Resultaten

2019 Eredivisie (voorheen klasse A)

  • Triffis clubkampioenschappe Zilver Ere/1e divisie Jeugd/Junior
  • Internationale Flowercup 18e plaats


2018 Klasse A

  • Brons op de internationale Dutch Trampoline Open Class Boys 11-12
  • 7e plaats internationale Gymcity Open, Cottbus Duitsland
  • Genomineerd als sporttalent 2018 Gemeente Castricum

2017 Klasse A


  • Verkozen tot sporttalent 2017 Gemeente Castricum
  • WAGC (World Age Group Competitions) / Jeugd WK synchroon met Cas Westbroek 4e plaats 11/12 jaar
  • WAGC (World Age Group Competitions) / Jeugd WK individueel 32e plaats 11/12 jaar
  • Directe limiet gehaald op kwalificatiewedstrijden en daarmee geplaatst voor de WAGC (World Age Group Competitions)/ Jeugd WK in Sofia, Bulgarije
  • Nederlands kampioen A jeugd (2003 en jonger)
  • Zilver NK synchroon A jeugd/ junior jongens (2000 en jonger) met Cas Westbroek
  • Goud individueel 3e plaatsingswedstrijd klasse A jeugd (2003 en jonger) en brons synchroon klasse A jeugd /junior (2000 en jonger) met Cas Westbroek
  • Zilver individueel 2e plaatsingswedstrijd klasse A jeugd (2003 en jonger)
  • Zilver individueel 1e plaatsingswedstrijd klasse A jeugd (2003 en jonger)
  • Goud individueel Jeugd Elite (2004 en jonger) internationale Ostseepokal, Sörup Duitsland
  • Goud synchroon Jeugd (2002 en jonger) met Cas Westbroek op internationale Ostseepokal , Sörup Duitsland
  • Zilver mixed synchroon Jeugd (2002 en jonger) met Elianne van Heerde op internationale Ostseepokal, Sörup Duitsland
  • 36e plaats op internationale Flowercup Class 1 Boys FIG B (2000 en jonger)


2016 Klasse B en internationaal A

  • Genomineerd voor sporttalent voor de Sportverkiezing Gemeente Castricum
  • Met de A/B selectie van Triffis Alkmaar verkozen tot Sportploeg van het jaar 2016 Gemeente Alkmaar
  • NK teams twee plaatsingswedstrijden Met Triffis A3 (Martijn Reus, Nick Vonk, Jordy Mol) beide keren een 7e plaats.
  • Brons internationale David Ward Hunt Cup, Gillingham Engeland, klasse tot en met 12 jaar
  • (met PR Verplicht 38.075, PR Keuze 44,120 Totaal voorronde 82,195, PR Finale 44,810, MH 8.5)
  • Zilver individueel NK pupillen/jeugd B klasse (2002 en jonger)
  • Goud synchroon NK pupillen/ jeugd B klasse met Cas Westbroek (2002 en jonger)
  • Zilver mixed synchroon Internationale Ostseepokal, Sörup Duitsland, (jugend 2001 en jonger) met Marisa Lema Vigo
  • 8e plaats individueel jugend Elite (2003 en jonger) internationale Ostseepokal
  • Goud individueel en Goud synchroon met Cas Westbroek 3e plaatsingswedstrijd B pupillen/jeugd (2002 en jonger)
  • Goud individueel en Goud synchroon met Cas Westbroek 2e plaatsingswedstrijd B pupillen/ jeugd (2002 en jonger)
  • Zilver individueel en Goud synchroon met Cas Westbroek 1e plaatsingswedstrijd B pupillen/ jeugd (2002 en jonger)

2015 Klasse D en C

  • 8e plaats NK teams C klasse
  • 4e plaats 3e plaatsingswedstrijd C teams
  • Goud 2e plaatsingswedstrijd C teams
  • Brons 1e plaatsingswedstrijd C teams
  • Zilver individueel NK pupillen D klasse
  • 4e plaats op eerste internationale wedstrijd Ostseepokal Sörup jugend C
  • Goud 3e plaatsingswedstrijd D pupil
  • Goud 2e plaatsingswedstrijd D pupil
  • Zilver 1e plaatsingswedstrijd D pupil

2014 Klasse E

Vanaf de tweede helft van 2014 spring ik voor Triffis Alkmaar

  • Zilver NK Teams E klasse
  • Goud 3e plaatsingswedstrijd NK Teams E
  • Goud 2e plaatsingswedstrijd NK Teams E
  • Zilver 1e plaatsingswedstrijd NK Teams E

De eerste helft van 2014 ben ik uitgekomen voor DOS Castricum

  • 8e plaats NK E instap
  • Goud 3e plaatsingswedstrijd NK E instap
  • Goud 2e plaatsingswedstrijd NK E instap
  • Goud 1e plaatsingswedstrijd NK E instap