ІНСТРУКЦІЯ СЛУХАЧА
ФОРМИ УЧАСТІ
онлайн в закритих групах на платформах Google meet, Zoom, а також очні зустрічі (після закінчення карантину і покращення епідситуації); обов’язкова реєстрація;
для членів Асоціація підвищення кваліфікації безкоштовне;
мультимедійний супровід гарантовано;
після завершення на електронні адреси будуть надіслані СЕРТИФІКАТИ.
ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ
усі слухачі програм підвищення кваліфікації мають встановити на комп'ютер Google meet, Zoom;
голови відокремлених підрозділів за електронними адресами, за якими зареструвалися слухачі, додадуть усіх учасників підвищення кваліфікації до загальної команди "Підвищення_початок" та до команд за окремими програмами підвищення;
кожен слухач буде бачити та може взаємодіяти лише у тій команді, до якої його додано;
можливий варіант: один комп'ютер-декілька учасників;
запитання щодо організаційних питань можна задавати у чаті загальної команди "Підвищення-початок".
НА ПЕРЕДОДНІ ЗУСТРІЧІ ТА НАПЕРЕДОДНІ НАВЧАННЯ
Підготуйте технічні засоби (комп'ютер/смартфон, навушники), стабільний канал Інтернет-зв'язку. Організуйте робоче місце на час зустріч (ізольована кімната, без зайвих осіб/сторонніх звуків). Завчасно ознайомтесь з інтерфейсом програм Google meet, Zoom. Спробуйте вмикати/вимикати власний мікрофон, відео, написати повідомлення в чаті. Важливо, щоб учасник був підписаний власним ім'ям - це спрощує спілкування. Уникайте назв Xiome, Redme, User та ін. УВАГА! Не передавайте інформацію третім особам; можливість приєднатися до заходів і скористуватися матеріалами – конфіденціальна, захищена авторськими правами, заборонена для поширення та копіювання. Це може спричинити затримки, збій під час проведення заходів, а Ви, особисто, повторно не потрапите на зустрічі. Всі матеріали будуть доступні ще 1 місяць після завершення курсів.
НА ПОЧАТКУ ЗУСТРІЧІ
Вхід на зустріч буде відкрито за 10 хвилин до початку роботи. Використайте цей час, щоб перевірити налаштування технічних засобів та Інтернет-зв'язку. Перевірте чи працюють кнопки ЧАТ та РЕАКЦЇ. Зафіксуйте свою участь у чаті: напишіть П.І.Б. (присутність відстежується). Вітатися з учасниками після початку роботи не прийнято - встигніть це зробити до початку. Одразу після входу вимкніть свій мікрофон. Ваше увімкнене відео на початку допомагає спікерам розуміти, що учасники присутні та взаємодіють. Далі щоб Інтернет-зв'язок був стабільний, краще камеру вимкнути.
ПІД ЧАС ЕТЕРУ
Уважно слухайте викладача, доповідача. Запитання пишіть в чат. Адмінстратор зустрічі обов'язково на них відреагує. Користуйтесь кнопкою РЕАКЦІЇ, щоб демонструвати присутність, активність пд час роботи.
ПІД ЧАС НАВЧАННЯ
Запитуйте лектора про те, що Вас цікавить. Діліться своїм досвідом роботи, обмінюйтесь думками. Залишайте свої коментарі у чаті Вашої команди. На них лектор буде реагувати. Пам’ятайте, що незручних запитань немає!!!
ПІСЛЯ ЗУСТРІЧІ
Виконуйте завдання і тести відповідно графіка чи завдань лектора; заповнюйте анкети і переглядайте відео у визначений термін тощо. Якщо у Вас виникають організаційні запитання, потрібна допомога, підказка, уточнення – звертайтесь до голови Вашого відокремленого підрозділу або до лектора курсу чи організатора підвищення кваліфікації Ільєнко Валентини Володимирівни. Робіть це в робочі дні та у час, визначений з лекторм.
Слухачі розподілені за тематичними програмами та групами. Списки слухачів усіх груп прикріплено у “Файли” у загальній команді “Підвищення_початок”. У командах за окремими тематичними програмами підвищення у “Файли” прикріплено список слухачів конкретної групи.