2019

GIS Environmental Modelling of Air Pollution

Ukrainian Center of Environmental and Water Projects (UCEWP) is the Ukrainian company specializing in R&D, Consulting, and Software Development. Its team emerged in 1986 as a unit within Branch of Environmental System Analyses of the Institute of Mathematical Machines and Systems Problems (IMMSP) of National Academy of Science of Ukraine for the simulation of radionuclide transport in surface and subsurface water after the Chernobyl accident. Models and codes developed by UCEWP were successfully used for the development of Chernobyl Emergency Preparedness and Response System as well as for the development of several EU decision support systems for offsite nuclear emergency (RODOS, POSEIDON).

Pereyaslav

В ці дні, в Україні та по всьому світу настає пік проведення заходів на тему геоінформаційних систем (ГІС) і не даремно, адже більшість з організаторів робить це свідомо, відзначаючи таким чином Всесвітній ГІС день.

2017 року, на честь цієї події, ми з партнерами організовуємо тематичний захід в Циблях, під назвою запропонованою ГО «Старий Дніпро»— «Переяславська Венеція». 2018 року, до цієї ж події, представляємо карти річкових маршрутів Переяславщини та обговорювали їх перспективи. Цього року вирішили без круглих столів, але вчора, на патріотичному заході було представлено карти маршрутів Київщини у новому форматі. А сьогодні, у Василькові, мав можливість лишитися на лайтовий тренінг картографів гугл. Але я хотів сказати інше—всіх причетних до ГІС вітаю зі святом!

Микола Богатир

Chernivcy

На підтримку GisDAY на географічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, за співпраці кафедри геодезії, картографії та управління територіями, ДНТЦ «Екоресурс» та ТОВ «ДІ-КАРТ» у середу, 13 листопада 2019 року проведено зустріч із студентами та викладачами. Доповідачами було продемонстровано інноваційне застосування технологій геоінформаційних систем (ГІС) в аналізі, візуалізації даних, отримано відомості про приклади їх використання.