Іванівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів
Бахмутської міської ради Донецької області
Ви потрапили у чарівний шкільний світ!
Цей сайт належить найкращій школі у світі!
Кожен з вас може доторкнутись до відкритої, чистої душі вчителів та учнів, почути стук їхніх сердець та відчути свіжий подих освітнього простору.
Сайт працює тільки на українській мові
ПРО ВАКЦИНАЦІЮ
Національний портал з імунізації покликаний стати унікальним інформаційним хабом, де кожен – від мами, яка планує перші щеплення дитині, до медичного працівника, який безпосередньо займається імунопрофілактикою – зможе знайти актуальну та корисну інформацію про вакцинацію. Портал створюється Громадською спілкою “Коаліція за вакцинацію” в рамках проєкту “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“.
В розділі “Про вакцинацію” ви можете знайти базову інформацію з імунопрофілактики. Розділ поділяється на такі ключові підрозділи:
Джерела інформації про вакцинацію. Тут можна ознайомитись з широким списком доказових джерел інформацію про вакцинацію (підрозділ постійно поповнюватиметься).
Новини вакцинації. Тут ви зможете дізнатися найсвіжіші новини імунопрофілактики в Україні та в світі.
Бібліотека вакцинації. Тут пересічні громадяни та медичні працівники зможуть знайти брошури, посібники, ліфлети та інші інформаційні матеріали для скачування – як для особистої самоосвіти, так і для використання в медзакладах в роботі з пацієнтами (підрозділ постійно поповнюватиметься; ми зобов’язуємося вказувати джерела інформації).
Групи медичного ризику. Тут можна дізнатись рекомендації з вакцинації для конкретних груп пацієнтів з урахуванням особливостей їхнього стану.
Вакцинація за професіями. Тут можна отримати рекомендації з вакцинації відповідно до роду занять.
Діти. Тут як батьки, так і педіатри зможуть отримати вичерпну інформацію про вакцинацію дітей згідно Національного календаря та поза ним. Також батьки матимуть можливість ознайомитись з життєвими історіями батьків, які прийняли свідоме рішення вакцинувати своїх дітей.
Дорослі. Тут розміщено інформацію про вакцинацію дорослого населення згідно Національного календаря та поза ним.
Вагітні. Тут можна буде дізнатися рекомендації стосовно щеплення вагітних та уточнити, які вакцини можна використовувати при вагітності та коли саме.
Похилий вік. Тут висвітлено рекомендації з вакцинації осіб літнього віку.
Мандрівники, біженці, мігранти. Тут можна дізнатись про особливості організації щеплень внутрішньо переміщених осіб, про особливості вакцинації в інших країнах вимушених переселенців та про рекомендації з додаткової вакцинації у випадку візиту чи переїзду до іншої країни.
Маєте пропозиції щодо наповнення порталу? Надсилайте їх на електронну пошту editor@vaccine.org.ua
ВАЖЛИВО!
У зв’язку з наслідками низької фізичної активності для профілактики неінфекційних захворювань просимо учасників освітнього процесу щоденно впроваджувати в свій розпорядок дня 30-хвилинну фізичну активність.
Як… я?! Невже це має значення, коли навколо коїться таке жахіття, як війна..?
«Це не на часі»
«Комусь ще гірше, ніж мені»
«Спочатку треба потурбуватися про всіх інших»
«Має бути соромно за моє ниття»
Такі думки першими проминають у свідомості більшості українців, коли їм ставлять запитання: «Ти як?» Бо ж усі ми без винятку з початком повномасштабної війни продовжуємо проживати травматичний досвід.
Утім, далеко не кожен знає, як підтримати себе та близьких, коли тривожні думки перестають бути варіантом норми. Що робити, коли почуття атрофуються і настає повна апатія, і які вони – ознаки перетину емоційних «червоних ліній», коли слід вже й негайно звертатися за порадою до спеціалістів? Часто навіть саме визнання власних психологічних проблем заперечується у свідомості через одну-єдину причину – банальне незнання, що з цими проблемами робити далі.
Всеукраїнська програма ментального здоров’я має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, принаймні, на рівні усвідомлення і визнання власного психічного стану і хоча би приблизної оцінки ступеня його «кризовості». Піклування про ментальне здоров’я має стати звичною відповідальністю кожного. А також створити систему сервісів і послуг, які зможуть різними способами та дієвими механізмами підтримати людину, коли вона не справляється самостійно.
Відповідно до наказу Управління освіти Бахмутської міської ради
від 31.08.2022р. №97 «Про організацію освітнього процесу в 2022-2023 навчальному році
в закладах освіти, підпорядкованих Управлінню освіти Бахмутської міської ради, в умовах воєнного стану та комендантської години»
в школі розпочато освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання, згідно з розкладом, до особливого розпорядження.
Закликаємо всіх перебувати вдома, не підтримувати панічні настрої і продовжувати навчання.
У цей непростий час усім нам потрібна комунікація та підтримка! Разом – ми сила! Бережіть себе та близьких!
ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ ЗАКЛАДУ!
У 2023-2024 навчальному році освітній процес в Іванівському освітньому закладі організований з використанням технологій дистанційного навчання.
Навчання буде відбуватися відповідно до розкладу уроків 1-4 класів, 5-9 класів та індивідуального навчання.
Теми уроків, домашні завдання та посилання на онлайн-консультації можна знайти в електронному щоденнику на порталі "Нові знання".
За детальною інформацією звертатися до класних керівників.
З додатковими питаннями звертайтеся на пошту ivanivska777@ukr.net
Річні оцінки, особливо в цьому році, залежать від нашої наполегливості, відповідальності та цілеспрямованості.
Чекаємо вас на платформі Meet, Viber.
Сумуємо за вами та сподіваємося на цікаві зустрічі!
Вимоги щодо організації дистанційної форми навчання в умовах воєнного стану.
При використанні технічних засобів навчання (далі - ТЗН) під час проведення навчального заняття потрібно чергувати види навчальної діяльності.
Безперервна тривалість навчальної діяльності з ТЗН упродовж навчального заняття повинна бути: для учнів 1 класів - не більше 10 хвилин; для учнів 2-4 класів - не більше 15 хвилин; для учнів 5-7 класів - не більше 20 хвилин; для учнів 8-9 класів - 20-25 хвилин; для учнів 10-11(12) класів на 1-й годині занять до 30 хвилин, на 2-й годині занять - 20 хвилин. При здвоєних навчальних заняттях для учнів 10-11(12) класів - не більше 25-30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15-20 хвилин на другому навчальному занятті.
В умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації іншого характеру безперервна тривалість навчальних занять при організації дистанційного навчання у синхронному форматі не повинна перевищувати для учнів:
1-2 класів – 2 навчальних занять по 30 хвилин або 3 – по 20 хвилин;
3-4 класів – 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 – по 30 хвилин, або 4 – по 20 хвилин;
5-6 класів – 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 – по 35 хвилин, або 4 – по 25 хвилин;
7-9 класів – 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 – по 40 хвилин, або 4 – по 30 хвилин, або 5 – по 25 хвилин;
10-11 класів – 3 навчальних занять по 45 хвилин або 4 – по 35 хвилин, або 5 – по 30 хвилин, або 6 – по 25 хвилин.».
Після занять із застосуванням ТЗН проводяться вправи з рухової активності та вправи гімнастики для очей. Комплекси відповідних вправ наведені у додатку 3 до цього Санітарного регламенту.
Зміни до розділу V Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти внесено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 01.08.2022 № 1371.