7А клас
Віртуальний кабінет вчителя англійської мови: Пилипенко Юлії Сергіївни
Віртуальний кабінет вчителя англійської мови: Пилипенко Юлії Сергіївни
Постійне посилання: Meet: "kix-dxgh-zwr"
Критерії оцінювання з англійської мови: https://coh.rv.ua/wp-content/uploads/2022/10/kriterii-otsinuvania.pdf
13 листопада
Розвиток навичок читання
Розвиток навичок
Читання та аудіювання: Учні вчаться розуміти текст та виділяти головну думку.
Говоріння: Формується здатність переказувати прочитане, висловлювати власну думку та підтримувати діалог/дискусію.
Письмо: Розвиваються навички зв'язного мовлення, що передує письмовим завданням.
12 листопада
Розвиток навичок говоріння
Мета уроку:Сприяти повторенню та активізації в усному мовленні ЛО та граматичних структур необхідних для ведення бесіди по темі « Школа. Моє шкільне життя». Сприяти виробленню комунікативної компетенції, культури мовної поведінки. Продовжувати вдосконалювати навички діалогічного та монологічного мовлення,читання й письма, вживаючи модальні дієслова. Вміти здобувати інформацію з текстів та працювати в групах та парах з роздатковим матеріалом. Навчати учнів обґрунтовувати свою думку. Виховувати позитивне ставлення до школи, навчання, однокласників та вчителів. Виховувати почуття відповідальності.
Давайте повторимо назви предметів.
Дом.завдання. розповісти про свою школу.
07 листопада
Тема уроку: Розвиок навичок говоріння
Мета: тренувати учнів в аудіюванні, вдосконалювати навички писемного мовлення,
розвивати увагу, мовну здогадку, тренувати пам’ять, розвивати навички
самостійної роботи, реалізовувати аспекти трудового та естетичного виховання.
My school
I am a student of the seventh form. And I study at school number two. My school is not far from my house. It takes me two minutes to get there.
It is a nice building. It is a large four-story construction. There are many classrooms and specialized rooms in it. My school has got new electronic equipment: computers of modern type, TV sets. It also has got a sports ground and a new big gym.
We usually have six or seven lessons a day at my school. Classes start at eight o’clock in the morning and last till three o’clock in the afternoon.
Many students of my school attend different clubs after lessons. I am a member of a karate club.
I think that my school is the best one. I like it very much and I can’t even imagine my life without the school.
Дом.завд прочитати текст
24 жовтня
Розвиток навичок аудіювання.
Мета: тренувати учнів в аудіюванні, вдосконалювати навички писемного мовлення,
розвивати увагу, мовну здогадку, тренувати пам’ять, розвивати навички
самостійної роботи, реалізовувати аспекти трудового та естетичного виховання.
Хід уроку
I. Організація класу.
Привітання
Т. Good morning, everybody! I'm glad to see you. How are you today?
Cl. Good morning! We are glad to see you, too. We are fine, thank you.
II. Підготовка до іншомовного мовлення
1.Повідомлення теми та мети уроку
Т: Today we have a test to check your skill in listening .
2. Мовленнєва зарядка
Повторюється лексика з теми
III.Основна частина уроку
1. Підготовка до аудіювання.
2. Ознайомлення учнів з новими словами.
3. Опрацювання завдань до аудіювання.
4. Інструкція щодо виконання роботи та її оцінювання за 12-бальною шкалою.
5. Аудіювання тексту
6. Самостійна робота учнів.
Прослухати текст та виконати завдання.
22 жовтня
Тема уроку: Розвиток навичок письма. Повторення граматики.
Мета уроку:розвинути в учнів граматичну компетенцію, яка дозволить їм правильно вживати та розуміти часи в усному та писемному мовленні, а також в аудіюванні та читанні. Це передбачає навчання формувати стверджувальні, заперечні та питальні речення, вдосконалювати навички читання, письма й діалогічного мовлення.
Переглянути відео за посиланням
Виконати тести:
23 жовтня
Тема уроку: Моя школа.
Topic. At School.School Life.
Objectives:
practical: to introduce new words, to develop reading skills.
cultural:
develop-mental:
Equipment: pictures, card
The Structure of the Lesson
The beginning of the lesson. Warming up.
Phonetic drill
The introduction of the new words
Home assignment
Summing up. Evaluation
The Procedure
The beginning of the lesson.Warming up.
Good morning.
How are you? P1-P2-P3
I am very glad that you are well and full of energy and enthusiasm to start our lesson in a good mood.
The topic of our lesson is “At School. School Life”. Today we are going to speak about our school, to learn new words
But first of all let’s fill in the Mind-map.
What things do you usually associate with school?
information
to study
to gain good results
knowledge
to improve
What is school for you?
Is it your second home?
Why do you study at school?
Is it necessary to go to school?
Only at school we can gain deep knowledge.
Phonetic drill
One English boy has sent you a letter in the form of a poem. Let’s read it and pay attention to the underlined words
Our School
Our school is very nice.
Every week it makes for pupils a surprise.
It may be exhibitions of the pupils’ art,
Extra-school activities as a school life part.
We have a school orchestra and a choir
To hold concerts and performances we desire.
And these wishes come true at the Assembly Hall
Where it is interesting and merrily for all.
Food is served in the school canteen
It’s not an exception for pupils in their teens.
They have their lunches there first of all
Then they go to the gym to be healthy and tall.
Our school has two tennis courts,
Clubs, a football field for doing sports.
I’m lucky to study here.
I’m proud of it, for me it’s very dear.
A lot of thanks we want to say
To all our teachers every day.
For everthing they have done.
For happy school life full of fun.
Do you have an orchestra, a school choir?
Would you like to have them both?
Are you good at singing?
Would you like to take part in the school choir?
Do you have an Assembly Hall? What do you do there? How often do you have concerts there?
Where is your school canteen situated?
How many times a day can you eat there?
How many gyms do you have?
Are they well-equipped with modern facilities?
Do we have a football field?
How often do you play football there?
How much time does it tale you to get to school?
Is your school new? What is the scenery around your school?
Where do the windows face?
The introduction of the new words
Ex.1 p.59
Repeate after me
a laboratory
a workshop
an Assembly Hall
a canteen
to calculate
a calculator
a facility
Translate….
Open exercise 1 on page 59 and read these words.
Match the words with their meanings
A laboratory
It is not very big, but there are many books here. You can look through encyclopedias and write out the necessary information here.
A workshop
Pupils like to come here to play basketball or volleyball.
An Assembly Hall
A lot of junior and senior pupils have lunch here at a long break, the younger pupils have dinner after the lessons.
A canteen
Teachers have a talk there during the breaks.
A teacher’s room
Different performances, concerts and meetings are held here.
A library
Different experiments are held there
A gym
It is on the ground floor. Pupils have some pracrice in various crafts: woodwork, metal-work, needlework and cookery.
Monday , the 05-th of May
Мета: Повторити й активізувати лексику теми. Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Удосконалювати техніку читання. Розвивати навички письма. Розвивати пам’ять , увагу та уяву учнів, вміння працювати в групах. Виховувати в учнів прагнення до здорового способу життя.
Monday , the 28 of April.
Тема уроку - Здоров"я
Метою є активізація лексики на тему здоров'я, розвиток мовленнєвих навичок, читання та письма. Урок включає ігри, розвиток навичок ведення діалогу, роботу в парах та групах, фізкультхвилинку та обговорення здорових звичок. Завдання направлені на виховання прагнення до здорового способу життя.
Monday , the 21 of April.
Тема уроку- Гроші
Monday , the 14-th of April.
Тема: Spending money. Reading. Vocabulary
Цілі уроку: ознайомити учнів з базовою фінансовою термінологією англійською мовою; навчити дітей розрізняти основні доходи та витрати сім'ї; розглянути вплив непередбачуваних обставин на бюджет сім'ї; формувати розуміння понять "заробітна плата", "доходи" та "витрати"; розвивати навички планування покупок.
Monday , the 7-th of April.
Тема: Ступені порівняння прикметників.
Мета: • ознайомити учнів із правилами утворення ступенів порівняння; • односкладових та двоскладових прикметників; розвивати навички; • письма, аудіювання; виховувати повагу до культури, історії країни, мову якої вивчають; заохочувати учнів до вивчення англійської мови; • розвивати пам'ять, логічне мислення.
Перегляньте презентацію та повторіть правило.
Записати прикметники у словник:
good – хороший
bad – поганий
happy – веселий, щасливий
sad – сумний
сold — холодний,
warm — теплий,
dark — темний,
bright — яскравий,
heavy — важкий,
light — легкий,
young — молодий,
old — старий.
Monday ,the 31-st of March
Тема: Unit 13. Life experiences. ( Present Perfect Tense )
Метою цього матеріалу є навчити учнів розуміти та правильно використовувати Present Perfect для опису подій, що мають зв'язок з теперішнім часом. Present Perfect утворюється за допомогою допоміжного дієслова have/has + третя форма основного дієслова (Past Participle).
Мета: практикувати у вживанні Present Perfect в мові учнів. Розвивати
навички читання і вміння розуміти речення з дієсловами в
Present Perfect. Активізувати вживання питальних та заперечних
речень в Present Perfect.
Домашнє завдання:
Перегляньте навчальне відео на платформі
Виконайте вправу 2, 3 на сторінці 77
03 лютого
Тема уроку:Мій вільний час
Мета. Формувати навички практичного застосування знань. Повторити й
узагальнити вживання структури I like…
Розвивати пам’ять, увагу, уяву, навички діалогічного та монологічного
мовлення.
Виховувати бажання з користю проводити вільний час.
31 січня
Мета уроку: Порівняння граматичних часів.
Домашнє завдання : переглянути відео з субтитрами та скласти подібний діалог.
Мета: Ознайомити учнів з використанням Present Perfect та Past Simple; розвивати навички правильного вживання часів; вдосконалювати навички усного та писемного мовлення.
Домашнє завдання: переглянути презентацію та повторити правила.
27 січня
Мета уроку: Гаджети в нашому житті
Aims: - teach students to speak about teens problems and ways to solve them
- practice in using verb patterns: gerunds and infinitives
Перегляньте навчальне відео та пригадайте матеріал, вивчений на попередніх уроках
20 січня
Мета уроку: Відносні займенники
Мета: систематизувати знання учнів про займенники та їх розряди; навчити відрізняти питальні займенники від відносних, закріпити навички відмінювання; закріпити знання про заперечні та неозначені займенники, їх способи творення та особливості відмінювання та написання; розвивати творчі здібності, культуру мовлення; виховувати любов до рідної мови.
17 січня
Розвиток навичок письма
Мета:
практична: організувати ознайомлення учнів з новими модальними дієсловами may and might/may not / might not.
освітня: розширювати кругозір учнів;
вдосконалювати граматичні навики учнів;
формувати граматичну компетенцію.
розвиваюча: розвивати навики усного мовлення;
розвивати інтонаційний слух;
розвивати мовленнєву реакцію;
виховна: виховувати повагу до співрозмовника;
виховувати позитивне ставлення до народу-носія мови;
виховувати інтерес до предмету.
13 січня
Тема уроку: Фільми
Мета:розширити знання дітей про фільми та кіно у житті сучасного підлітка, підтримувати зацікавленість у вивченні англійської мови; розвивати навички мовлення, навички слухання та говоріння, розвинути в учнів уяву та інтерес до творчості;
виховувати та підтримувати у школярів мотивацію до оволодіння іноземною мовою.
10 січня
Тема уроку: Фільми
06 січня
Тема уроку: У місті.
Мета : Ознайомити учнів з новими лексичними одиницями; вчити учнів орієнтуватися в незнайомому місті, використовуючи запитання Where is the…?;
навчати діалогічного мовлення за темою;
розвивати пам'ять, увагу, мислення, комунікативні навички;
виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.
09 вересня - The 9-th of September/
Тема уроку- Граматичні часи.Світ навколо нас.
1. Eco-friendly - той, який не шкодить навколишньому середовищу;
2. Environment — довкілля;
3. Hydropower — енергія, що виробляється рухом води;
4. Wind turbine — вітряна турбіна;
5. Ecosystem — екосистема;
6. Habitat — довкілля;
7. Deforestation — вирубування лісу;
8. Conservation— збереження, охорона навколишнього середовища;
9. Pollution — забруднення;
10. Biodiversity— біологічна різноманітність, різноманітність видів
11. Environment pollution — забруднення довкілля;
12. Uncrowded— слабонаселений;
13. Rural— сільськогосподарський;
14. Pollution-causing— викликає забруднення;
15. Crowded— густонаселений;
16. Pollutants— відходи;
17. Invention— зображення;
18. Soil— ґрунт, земля;
19. Existence— існування;
20. Goods - товари;
Домашнє завдання: виписати слова до уроку і вивчити.
16 вересня - The 16-th of September/
Тема уроку- Моя планета.
Мета: навчальна: повторити граматичний матеріал: теперішній неозначений час, теперішній тривалий час, теперішній доконаний час минулий неозначений час, минулий тривалий час, майбутній неозначений час; повторити лексику ; розвивальна: продовжувати формувати навички писемного мовлення; розвивати вміння висловлювати свою точку зору; розвивати комунікативні здібності учнів; виховна: виховувати інтерес до навчання.
домашнє завдання: Прослухайте текст.Випишіть незнайомі слова .