Opinie

Fantastyczny kurs który polecam każdemu kto pragnie podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub pragnie się przebranżowić.

Akademia to bardzo miło i pożytecznie spędzony czas. Sporo nawiązanych nowych znajomości oraz godzin przepracowanych na warsztatach i wykładach. Akademia daje swoisty balans między umiejętnościami twardymi i miękkimi.

Bardzo pozytywne, jedno z lepszych szkoleń, w których brałam udział. Dziękuję za możliwość udziału, poświęcony czas, trenerzy i ludzie których poznałam fantastyczni. Dziękuję Kasiu.

Bardzo pozytywne, bardzo dobra organizacja.

Jestem pod wrażeniem wysokiej jakości warsztatów oraz prowadzących. Prowadzący szkolenia to osoby z dużym doświadczeniem zawodowym oraz odznaczający się wysokim profesjonalizmem. Każdy warsztat jest przydatny dla osoby będącej liderem/liderką, szefem/szefową czy kierownikiem/kierowniczką.

Wiedza merytoryczna. Bardzo dobrzy prowadzący w swoich profesjach. Wiedza, którą ciężko jest zdobyć gdzie indziej. Szkolenia, które pokazują, wyższy poziom cywilizacyjny biznesu (odmiennie od polskich reali).

Intensywny i bogaty kurs, budujący podstawowe kompetencje liderskie. Ciekawi, świetnie przygotowani prowadzący.

Jestem bardzo wdzięczny za możliwość udziału w tak ciekawym projekcie. Szkolenia zmieniły i rozwinęły moje poglądy na temat poruszanych zagadnień. Wielkie barwa za ciekawy dobór uczestników z uwagi na branże w których działają.