KONKURS EKOLOGICZNY

"NIE MARNUJ ŻYWNOŚCI"

O konkursie


Główną ideą Konkursu Ekologicznego jest popularyzacja dbałości o środowisko naturalne, skłonienie do refleksji oraz zainteresowanie tematyką ekologii społeczności Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Konkurs jest organizowany pod honorowym patronatem rektora Uniwesyetetu Ekonomicznego w Krakowie.

Konkurs "Nie marnuj żywności!" składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie zadaniem uczestników będzie dostarczenie projektu w formie pisemnej wg. wskazanego wzoru (formatki) w terminie do 31.05.2018 r., drogą mailową na adres: knot.uek@gmail.com. Następnie w pierwszym tygodniu czerwca 2018 r. odbędzie się spotkanie finałowe, podczas którego wszystkie zespoły zaprezentują swoje pomysły (forma prezentacji dowolna). Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy studenci i pracownicy naszej Uczelni, dobrani w zespoły 3 - 5-osobowe. Najlepszy projekt wybierze profesjonalne Jury, w którego skład wejdą eksperci z dziedziny żywności, ekologii oraz innowacji. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

W ramach konkursu zostaną również zorganizowane ciekawe wykłady związane tematycznie z zadaniem konkursowym. Udział w nich będzie mógł wziąć każdy, natomiast dla zgłoszonych zespołów wykłady będą obowiązkowe. Szczegóły dotyczące wykładów zostaną podane w późniejszym terminie, natomiast już teraz serdecznie na nie zapraszamy.

Z pewnością zyskacie podczas nich masę inspiracji oraz cenną wiedzę, przydatną w trakcie tworzenia Waszego wyjątkowego projektu.

Kto zna UEK lepiej niż jego studenci i jego pracownicy? Dlatego, jeżeli masz pomysł na nie marnowanie żywności na terenie Uczelni, weź sprawy w swoje ręce, wykaż się inicjatywą! Zgłoś się do naszego konkursu i przedstaw nam swój projekt. Może to właśnie on zostanie wcielony w życie?

Na zgłoszenia zespołów czekamy do dnia 20.05.2018 r.

Liczymy na Wasze zaangażowanie! Śledźcie naszą stronę oraz wydarzenie na Facebooku, aby być na bieżąco ze wszystkimi szczegółami.

„Nie marnuj żywności na UEK'u!”