Академічна доброчесність

       

Вибіркові дисципліни 

Для формування індивідуальної траєкторії навчання студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Економіка», «Оціночна діяльність», «Менеджмент» «Маркетинг» здійснили вибір дисциплін на 2024-2025 н.р. 


Академічна доброчесність - запорука успішного навчання


Під такою назвою 24 жовтня до Дня академічної доброчесності, який відзначається 21 жовтня, класними керівники провели лекцію зі вступу до спеціальності студентам спеціальності «Фінанси, банківська справа страхування та фондовий ринок».

 На ній увагу студентів було акцентовано на дотриманні основних принципів доброчесності. Це принципи не лише корпоративної культури нашого навчального закладу, але й внутрішньої культури кожного студента, в основі яких лежать їхні морально-етичні якості. Доброчесність в освіті є запорукою її якості, яку має забезпечити кожний навчальний заклад.

Студенти мали змогу ознйомитися з основними видами правопорушень та вимогами до написання перспективних курсових та наукових проєктів.

ДОБРОЧЕСНІСТЬ У ДОСЛІДНИЦЬКІЙ РОБОТІ ТА ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ

1 листопада 2022 р. цикловою комісією фінансово-економічних дисциплін, в межах відкритої лекції PhD Олени Виговської, проведено захід: «Поняття та принципи академічної доброчесності для здобувачів освіти». 

Студенти ЖТЕК мали можливість дізнатися про: 

• нормативне регулювання академічної доброчесності; 

• зміст та сутність академічної доброчесності в освітньому процесі; 

• особливості академічної відповідальності; 

• іноземний досвід покарань за академічну недоброчесність; 

• впровадження принципів академічної доброчесності в ЖТЕК ДТЕУ.

Підсумком проведеного заходу є підвищення рівня обізнаності здобувачів освіти Житомирського торговельно-економічного фахового коледжу ДТЕУ щодо впровадження принципів академічної доброчесності в освітній процес. 

Визначено, що запорукою розвитку коледжу та країни в цілому є свідоме ставлення до реалізації політики академічної доброчесності, що сприятиме особистісному розвитку кожного здобувача освіти.