Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу


Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування)

у Хиноцькому ліцеї

 

1. Усі здобувачі освіти, педагогічні працівники Хиноцького ліцею, батьки та інші учасники освітнього процесу повинні обов’язково повідомити директора школи про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

2. На ім’я директора школи написати заяву (конфіденційність гарантується) про випадок булінгу (цькування).

3. Потерпілий чи його/її представник можуть також звертатися відразу до уповноважених підрозділів органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Служби у справах дітей з повідомленням про випадки булінгу (цькування).

4. Директор школи видає наказ про проведення розслідування та створення комісії з розгляду випадку булінгу (цькування), скликає її засідання.

5. До складу такої комісії входять педагогічні працівники (у тому числі практичний психолог, соціальний педагог), батьки постраждалого та булерів, директор школи та інші зацікавлені особи.

6. Рішення комісії реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів усіх членів комісії.

7. У разі, якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутися до органів Національної поліції України із заявою, про що директор школи має повідомити постраждалого.