Студія

раннього розвитку дитини

Богушенко

Олена Вікторівна,

керівник гуртків

РОЗКЛАД ГУРТКА



В рамках тижня дитячої творчості «Чарівна країна малюків» маленькі вихованці побували на майстер класі з «Робототехніки». Ми віримо у їхні сили і разом з ними радіємо успіхові кожного!


Вихованці студії раннього розвитку навіть під час карантину урізноманітнюють своє дозвілля і проводять його з користю.

Ось наші досягнення!

26 грудня 2019 року для вихованців гуртків відбулася новорічна ігрова програма в актовій залі ЦДЮТ. Діти побували в гостях у Аліси в країні чудес, танцювали з Дідом Морозом та Снігуронькою. А Червона Королева намагалася зіпсувати свято, але в неї нічого не вийшло.

13.11.2019 року в рамках ювілейного тижня у взаємовідвідуванні "В гостях у друзів" вихованці гуртка "Студія раннього розвитку дитини" відвідали гурток "Сувенір", яким керує Любов Михайлівна Полтавець. Діти побачили різні поробки з тканини, фетру, папіру тощо. Але на цьому вони не зупинилися та вирішили відвідати виставку "Чарівний світ творчості" у вітринах ЦДЮТ, де особливо захопились роботами вихованців гуртка "Сувенір", бо вже знали про методику створювання цих поробок.

Мета навчальної програми Студія раннього розвитку дитини - створення умов для забезпечення повноцінного фізичного, соціального, пізнавального та естетичного розвитку особистості дитини п’ятого-шостого року життя засобами естетичного виховання.

Основні завдання програми:

· надати спеціальні знання з різних питань: довкілля, екологічної освіти, світу мистецтва, образотворчого мистецтва, театрального мистецтва;

· формувати почуття любові до родини, до рідного міста та краю; гуманне ставлення до навколишнього середовища;

· створити умови для самореалізації та соціальної адаптації;

. розвивати пізнавальні інтереси та вміння вчитися;

. розвивати пошуково-дослідницькі, мовленнєві вміння та навички,

елементарні математичні уявлення;

· розвивати пізнавальні, творчі, художні здібності;

. розвивати інтерес до різних видів образотворчої, художньої діяльності,

. сприяти оволодінню елементарними поняттями, знаннями з

образотворчого мистецтва;

· створити єдине освітнє середовище, що сприяє перспективності, наступності та спадкоємності між позашкільним закладом і початковою школою.

Заняття гуртка включає теоретичний матеріал, як роз'яснення та постановку завдання, а також практичну роботу. Під час проведення занять використовуються різноманітні методи навчання: ігри за правилами: вербальні, рухливі, сюжетно-рольові; малюнкові методи, вільне й тематичне малювання; тілесно – орієнтовані вправи; елементи групової дискусії, пояснювально-ілюстративні (розповідь, пояснення, бесіда, демонстрація).

У програмі гуртка розвиваючі завдання і вправи подані в ігровій формі. Методики проведення занять по різним видам діяльності побудовані таким чином, що програмна задача може бути реалізована на різному матеріалі, який змінюється керівником в залежності та відповідно із бажанням та інтересами дітей.