Eigenlijk is de gebruikte term al niet meer correct en gebruiken we tegenwoordig liever de term 'prescholing'. We geven de leerkrachten per leerjaar de kans om onder begeleiding van een pedagogisch adviseur het leergebied of -domein in de focus te gaan verkennen.
Daarenboven krijgen de collega's van één van de directeurs uit de werkgroep evaluatie, betrokken op dat leerjaar, uitleg over hoe de evaluatie voor dit schooljaar zich aan het ontwikkelen is.
De laatste jaren ontstaat er op die manier ook interactie met de leerkrachten en kunnen we stilaan spreken van netwerken per leerjaar. De intervisie die stilaan meer en meer haar plaats vindt op deze bijeenkomsten, wordt dan ook als een duidelijke meerwaarde ervaren.
Uit de voorbereiding op de evaluatie 'creatief schrijven' bijvoorbeeld, maakten we stappenplannen op per graad die we binnenkort aan onze leden zullen verspreiden.
Deze nascholing wordt 'in service' georganiseerd wat het voor sommige scholen wel wat moeilijker maakt, maar blijft zeker aan te raden.
Daarnaast is er ook ruimte voor vorming voor de directies op de algemene vergadering en de studiedag in Loker (december).
Het onderwijscafé is dan weer een gezellig ontmoeten voor alle leden van GORK.
Prescholing Lager door OVSG: Problemen oplossen (wiskunde)
2 maart 2023 van 16.15 uur tot 17.45 uur (derde graad)
7 maart 2023 van 16.15 uur tot 17.45 uur (tweede graad)
28 maart 2023 van 16.45 uur tot 17.45 uur (eerste graad)
Nascholing kleuter over executieve functies
17 maart 2023 van 09.00 uur tot 13.30 uur
Nascholing kleuter Yoga
Vervolgmodule voor de deelnemers van vorig jaar.
Volgt spoedig!
Onderwijscafé:
Dinsdag 25 april 2023 , Mozaïek, Overleiestraat Kortrijk
Panchasara Rishi