Nie marnuj żywności! - jest trzecią edycją Konkursu Ekologicznego. Zadanie konkursowe polega na zaproponowaniu rozwiązania problemu marnowania żywności, przy czym pomysł ten powinien być przewidziany do wdrożenia na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Projekt ma zawierać całkowity opis projektowo-wykonawczy, czyli oprócz innowacyjnego i unikatowego pomysłu należy również odpowiedzieć m.in. na pytania: Kto ma to sfinansować? Kto ma to nadzorować? Może to być zupełnie nowy sposób postępowania lub zarządzania, albo też oryginalna usługa - decyzja należy do waszej ekipy! Nie zapomnijcie przeprowadzić analizy marketingowej i zapytać co myślą o waszym projekcie wasi znajomi.