Bett (British Educational Training and Technology) er verdens største arrangement innen utdanningsteknologi. Det samler utdanningssektoren og teknologileverandører for å vise frem de nyeste innovasjonene og løsningene for læring.
Hvem deltar? Arrangementet tiltrekker seg tusenvis av besøkende fra hele verden, inkludert lærere, rektorer, skoleledere, IT-ansvarlige og politikere.
Hvor arrangeres det? Det finner sted i ExCeL, et stort utstillings- og konferansesenter i London.
Hva skjer på Bett? Det er en stor utstillingshall med hundrevis av utstillere, i tillegg til en rekke foredrag, workshops og debatter om fremtidens utdanning. Forskjellige temaer som kunstig intelligens, digital transformasjon og bærekraftig utdanning står ofte på agendaen.
Hold øye med den offisielle Bett-nettsiden eller deres sosiale medier-kanaler for å få de nyeste oppdateringene når de blir offentliggjort.
Hva er NPeDs rolle i forhold til Bett? NPeD lager et faglig opplegg for hele uken, der BETT bare er en del av programmet. For å få et best mulig utbytte av å reise til Bett, anbefaler vi å delta i en gruppe. NPeD samler den største norske grupperingen i London denne uka, og samarbeider med en rekke norske EdTech-bedrifter, utdanningsinstitusjoner m.m.