ольховський Богдан 111пп
15. Онєгін Євген 111пп
16. Пархоменко Богдан 411ін
17. Пустовойтов Ярослав 111ін
18. Сирятський Віктор 111ін
19. Скиба Дарина 111пп
20. Филипська Олександра 111пп
21. Філін Сергій 511ін
22. Філь Олег 111ін
23. Чалий Володимир 511ін
24. Шанін Максим 111пп
25. Шупенко Павло 311ін
Серед здобувачів закладів вищої освіти дипломи у номінаціях отримали:
Номінація «Растрова графіка»
3 місце – Чалий Володимир 511ін
Номінація «Комп'ютерна анімація»
1 місце – Дрогваленко Олена 311ін
2 місце – Скиба Дарина 111пп
Номінація «Фотоколаж»
2 місце – Ольховський Богдан 111пп
3 місце – Альбоща Владислава 111бп
3 місце – Ліхно Катерина 311ін
3 місце – Філін Сергій 511ін
Онлайн-курси, вебінари
Дипломи та грамоти
Дипломи за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (м. Мелітополь).
2019 р. - Приткова К.В., Талавиря К.В. (науковий керівник - ст. викладач, канд. пед. наук Морквян І.В.).
2018 р. - Лешко К.В. (науковй керівник - ст. викладач Рикова Л.Л.).