Tirsdag formiddag, etter skolebesøkene, arrangerer vi fagsamlingen Det norske klasserom. Her samarbeider vi med ulike tilbydere av digitale ressurser til klasserommet. Mer informasjon om denne samlingen kommer etter hvert.
Onsdag og fredag drar vi sammen til Bett, der det er utstillinger, foredrag, verksted m.m.
Torsdag arrangerer vi en egen fagdag, i samarbeid med ATEA, Apple, Microsoft og Logitech. Se egen omtale.
Ellers er uka fylt av store og små ting, med faglig tilsnitt. Mye i samarbeid med norske og internasjonale leverandører.
Alle som ønsker det kan bli med på skolebesøk til en engelsk skole på tirsdag morgen. Vi legger opp til ulike typer skoler, på ulike alderstrinn. Du vil på forhånd få mulighet til å ønske hvilken skole du vil dra til.
Vi tilbyr også besøk på et makerspace-senter, som et alternativ.
Informasjon om de konkrete skolene kommer her.
NPeD arrangerer noe sosialt hver kveld, og du deltar på det du ønsker. I tillegg er det lagt opp til ulike treffpunkter på dagtid, som også blir hyggelig sosiale, selv med et faglig formål.
Mandag
Mandag kveld, den dagen de fleste kommer til London, møtes vi på Porterhouse, en av Londons tradisjonsrike pub'er. Her blir det masse prat og muligheter for å kjøpe mat & drikke. Kveldens sponsor, Scandec, kjører quiz, som alltid pleier å engasjere stort. I tillegg spanderer de litt drikke utover kvelden.
Tirsdag
Denne kvelden blir det mulig å henge seg på en middagsgruppe, dersom man ikke har egne planer.
Onsdag
Det er mulighet for å delta på kulturvandring fra Bett kl 14.00.
Denne kvelden blir det en fest, arrangert av TEK-Norge. Alle er invitert.
Torsdag
Vorspiel med Visma Flyt klokka 17.00, før NPeD spanderer middag på alle i reisefølget (klokka 19.00).
Foreløpig programoversikt (oppdateres)