Odkryj nowoczesne centrum ćwiczeń aqua fitness

Dzięki nowoczesnej technologii udało się stworzyć sprzęt łączący hydroterapię z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi takimi jak; jazda na rowerze, bieganie, pływanie. W nowoczesnym klubie aqua fitness jest już sprzęt, który można łatwo dopasować do swoich upodobań i potrzeb.

Zwiększony wysiłek dzięki oporowi wody podnosi wytrzymałość i pojemność płuc. Nacisk strumienia wody na ciało generowany przez dysze hydromasażu ma rzeczywisty efekt drenujący skórę z nadmiaru warstw tłuszczu podczas treningu na; rowerze Aqua Bike, bieżni Aqua Jogging oraz bieżni pływackiej Aqua Swim . Wirtualny trener zapewnia efektywny trening z wykorzystaniem techniki interwałowej.

Największą zaletą sprzętu aqua fitness jest brak przeciążenia fizycznego ciała a możliwość z ich korzystania nie jest ograniczona wiekiem. Po kilku sesjach treningowych odczuwamy wyraźny wzrost kondycji a sylwetka nabiera kształt zdrowego wyglądu. Nowoczesny klub wyposażony w sprzęt aqua fitness to idealne miejsce na dopasowanie swoich potrzeb do wymogów współczesnego życia. Nowoczesne studio Aquafitness & SPA w nowoczesnej formule, jest jedynym miejscem w okolicy mający do zaoferowania trzy indywidualne techniki ćwiczeń w wodzie z wykorzystaniem hydromasażu i silnego przeciwprądu pływackiego wzmacniające siłę mięśni i kondycję.

Zapoznaj się z naszymi produktami

Basen Swim SPA

Pływanie na bieżni pływackiej Aqua Swim z przeciwprądem wodnym

Rower Aqua Bike

Jazda na rowerze wodnym aquabike z pełną regulacja obciążenia w wannie SPA

Bieżnia Aqua Jogging

Bieganie w wodzie na bieżni wodnej aqua jogger z regulacją obciążenia przeciwprądu

Oryginalne i skuteczna miejsce aby nadać sylwetce odpowiedni kształt i linię...

Hydromasaż, oświetlenie LED, zawsze świeża i czysta woda z właściwie dopasowaną temperaturą zapewniają optymalne warunki do ćwiczeń nie tylko motorycznych. Dopasowany system hydromasażu wpływa pozytywnie na układ sercowo-naczyniowy, zewnętrzną warstwę skóry wytrącając skutecznie nadwyżkę wody (celullit). Nadanie dolnym partiom ciała smukłej i zdrowo wyglądającej skóry to efekt widoczny już po paru sesjach treningowych.

Korzyści zdrowotne

  • kondycja i wytrzymałości
  • zwiększona pojemność płuc
  • usprawnienie pracy serca i układu krążenia
  • kształtowanie i wzmacnianie mięśnie
  • redukcja tkanki tłuszczowej i ewentualnego cellulitu
  • relaks i odprężenie umysłu
  • ogólna poprawa sprawności fizycznej

Ćwiczenia w wodzie dają znacznie więcej możliwości efektywnego treningu. Podczas treningu absorbujemy całe ciało; mięśnie brzucha, ramiona, barki, bez konieczności zsiadania z roweru wodnego lub wychodzenia z basenu SWIM. Elastyczny indywidualny harmonogram dopasowany do własnych potrzeb, dający pełną niezależność w osiągnięciu zamierzonych celów bez względu na pogodę. Wszystko to zawdzięczamy ćwiczeniom aerobowym, masażowi wody oraz działaniu ciśnienia hydrostatycznego. Każdy trening odbywa się w komfortowych indywidualnych pomieszczeniach w wydzielonej wannie SPA lub basenie SWIM. Dodatkowo mamy do dyspozycji duże ekrany LCD na których sa wyświetlane filmy instruktażowe lub można załączyć swój własny materiał medialny za pośrednictwem łącza USB lub Internetu.

Innowacyjna technologia

Podłączony tryb naszych wanien aqua bike, aqua jogger lub stepper pozwala na przechowywanie i dostęp w dowolnym momencie do sesji monitorowania danych strategicznych. Wyniki indywidualnej sesji aqua bike w kabinie są monitorowane i analizowane pod kątem lepszego trenowania.

  • Wskaźniki wydajności
  • Pulpity nawigacyjne pomocy trenerskiej
  • Najlepsze wyniki do udostępnienia