Комунальний заклад Фастівської міської ради  "Мотовилівський інклюзивно - ресурсний центр" 

Facebook

Ми в Facebook

Що таке ментальне здоров’я та як про нього дбати?

Згідно з визначенням ВООЗ, ментальне здоров’я –  це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.

Це означає, що ментальне здоров’я об’єднує здоровий дух та психіку людини із соціальним складником. Воно є важливим для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття. А з іншого боку — психічне здоров’я кожного індивіда важливе для всього суспільства.

Стан ментального здоров’я залежить від багатьох чинників: соціальних, екологічних та навіть економічних.

Психічно здорова людина:





Алгоритм дій при сигналі «Повітряна тривога»

Основний алгоритм — дії вчителя під час повітряної тривоги — розробило Міністерство освіти і науки України. Його оприлюднили на сайті МОН.


Якщо навчаються діти з ООП?

Учитель має подбати про швидке та спокійне переміщення до укриття, спеціальне місце та заходи, що будуть здійснюватися в укриттях для максимального залучення до них дітей з ООП.


Що робити в укритті?


Після сигналу «Відбій тривоги»:

Вчителі та відповідальні особи слідкують за тим, щоб вихід усіх учасників освітнього процесу з укриттів здійснювався колонами або групами.

Рекомендації щодо дій вчителя:



Інструкція татам і мамам, як поводитися під час повітряних тривог у школі:


Як діяти в разі сигналу тривоги на шляху до школи чи дому?

Алгоритм створення он-лайн заяви для проходження

комплексної психолого-педагогічної оцінки.

1. Для подання заяви на комплексну психолого-педагогічну оцінку  відкрийте розділ «Кабінет батьків» - «Заяви».

2. Натисніть кнопку «Додати» на головній сторінці для створення нової заяви.

3. В наступному кроці з переліку оберіть область та ІРЦ, до якого подаватиметься заява і натисніть «Далі».

4. У анкеті, що відкриється, оберіть населений пункт, вкажіть заклад освіти та групу/ клас (якщо дитина не відвідує заклад освіти, ці два поля можна залишити порожніми), а також мету проведення оцінки.

5. В наступній закладці анкети заповніть дані щодо дитини. Зверніть увагу, якщо дитина не має документу паспорт та братів/сестер, відповідні поля заповнювати не потрібно.

6. Якщо дитина має свідоцтво про народження іноземного зразка, поставте в анкеті відмітку «Свідоцтво видано не в Україні». З нею у поле «Серія свідоцтва» можна буде внести будь-які символи.

7. Заповнивши анкету, натисніть «Зберегти».

8. Інформація за щойно створеною заявою відобразиться у розділі «Заяви».

( Якщо в майбутньому Ви подаватимете заяву на проходження оцінки іншому ІРЦ, при її створенні можна буде обрати дані про дитину занесені раніше.)

9. Після створення заяви вона автоматично відображується в кабінеті працівника ІРЦ. Очікуйте від ІРЦ подальших вказівок щодо проходження оцінки. (Якщо ІРЦ не зв’язався з Вами протягом 10 робочих днів з моменту подання заяви, рекомендуємо звернутись до нього телефоном або ел. поштою.)



Інклюзивне навчання є одним із основних напрямів реформування системи освіти в багатьох країнах світу, мета якого - реалізація права на освіту осіб з особливими освітніми потребами без дискримінації. 

Базові цінності, на яких грунтується інклюзивна освіта:


video-d4077cf2c6f49dc02a88c75ff00b27cf-V.mp4