Шановні батьки, вчителі та учні нашої школи! Адміністрація закладу освіти та психологічна служба розуміє, який емоційний стрес і напругу доводиться витримувати Вам у цей нелегкий час ! З кожним днем ця напруга може посилюватись і це призводить до спаду психічного та фізичного здоров'я! Будь ласка, попіклуйтесь про себе! Пам'ятайте, що в літаку спочатку надягають маску на себе, а тільки потім на дитину, щоб допомогти тим, хто поруч!

Внутрішні страхи, переживання, почуття, міфи та зовнішні стереотипи, які переживають рідні, чекаючи своїх близьких з фронту, складно ототожнити і зрозуміти. Метою практичних рекомендацій є надання відповідей на питання що відбувається з фізичним і психоемоційоним станом військового, як реагувати і на що звертати увагу тим, хто чекає і зустрічає близького з фронту. Ці рекомендації стануть корисними як родинам, так і друзям військовослужбовців.

Коли чекаєш військового з війни 

Гаряча лінія психологічної підтримки сімей, які постраждали під час війни

☎️ Якщо хтось із вашої родини зник безвісти, потрапив у полон, зазнав катувань чи насильства під час війни, ви можете зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію за номером: +38 067 447 07 05 та отримати фахову психологічну допомогу.


Сторінка психолога

Лист Мністерства освіти і науки України від 16.07.2021 № 1/9-363 “Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти у 2021/2022 н. р.” 

   

       25 жовтня учні перейшли на дистанційну форму навчання  через ускладнення епідемічної ситуації. Звичайно, це додасть стресу учням,  педагогам і батькам, які мають тісно долучитися до процесу навчання своїх дітей. 

    Однією зі складових стресу є втрата стабільності та структурованості (зрозумілості), яка була, коли дитина відвідувала школу та отримувала знання безпосередньо під контролем учителя. Сьогодні ж саме батьки мають правильно організувати  та мотивувати дитину продовжувати працювати і під час дистанційного навчання. Як же зробити це таким чином, щоб не зіпсувати стосунки в родині і не порушити психологічну атмосферу в домі? 

    Дистанційне навчання – це процес, який впливає на відносини батьків та дітей, тому слід правильно виставити кордони власного впливу і відповідати лише за власне «коло компетентності».

Попередження впливу кібертероризму на дітей. 

(на замітку батькам і педагогам)

Проявляйте зацікавленість її захопленнями і обговорюйте проблеми, що виникають. Якщо Ви зможете стати тією людиною, якому Ваша дитина довіряє, їй не доведеться шукати підтримки у віртуальних друзів.

Особливості взаємодії з агресивними дітьми 

(на замітку батькам і педагогам)

Особливості взаємодії з тривожними дітьми 

(на замітку батькам і педагогам)

Рекомендації по створенню у дитини  адекватної самооцінки 

(на замітку батькам і педагогам)

Особливості взаємодії з повільними дітьми 

(на замітку батькам і педагогам)