O PROCESIE REKRUTACJI

tERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ: DO 20 MAJA 2019

Sprawdź czy AKADEMIA MŁODEGO LIDERA jest dla Ciebie?

  • Masz powyżej 24 lat
  • Pełnisz kierownicze stanowisko z niewielkim doświadczeniem zawodowym lub aspirujesz do takiego, jesteś liderem z niewielkim doświadczeniem lub młodym przedsiębiorcą
  • Pracujesz w organizacji, która ma ograniczony budżet na szkolenia np. samodzielni pracownicy przedsiębiorstw, fundacja, stowarzyszenie, startup, jednostka samorządowa, a które potrzebują sprawnych liderów
  • "Młody lider" nie oznacza dla nas, że masz być przed 30 rokiem życia :) Możesz być starszy/a!
  • Osoby bez pracy również mogą startować w rekrutacji
  • Liczba osób: max 20 osób, ilość miejsc ograniczona, dlatego prowadzimy rekrutację. Chcemy wybrać osoby najbardziej zmotywowane!

Program obejmuje 5 modułów. Szczegółowy harmonogram dostępny TUTAJ.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

KROK PO KROKU?

DO 15 MAJA 2019

1. Wyślij CV na adres: e.porowska@gfkm.pl

2. Wypełnij kwestionariusz osobowy (tutaj). Kwestionariusz jest dla nas ważny, pomoże nam wybrać osoby, którym Akademia się przyda, które są zmotywowane i chętne do udziału.

3. Spośród przesłanych zgłoszeń wybierzemy osoby, z którymi się skontaktujemy w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej przez telefon. Zachwyć nas!

4. Rozmowy kwalifikacyjne. GFKM zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia indywidualnych rozmów z wybranymi kandydatami. Możemy, ale nie musimy dzwonić :).

Osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie rozmów:

Przemysław Wajda − Dyrektor Programu MBA

Ewa Porowska − Koordynatorka Projektu

5. Ogłoszenie wyników. Wszyscy kandydaci otrzymają wyniki rekrutacji drogą telefoniczną lub mailową. Jeżeli nie otrzymasz od nas maila po 22 maja − napisz do nas!

UKOŃCZENIE AKADEMII MŁODEGO LIDERA

Uczestnicy z 100% frekwencją otrzymają certyfikat ukończenia Akademii Młodego Lidera organizowanego przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów.

Wszyscy uczestnicy Akademii Młodego Lidera otrzymają książki biznesowe na zakończenie Akademii.