Заходи циклової комісії

Instagram

2023/2024 навчальний рік 

       

Здобутки студентів 

Регіональний етап Економічної олімпіади


Студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» та «Економіка» ВСП "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ" вибороли можливість позмагатися у другому етапі економічної олімпіади в Україні. Цьогоріч в International Economics Olympiad бере участь 22 країни, які зустрінуться на міжнародному фіналі у Греції.

 Економічна олімпіада в Україні проводиться за підтримки Міністерство освіти і науки України, Національний банк України, Kyiv School of Economics, Economic Fundamentals Initiative, Genesis , Аврора Мультимаркет, продуктової фінтех компанії Monobank,  Студія онлайн освіти EdEra та Українська академія лідерства.

До фінального етапу студентці групи ЕП-14 Ведіщевій Аді, не вистачило 1 конкурсного балу, не зважаючи на те, що студенти цьогоріч не потрапили до фіналу - вони отримали досвід, знання та мотивацію руху у професійному напрямку.



       

Навчальна практика зі спеціалістами торгово-промисловіої палати 


Практичне навчання невідʼємна складова успіху майбутнього фахівця галузі.


Навчальна практика експертів з оцінки та фінансистів проходить у форматі підготовки програмних документів, грантових заявок та спілкуванні з експертами галузі. 24.03.2024 року відбулося виїзне практичне заняття з експеркою-оцінювачем ГНРАСИМЧУК Тетяною.


       

Бізнес-трамплін


Вітаємо Мельниченко Євдокію та Демчук Юлію - фіналісток та бронзових призерок всеукраїнського конкурсу серед закладів вищої освіти «Бізнес-трамплін», що відбувся 26.04.2024 на базі бізнес-інкубатора Державного торговельно-економічного університету.

Потужний конкурс стартапів дає поштовх для студентської молоді у реалізації своїх бізнес-ідей.

Пишаємося досягненням наших студенток групи ФК-9 та зичимо нових здобутків! 



       

Сертифіковані учасники конкурсу "Мистецтво надійних паролей"


Студенти профільних спеціальностей «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Економіка та правове забезпечення бізнесу» та «Оціночна діяльність» створили постери для соціальної реклами на тему використання та зберігання надійних паролів. Постери призначені для розміщення в громадському транспорті, на білбордах, сітілайтах, у соціальних мережах тощо. 

Конкурс від ТАЛАН в рамках Global Money Week 2024 дозволив студентам отримати сертифікати та нагадати правила платіжної безпеки, серед основних:

Складний пароль може містити: 




       

Фінансовий інтерактив


Працюємо для розвитку та зростання не лише студентської молоді, а й для успішної реалізації потенціалу учнівської молоді.

05 квітня 2024 року , в рамках тренінгової програми з фінансів, був проведений фінансовий інтерактив для учнів ліцею 27 м.Житомира.

Основні питання, що були розглянуті: засоби захисту грошей, платіжна безпека, реальні та номінальні доходи, формування особистого бюджету підлітків. 



       

Зустріч з представниками бізнесу 



3.04.2024 студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Економіка та правове забезпечення бізнесу», «Маркетинг», «Менеджмент» та «Оціночна діяльність»  мали можливість прослухати спіч про сучасну бізнес-модель від власника "Macfon" Івана КРАВЧЕНЯ. Студенти вмотивовані діяльністю успішного підприємця активно підтримували діалог та цікавилися можливістю працевлаштування. 

4.04.2024 відбулася змістовна відкрита гостьова лекція від директора «Бірвілль» Анатолія ЄВДОЩУКА про створення, масштабування та перспективи розвитку мережі «Бірвілль». Студенти мали можливість поставити запитання про економічні, фінансові та маркетингові аспекти діяльності роботи мережі «Бірвілль». 

5.04.2024 закінчилася серія тренінгів від практиків галузі лекцією Катерини ПЛОХОТИШИНОЇ, регіональної менеджерки «Ваш Лаваш», на якій студенти дізналися про управлінські та маркетингові стратегії діяльності підприємства на ринку. 


       

Гостьова лекція страхового менеджера міжнародної страхової компанії ПрАТ «МетЛайф»



22.03.2024 відбулася відкрита гостьова лекція страхового менеджера міжнародної страхової компанії ПрАТ «МетЛайф» НІКОЛАЄНКА Сергія. Студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Економіка та правове забезпечення бізнесу» «Інформаційна діяльність підприємства» та «Оціночна діяльність» дізналися про особливості особистого страхування: страхування життя; страхування від нещасних випадків; страхування у разі можливої втрати працездатності; страхування на випадок серйозних проблем зі здоров'ям (інсульт, інфаркт, онкологічні захворювання); страхування для дітей від критичних захворювань, тощо. Студентів зацікавила історія приватного акціонерного товариства «МетЛайф», що впевнено зберігає лідерство на українському ринку страхування життя останні кілька років, адже за брендом MetLife стоїть 155-річна історія, що почалася в США, де і розташований головний офіс. Сергій Миколайович зазначив, що в Україні компанія відзначила вже 21-річний ювілей роботи, загальна сума страхових виплат, здійснених компанією з 2003 по 2023 роки перевищує 1,5 млрд. гривень, з яких більше 583млн. грн. — виплати з дожиття до закінчення дії договорів довгострокового страхування життя. Щиро вдячні експерту страхового ринку НІКОЛАЄНКУ Сергію  за цікаву та змістовну лекцію!



       

Віртуальна екскурсія до Музею грошей Національного банку України



Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Економіка та правове забезпечення бізнесу» та «Оціночна діяльність» долучилися до спеціально організованого віртуального туру Музеєм грошей Національного банку України на базі Державного університету «Житомирська політехніка». Експозиція музею розповідає про грошовий обіг на українських землях із давніх часів до сьогодення. Співробітник Музею грошей НБУ ознайомив студентів з історією грошових знаків, а також допоміг оглянути експонати з усіх сторін за допомогою 3D ефекту. Загалом у віртуальному турі представлено більше 180 експонатів.

Екскурсія організована з метою всебічного розвитку студентського потенціалу, адже невід’ємною складовою формування високої фінансової культури майбутніх спеціалістів фінансового ринку є обізнаність про історію національної грошової одиниці – гривні, яка є історично обґрунтованою та самостійною грошовою одиницею незалежної України.


       

Конкурс "Мистецтво надійних паролів"


Національний банк України разом із партнерами запровади ініціативу для студентів закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти з 18 до 24 березня 2024 року – конкурс постерів із соціальної реклами "Мистецтво надійних паролів".

 Захід відбувся в межах Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей). Конкурс постерів із соціальної реклами "Мистецтво надійних паролів"  – це освітня ініціатива, під час якої студенти створюють постери для соціальної реклами на тему використання та зберігання складних та унікальних паролів.

Студентами нашого навчального закладу було представлено 42 конкурсні роботи, які за умовами участі були розміщені у вільному доступі на дошці Padlet. В межах навчального закладу було визначено переможців конкурсу, які отримали цікаві та тематичні призи: 1 місце зайняла Іваніченко Ольга, 2 місце – Демчук Юлія, 3 місце – Коронська Яна. Вітаємо студенток та чекаємо на результати загального конкурсу.

 



       

Один об'єкт - різні цілі


Під такою назвою був проведений захід професійного спрямування в рамках тижня циклової комісії фінансово-економічних дисциплін, який проводиться з 18 по 22 березня. Студенти трьох спеціальностей «Фінанси і кредит», «Оціночна діяльність», «Економіка підприємства» змагалися у професійному турнірі та показали свої знання з фахових дисциплін а також рівень загально-теоретичної підготовки з економіки і фінансів.

Основна мета проведеного заходу полягала в усвідомленні студентами особливостей своєї майбутньої професії та відмінностей у здійснюваній ними роботи в рамках їх посадових обов’язків. Форма проведення заходу була активною та пізнавальною.



       

Конкурс "КРЕАТИВНА УПАКОВКА"


Після ретельного перегляду численних вражаючих упаковок наше журі вибрало найкращі дизайни, які відобразили суть творчості та інновацій:

1 місце: Легенчук Вікторія , студентка І курсу групи МД -10

Завдяки вражаючому дизайну, який ідеально поєднує форму та функціональність.  Робота демонструє унікальне та привабливе пакувальне рішення.

2 місце: Тимракович Катерина студентка ІІ курсу  група МД-9 та Білокриницька Тетяна студентка І курсу групи МД-10 

Продемонструвавши надзвичайну креативність і увагу до деталей дівчата посіли  друге місце. Їх дизайн не тільки захоплює аудиторію, але й демонструє глибоке розуміння нашого цільового ринку.

3 місце: 

Трійку лідерів замикають студентки ІІІ курсу, групи ТКД-38 Яковенко Вікторія та Данилко Ірина . Дизайн їхньох упаковки вразив  суддів своїм інноваційним підходом і практичною функціональністю.

Щиро вітаємо всіх переможців та учасників. Ваш надзвичайний талант і відданість дійсно надихнули нас. Дякуємо вам за участь  і ми з нетерпінням чекаємо нових проявів вашої творчості в майбутньому.

       

Інтерактивний круглий стіл на тему «Маркетинг і логістика: вектори взаємодії»


У сучасному швидкоплинному бізнес-середовищі синергія між маркетингом і логістикою стає все більш важливою для успіху організації. Щоб дослідити ці динамічні відносини, викладачі Тетяна ВОЙНАЛОВИЧ та Наталія ПЕРІШКО провели 19.03.24р. інтерактивний круглий стіл на тему «Маркетинг і логістика: вектори взаємодії». Ця подія об'єднала групи ТКЛ-2 та МД-10.



       

Економічний форум


22 березня 2024 р. у ВСП "ЖТЕФК ДТЕУ"  відбувся Економічний форум у межах заходів тижня ЦК Фінансово-економічних дисциплін. 

Мета – створити дискусійний майданчик для обміну ідеями, досвідом і знаннями, обговорення актуальних економічних проблем, сприяти розвитку  креативних ініціатив серед активної молоді. Учасники мали унікальну можливість презентувати свої ідеї, продемонструвати свої знання  у професійному експертному середовищі, а також долучитися до дискусій і нетворкінгу. У рамках форуму відбулось урочисте відкриття ІV регіональної науково-практичної он-лайн конференції "Соціально-економічні проблеми регіонів: сучасні виклики та напрямки вирішення"


       

Зустріч зі стейкхолдером ТОВ «АДВАНСЕД ДІСТРІБ'ЮШН» 


19.03.2024 студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали ТОВ «АДВАНСЕД ДІСТРІБ'ЮШН» всеукраїнського дистриб’ютора автомобільних запчастин, відомого на галузевому ринку як AVD Trade.

Зустріч була поділена на два блоки. Насамперед

студенти дізналися про місію, цінності та візію компанії, співпрацю зі світовими партнерами. За допомогою графічного відображення змогли здійснити аналіз ринкового сегментування.  Другий блок розпочався з практичного пропрацювання загальноприйнятих фінансових показників. Студенти самостійно визначили: маржу, націнку та рентабельність, проаналізували фінансовий результат при різних сценаріях співпраці, розрахували фронт- і бекмаржу.  На основі досвіду практиків ознайомилися із можливими програмами стимулювання товарообігу та визначили найпривабливіші умови для діяльності компанії.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву компанії в особі генерального директора ДУДИНЦЯ Андрія за плідну співпрацю та розвиток професійних компетентностей студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».



       

Фінансове консультування



20.03.2024 в коледжі працювали фінансові консультантки - студентки групи ФК-9 (Коронська Яна, Мельниченко Євдокія, Мосійчук Вероніка, Малахова Поліна, Кіян Інна, Демчук Юлія), які відповідали на запити студентів та викладачів, що стосуються фінансової сфери та особистих фінансів. Впізнати їх було можливо за бейджами та тематичними хустинками. Зокрема фінансові консультантки поділися цікавою та корисною інформацією щодо правил плдатіжної безпеки на годинах спілкування з групами, що навчаються за спеціальністю «Інформаційна діяльність підприємства».



       

Кар’єрні консультації для майбутніх випускників 


Карʼєрні консультації для студентів випускників фінансово-екоономічних спеціальностей та зацікавлених другокурсників-маркетологів були проведені 20.03.2024 сертифікованою консультанткою БУДЗЯК Мариною за сприяння молодіжного центру «Креатів спейс».

Часто молоді спеціалісти, які тільки починають будувати уявлення про свою кар'єру, не мають бачення, куди рухатися після закінчення закладу освіти. Саме кар’єрні консультації дають можливість отримати вичерпну відповідь на конкретні запитання, які стосуються початку і розвитку кар’єри. Консультації — це коли на конкретно сформульоване, чітке запитання шукають відповіді, які допоможуть правильно стартувати.

За допомогою дієвих технік карʼєрної консультантки студенти розпочали  формування персональної стратегіі для професійного розвитку. Чекаємо на продовження!



       

Global money week 2024


Інтерактив, фінансові ігри, лекція від провідного експерта Музею грошей Національного банку України - так стартував Global money week 2024 у ВСП «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ».


       

European Money Quiz 2024 - найбільше змагання Європи з фінансової грамотності


Здобувачі освіти ВСП «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» 15 -16 лютого 2024 року взяли участь у відбірковому турі європейського змагання з фінансової грамотності серед підлітків віком 13-15 років. European Money Quiz традиційно проходить щорічно в 30 країнах. В Україні European Money Quiz вдруге проходить в межах Global Money Week 2024 за сприяння Європейської банківської асоціації, Національного банку України та Незалежної асоціації банків України. Переможцями відбіркового туру стали студентки спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» Демчук Юлія та Заліщук Ольга, які представлять навчальний заклад в обласному відборі.


ЕМОЦІЙНЕ ВИСНАЖЕННЯ ТА СПОСОБИ ПОДОЛАННЯ: ДІЄВІ ПРАКТИКИ


     07 березня 2024 року студенти груп МН-1, ФК - 9, ОД -14 взяли участь у виїзному занятті з психології “Емоційне виснаження та способи подолання: дієві практики” на базі Молодіжного інтеграційного центру "Вимір". Спікерка заходу – Ірина Яцик, кандидатка філософських наук, психологиня, фасилітаторка, тренерка проекту “СИЛА: житло, захист, засоби для існування людям, які повернулися додому” (спільно з PIN-UHF) ознайомила з питаннями відновлення стану після стресу, негативного впливу на організм шкідливих звичок, працювала з вправами який/яка Я.


МЕНЕДЖМЕЙКЕР

     01 березня 2024 року до студентів спеціальності 073 "Менеджмент" завітали стейкхолдери Компанія  "ТОВ ЛЕТС КОЛЛ"  з бізнесгрою "МЕНЕДЖМЕЙКЕР". Студенти групи МН-1 в межах вивчення дисципліни "Етика ділового спілкування" на тренажері  навичок розвивали Soft Skills: ✅ведення переговорів;✅аргументації; ✅критичного мислення; ✅управління персоналом; ✅роботи в команді; ✅публічних виступів; ✅комунікативних навичок.  

  Гра допомогла кожному учасникові пізнати свої сильні сторони та зони розвитку, випробувати себе в різних ситуаціях, уявляти себе в ролі менеджера різного рівнів.




Ефективна комунікація - шлях до успіху майбутніх керівників


         24 лютого 2024 року студенти 1 курсу спеціальності 073 Менеджмент у межах дня абітурієнта вчилися ефективно комунікувати з відвідувачами коледжу. Майбутні управлінці креативно презентували обрану спеціальність та показали себе як здібні, відповідальні та творчі особистості.



«ВОЛОНТЕРСТВО ВІД А ДО Я»


      Психолог коледжу Наталія ТЕМНЕНКО організувала тренінг для студентів спеціальності «Менеджмент»  «Волонтерство від А до Я», реалізований  за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), метою якого є розвиток волонтерства серед студентської молоді, формування соціальної відповідальності в молоді. Тренери презентували в інтерактивній формі модель волонтерської діяльності на прикладі навчального закладу.


 Бізнесгра "Соціальне підприємництво"


      Для студентів спеціальності "Менеджмент" психолог коледжу Наталія ТЕМНЕНКО  разом із kreativ_space провела бізнесгру "Соціальне підприємництво". Майбутні управлінці  здобули спеціальні знання у сфері організації та розвитку соціальних підприємницьких ініціатив, набули умінь планування, аналізу та реалізації бізнеспроєктів у сфері соціального підприємництва.



КРЕАТИВНЕ ЛІДЕРСТВО

    

  Для проективної молоді дуже важливим є розуміння, що лідерство сьогодні – це передовсім відповідальність, емоційна компетентність та вміння працювати в команді. Саме ці компетенції розвинула в майбутніх управлінців Ксенія ЛАВРІНА - підприємиця, співласниця приватного садочка "Тато Фея", співзасновниця та голова Житомирської жіночої бізнесасоціації. Студенти спеціальності "Менеджмент" відвідали креативний сучасний Гончаренко-центр, де разом з пані Ксенією дискусували й знаходили правильні відповіді щодо ефективного лідерства.


       

Результати ЕКОНОМІЧНОЇ ОЛІМПІАДИ

Центр Бендукідзе в партнерстві з EFI - засновники Міжнародної Економічної Олімпіади у 2023 - 2024.

Студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Економіка», «Оціночна діяльність», «Менеджмент» ВСП "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ" взяли участь у першому національному етапі економічної олімпіади та вибороли можливість позмагатися в другому етапі, зокрема Береговенко Андрій, Слободенюк Владислав, Педченко Олександра, Коронська Яна, Мельниченко Євдокія, Башак Роман, Ведіщева Ада представлятимуть наш навчальний заклад. Цьогоріч 9440 студентів коледжів та учнів 10 - 1класів із 550 навчальних закладів випробували своє економічне мислення, та лише найзавзятіші пройшли до наступного етапу.


       

ВИЇЗНА ЛЕКЦІЯ З ДИСЦИПЛІНИ "МЕНЕДЖМЕНТ"

Менеджмент_Виїзна гостьова лекція.pdf

       

Вибіркові дисципліни 

Для формування індивідуальної траєкторії навчання студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Економіка», «Оціночна діяльність», «Менеджмент» «Маркетинг» здійснили вибір дисциплін на 2024-2025 н.р. 


       

Міжнародна Економічна Олімпіада 2023 - 2024


Студенти ВСП "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ" взяли участь в Економічній олімпіаді та продемонстрували високі результати.

Економічна олімпіада (ЕО) — це міжнародне змагання з економічного мислення серед школярів старших класів та студентів коледжів 1 - 2 курсів, метою якого є зацікавити підлітків для вивчення економіки й виміряти їхній рівень економічної грамотності. Олімпіаду було апробовано вперше Інститутом економічної освіти (INEV) в Чехії у 2016 році задля заповнення прогалин у викладанні економіки та фінансів у середній школі. Через рік після заснування ЕО було проведено й у Словаччині. Нині ЕО охоплює вже понад 20 країн, серед яких Словаччина, Чехія, Угорщина, Польща, Грузія, Греція, Боснія та Герцеговина, Північна Македонія, Україна, Азербайджан, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Косово, Аргентина, США, Китай та Іспанія.

Економічну олімпіаду в Україні проводять за сприяння Міністерства освіти і науки України та підтримки Національного банку України, Київської школи економіки, Студії онлайн-освіти EdEra й Української академії лідерства.

       Освітні заходи з протидії платіжному шахрайству



Викладачі та студенти ВСП «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ»  долучилися до щорічної акції #ШахрайГудбай

#ШахрайГудбай – це інформаційна кампанія, мета якої – навчити молодь правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів. 

Проєкт #ШахрайГудбай, організаторами якого є Національний банк України, Департамент Кіберполіції Національної поліції України, об’єднав навколо інформаційної кампанії понад 70 партнерів: банки, платіжні системи, мобільні оператори, заклади освіти, асоціації, мережі магазинів, маркетплейси, АЗС, громадські організації, комунальні підприємства, державні установи.

Протягом листопада 2023 року студенти ВСП «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж»   мали змогу долучитися до лекцій, організованих цикловою комісією фінансово-економічних дисциплін, студенти ж профільних спеціальностей – узяти участь у низці профільних конкурсів.


ВСП «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» нагороджений грамотою за активну участь у Всеукраїнській благодійній акції «Смілива гривня» на підтримку ЗСУ, вагому громадянську позицію та вклад у наближення ПЕРЕМОГИ!  

Загалом учасники другої хвилі благодійної акції "Смілива гривня" зібрали монетами 4,3 млн грн. Акцію передусім було спрямовано на дітей та молодь, які мали можливість взяти участь у зборі монет у своїх навчальних закладах. "Донати для підтримки сил оборони сьогодні вже стали невід’ємною частиною життя ледь не кожного українця. Долучитися до цієї великої справи прагнуть і наші діти. Акція "Смілива гривня" дає їм таку можливість", – прокоментувала директор Департаменту комунікацій Національного банку України Юлія Євтушенко. 

Благодійну акцію "Смілива гривня" спрямовано не лише на підтримку наших захисників, але її організовано задля формування культури благодійності серед дітей та молоді, а це і є частиною фінансової культури". Збір монет тривав по всій Україні упродовж трьох місяців – з  04 вересня до 08 грудня 2023 року.


Відкрита гостьова лекція спеціалістки з обслуговування клієнтів АТ "ПриватБанк"        

Відкрита гостьова лекція спеціалістки з обслуговування клієнтів АТ "ПриватБанк" , випускниці 2020 року спеціальності " Фінанси, банківська справа та страхування" - КУХНЮК Ольги.

Студенти дізналися про особливості роботи в банківських установах та поглибили свої знання з теми "Фінансовий моніторинг".


              День доброти


Щорічно в Україні 13 листопада відзначають День доброти. Родина ЖТЕФК з нагоди свята вирішила поділитися добром та організувала збір ліків для військових, адже саме завдяки захисникам освітній процес триває у вільній та незламній Україні. Зібрані ліки буде передано військовому волонтеру для захисників на передових позиціях.

До того ж студенти групи МД-9 намагалися довести, що добро повертається, і сформували побажання з солодкими передбаченнями для студентів, які долучилися до збору ліків. Щиро вдячні за підтримку ініціативним групам МД-9, ФК-10, МД-10, ЕФ-3, ТМС-18, ТМС-14, ГРС-1, П-19, П-15, МН-2, ІДП-12, ФКС-2,  ВХП-20.


Гостьова лекція підприємниці, яка залучає грантові кошти для розвитку свого бізнесу



13 листопада 2023 року до студентів фінансово-економічних спеціальностей завітала представниця бізнесу Юлія СОЛДАТЕНКО, яка поділилася знаннями та досвідом щодо залучення грантових коштів для розвитку підприємницької діяльності.

Пані Юлія, власниця комплексу Ufit, розповіла про всеукраїнську грантову програму «Грант на власну справу» та міжнародну – «Програму грантів для підприємств від Help». Детальний та покроковий опис дій допоміг студентам зорієнтуватися в можливостях та перспективах залучення коштів на ведення та відкриття власної справи. Студенти груп ФК8-9, ЕПОД-12 та ІДП-14 мали можливість поставити запитання та поділитися своїми враженнями від почутого, адже фінансисти на навчальній практиці створюють робочі заявки на програми від Дія «Грант на власну справу».


Гостьова лекція з таргетологинею-ПРАКТИКОМ


Гостьова лекція з таргетологинею-практиком Оленою ВИГОВСЬКОЮ для студентів груп МД-8,МД-10,ТМС-14. Тема лекції: "Таргетована реклама".


Пані Олена поділилась здобутим багаторічним досвідом і презентувала особливості запуску реклами в соціальних мережах. Усі учасники отримали  інструкцію, як працювати з рекламними кабінетами в соціальних мережах Facebook та Instagram.

Студенти спеціальності "Маркетинг" відкрили для себе ще одну родзинку Житомира - ботанічний сад! 

Цікаву екскурсію для студентів провела директорка ботанічного саду пані Таїсія. Студенти дізналися багато цікавого про рослини, серед яких були й побачені вперше. Алея коркового дерева, амурського аксамиту вразила своєю красою.  Горіх чорний, каштан їстівний, магнолія Кобус, платан кленолистий, аралія маньчжурська, ялина канадська та вічнозелений  самшит занурили студентів у дивний світ флори. А вечірній чай студенти  будуть смакувати з японською айвою, яку назбирали в саду.

Також здобувачі фахової передвищої освіти відвідали контактний зоопарк Поліського національного університету.  Дякуємо всім організаторам  за чудовий день, проведений казково!


27 жовня святкують професійне свято експерти з оціночної діяльності


З нагоди професійного свята на відкриту гостьову лекцію до майбутніх експертів з оцінки (ОД-12, 14, 15) завітали директор АН "Житомир" Наталія МЕЛАЙ та директор ПП"МЦНЕтО" експерт-оцінювач Леся КРИВЧУК, які поглибили профільні знання студентів та розповіли особливості практичної діяльності на ринку нерухомості.

Здобувачі освітніх послуг мали можливість спілкуватися з гостями на професійну тематику та продемонструвати свої презентаційні матеріали.

День МАРКЕТОЛОГА


25 жовтня студенти спеціальності Маркетинг відзначали своє професійне свято. Креативні, творчі та талановиті студенти 1, 2 та 3 курсів створили відеоконтент одного з трендових роликів, що став мегавірусним у мережах Тік-Ток та Інстаграм. З роботою наших студентів можна ознайомитися на офіційній інстаграмсторінці (efztefc) циклової комісії фінансово-економічних дисциплін.

Академічна доброчесність - запорука успішного навчання


Під такою назвою 24 жовтня до Дня академічної доброчесності, який відзначається 21 жовтня, класними керівники провели лекцію зі вступу до спеціальності студентам спеціальності «Фінанси, банківська справа страхування та фондовий ринок».

 На ній увагу студентів було акцентовано на дотриманні основних принципів доброчесності. Це принципи не лише корпоративної культури нашого навчального закладу, але й внутрішньої культури кожного студента, в основі яких лежать їхні морально-етичні якості. Доброчесність в освіті є запорукою її якості, яку має забезпечити кожний навчальний заклад.

Студенти мали змогу ознйомитися з основними видами правопорушень та вимогами до написання перспективних курсових та наукових проєктів.

ПрактиЧНО-орієнтоване навчання на базі Головного управління статистики в Житомирській області



Студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Оціночна діяльність» взяли участь у семінарі на тему: «Роль статистичних даних у сучасному інформаційному суспільстві», що проходив на базі Головного управління статистики в Житомирській області. Спікер, заступник начальника Головного управління статистики в Житомирській області Тетяна БУЛЬЧАК, на основі реальних даних розповіла студентам тонкощі процесу формування індексу споживчих цін та ряду основних макроекономічних показників, що впливають на фінансовий стан суспільства. Студенти мали змогу поставити запитання практичному спеціалісту, а також відвідати музей  Головного управління статистики в Житомирській області.

Смілива гривня 2023 в ЖТЕФК: відправ монети на фронт ‒ допоможи нищити ворога!



Колектив та студентство ВСП «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» активно долучилися до Всеукраїнської акції «Смілива гривня», що передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Суму зібраних коштів буде перераховано на потреби Збройних Сил України. Благодійний збір монет, ініційований Національним банком, сприятиме розвитку серед молоді культури благодійності, що є складовою частиною фінансової культури, а також сприятиме мобілізації коштів для підтримки Збройних Сил України.

«Під час повномасштабної війни більшість українців відчувають потребу робити свій унесок у Перемогу, зокрема й зовсім юні. Благодійна акція «Смілива гривня» – це гарна можливість для дітей та молоді долучитися до благодійності та конвертувати монети в потужну підтримку української армії.

Після завершення акції усі зібрані кошти студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ЖТЕФК перерахують на спеціально створений банківський рахунок. 

Долучайтеся до акції протягом наступного місяця! Активну фазу збору проводитимуть протягом наступних місяців щотижнево: скриня знаходиться в 10 аудиторії.

 Податкова знижка на навчання


Викладачі ЦК фінансово-економічних дисциплін провели консультативний захід для батьків студентів коледжу, що навчаються на контрактній формі навчання, щодо оформлення податкової знижки на навчання в органах Державної податкової служби. Батьки дізналися про умови отримання знижки та перелік необхідних документів для подання на її оформлення, змогли самостійно розрахувати податкову знижку на онлай-калькуляторі, а також поставити питання, щоб мати змогу скористатися послугою податкової знижки на навчання.

27 річниця з дня заснування гривні



З нагоди 27 річниці з дня заснування національної грошової одиниці – гривні, студенти-фінансисти провели опитування серед студентів НЕекономічних спеціальностей та викладачів загальноосвітніх дисциплін з основ фінансової грамотності. До опитувальника охоче долучилися студенти всіх спеціальностей, продемонструвавши обізнаність у сфері грошового обігу та фінансів.  На згадку респонденти отримати сувенірні грошові купюри.  А для поглиблення знань запрошуємо охочих долучатися до гуртка «Фінансова грамотність», що функціонує на базі нашого коледжу. 

2022/2023 навчальний рік

Бізнес-трамплін



ВІТАЄМО студента спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" Артема СИДОРЧУКА та студентку спеціальності "Маркетинг" Катерину ТИМРАКОВИЧ з вагомими науковими здобутками в V Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін».


"Бізнес-трамплін" -  це V Всеукраїнський студентський конкурс бізнеспроєктів, який був започаткований та проведений в 2023 році вп'яте Державним торговельно-економічним університетом. «Бізнес-трамплін» допомагає  розвивати і посилювати підприємницький дух студентської молоді, заохочувати студентів до отримання навичок бізнесмоделювання, а також перевіряти бізнесідеї на реалістичність. Бізнесідея студентів нашого коледжу - створення лофт-кафе "Любисток" -  отримала схвальні відгуки від експертів, науковців та провідних підприємців.

Результати Всеукраїнської кампанії  Global Money Week 2023



Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) — щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості. Студенти ЖТЕФК провели ряд заходів, які були оцінені професійним жюрі; дипломи та серитифікати - підтвердження професійності та компетентності наших майбутніх фахівців із фінансів, економіки та оціночної діяльності. Щиро вітаємо студентів та бажаємо наснаги для подальших наукових здобутків.


Фінансисти - учасники проєкту UPSHIFT 5



Студенти-фінансисти взяли участь у міжнародній молодіжній програмі Upshift 5. UPSHIFT поєднує провідні підходи до розвитку молоді й успішний досвід приватного сектору через людиноорієнтований дизайн (Human Centered Design). Велику увагу UPSHIFT приділяє розвитку рефлексивного мислення й допомагає учасникам усвідомити свої сильні сторони, а також те, як ці якості та вміння можна використати й у програмі, і в майбутньому. Артем Сидорчук та Софія Ковтун у складі команди "No name" виступили з соціальним проєктом протидії насиллю та отримали схвальні відгуки для наступного кроку - заповнення проєктної заявки.  Щиро вітаємо Артема та Софію, адже учасники проєкту стають частиною величезної спільноти, яку об’єднує світогляд, цінності та прагнення змінити світ на краще.


УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ У ПРОЄКТІ GLOBAL MONEY WEEK 2023



Викладачі циклової комісії фінансово-економічних дисциплін та студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Економіка», «Оціночна діяльність», «Маркетинг» прослухали лекції провідних експертів, прийняли участь у професійному тренінгу, всеукраїнському конкурсі з фінансової грамотності та мали можливість попрацювати зі страховими договорами та полісами, зокрема: 20 березня – студенти та викладачі долучилися до онлайн-трансляції відкриття Всесвітнього тижня грошей, яку ініціювали й започаткували провідні міжнародні експерти фінансового ринку.


21 березня студенти першого курсу взяли участь в національному відборі European Money Quiz, продемонструвавши високий рівень фінансової грамотності. 22 березня студенти 2 курсу стали учасниками інтерактивного тренінгу «Фінансовий моніторинг. Використання платіжних карток», організованого викладачами коледжу. 23 березня студенти 3 курсу мали можливість представити себе в ролі страхового агента та попрацювати зі страховими договорами та страховими полісами. 24 березня студенти 3 курсу долучилися до вебінару «10 найпоширеніших схем платіжного шахрайства у воєнний час» від головної експертки Управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ Тетяни Машлаковської. З 27 березня стартує другий тиждень Global Money Week 2023 у ВСП «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж», на який також заплановано щоденні активності та інтерактив.



ІІ ТИЖДЕНЬ GLOBAL MONEY WEEK 2023 У ЖТЕФК



 27 березня по 31 березня 2023 року у ВСП «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж» продовжились активності 2 тижня Global money week 2023. Студенти профільних спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Економіка», «Оціночна діяльність» та викладачі циклової комісії фінансово-економічних дисциплін узяли участь у: - 27 березня – студенти першого курсу пройшли опитування, організоване Центром фінансової освіти "Талан"; - 28 березня – викладачі провели «Фінансовий івент» серед студентів другого та третього курсів спеціальності «Фінанси банківська справа та страхування», у результаті інтерактиву другокурсники вибороли перемогу та отримали подарунки; - 29 березня – студенти та викладачі долучилися до відкритого вебінару від головної експертки Управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ Ролік Вікторії «Сучасні технології, цифровізація та чат GPT у сфері фінансових послуг». Учасники дізналися про четверту революцію в історії людства, зміну життя завдяки комп’ютерним алгоритмам, відкритий банкінг та штучний інтелект . Після вебінару студенти коледжу влаштували власний інтерактив-обговорення щодо інновацій на фінансовому ринку України та візуалізацію онлайн-банкінгу; 30 березня – студенти всіх профільних спеціальностей представили у своїх групах проєкти на конкурс для дошкільнят, учнів та студентів «Гроші та добробут у моїй країні». Загалом студенти ВСП «Житомирский торговельно-економічний фаховий коледж» розробили 28 проєктів, які були відправлені організатору конкурсу;.

31 березня – студенти першого, другого та третього курсу профільних спеціальностей сформували 2 команди, «Казначеї» та «Колеги», представивши наш навчальний заклад у ДУ «Житомирська політехніка» на тематичній фінансовій грі «Що? Де? Коли?». Студенти команди «Колеги» зайняли почесне 2 місце. Всі учасники фінансового інтерактиву отримали дипломи. 2 квітня - Global money week 2023 офіційно закрили організатори. Наш навчальний заклад висловлює вдячність організаторам НБУ та Центру фінансової освіти "Талан" за можливості розвитку та реалізації молоді у сфері фінансової грамотності!


ГРАНТОВИЙ ПРОЄКТ В МІЖНАРОДНІЙ МОЛОДІЖНІЙ ПРОГРАМІ UPSHIFT


Наполегливі та творчі студентки спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" Кухнюк Олександра, Гриб Олександра, Новіцька Анна, Гакалець Альона успішно захистили свій проєкт в програмі Upshift, отримавши право на грант від Unicef.

Дівчата на початку року сформували команду (назва команди "Sky") та почали активну підготовку, в лютому пройшли відбір та отримали запрошення прийняти участь в 4 денному буткемпі Upshift. З 10 по 13 березня наші студентки активно працювали над проєктом в межах буткемпу Upshift з провідними молодіжними менторами, координаторами та фасалітаторами. В останній день буткемпу дівчата успішно представили свій проєкт на загал, отримали схвальні відгуки та можливість протягом трьох наступних місяців втілити свій проєкт в життя на основі гранту від Unicef.

Щиро вітаємо команду Sky та бажаємо успішної реалізації всіх складових проєкту!


Бінарне практичне заняття студентів спеціальності "Маркетингова діяльність"

01.03.2023 викладачами Мосієнко О.В., Хробуст І.В. було організовано та   проведено бінарне практичне заняття  зі студентами ОПП "Маркетингова діяльність" на тему "Холл-тестування  - різновид маркетингового дослідження". Студенти навчились проводити дослідження та формувати експертні маркетингові висновки. Вдячні колегам за участь у дослідженнях!

ОСВІТНІЙ ПРОЄКТ І КОМ’ЮНІТІ МОЛОДИХ ПІДПРИЄМЦІВ «ГРА В ДОВГУ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ"


Студенти першого та другого року навчання за спеціальністю "Фінанси, банківська справа та страхування" приймають участь у освітньому проєкті і ком’юніті молодих підприємців «Гра в довгу». «Гру в довгу» сформували у Fondy, ідею підтримали Київська школа економіки, Мінцифри і національний проєкт «Дія.Бізнес», а також понад 5000 підприємців і менеджерів, які цінують знання.

Окрім лекцій та завдань, студенти можуть подивитися кейс-інтерв’ю з підприємцями, засновниками українських брендів і сервісів. Короткий змістовний формат, поради від підприємця, реальний досвід і підходи, що пройшли перевірку практикою. Студенти проходять тестування, формують команди та діляться враженнями після кожного тематичного модуля. Після закінчення проєкту першокурсники ФК-9 та другокурсники ФК-8 нашого коледжу зустрінуться разом в форматі буткемпу, щоб сформувати власні бізнес ідеї.



ТІМБІЛДІНГ МАЙБУТНІХ МАРКЕТОЛОГІВ.


Студенти спеціальності "Маркетиногова діяльність" формували командний дух за допомогою тімбілдінгу в просторі для для молоді #kreativ_space. Тімбілдінг - це спосіб створити команду, яка орієнтована на досягнення спільних цілей. Спільні командні завдання та невимушена атмосфрера гри допомогла струдентам групи МД-9 дізнатися більше один про одного, сформувати командні цілі та змістовно провести час в колі одногрупників.


Виховна година на тему: "25 років з дня польоту Першого космонавта незалежної України - Леоніда Каденюка"

В листопаді 2022 року виповнилося  25 років з дня польоту Першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка. 

19 листопада 1997 року він в числі шести інших астронавтів стартував  на американському БТКК “Колумбія” місії STS-87. На той час у космосі побувало 18 космонавтів українського походження. Леонід Каденюк став першим у незалежній Україні.


Студенти групи ЕФ-4 під час виховної години зустрілися з представниками Національного музею космонавтики ім. С.П. Корольова: завідувачкою науково-освітнім відділом Кавун Лілією Юріївною та науковим співробітником Гавриловою Тетяною Іванівною.


Під час зустрічі студенти дізналися про експерименти, які проводив Леонід Каденюк:

Дякуємо шановним гостям за змістовну та детальну лекцію про видатного українця!

Master Mind "My profession is marketer".
Мастер Майнд "Моя професія - маркетолог!"

1 листопада – Міжнародний день маркетолога та Всесвітній день шопінгу! Це свято гідно відсвяткували студенти коледжу групи МД-9. Саме до цієї святкової дати майбутні маркетологи коледжу провели Майстер Майнд «Моя професія – маркетолог!». В команді однодумців, студенти характеризували специфіку професії маркетолог, виявляли основні якості і здібності майбутнього маркетолога, досліджували бренди, технології невербальних та вербальних комунікацій у маркетингу, ділились знаннями та вміннями один з одним.

Студенти весело та  з користю провели час, адже такі заходи сприяють не лише активації професійної зацікавленості у маркетингу, а й вчать працювати молодь в команді.

Лайт маркетинг-курс до Дня МАРКЕТОЛОГА

Нещодавно, 25 жовтня, в Україні своє професійне свято відзначали МАРКЕТОЛОГИ. В Одесі кажуть: «Маркетологи – супер-герої з порятунку бізнесу!». Маркетинг - це більше, ніж просто спеціальність, яка цікаво звучить!   Маркетинг - це навчання, яке дарує студентам коледжу не тільки знання та цікаву, сучасну професію, а й можливість проявити себе у різних сферах економіки та бізнесу, і навіть у сфері освіти!

До свята День Маркетолога, студенти коледжу - майбутні маркетологи провели Лайт маркетинг-курс для студентів різних спеціальностей коледжу. Цікаві уроки з маркетингу провели майбутнім фінансистам - розповідали про цікаві та креативні податки; майбутнім товарознавцям розповідали про технології хенд мейду у маркетингу, майбутнім фахівцям у сфері туризму – про особистісні маркетингові комунікації. Студенти, майбутні маркетологи ділилися знаннями з маркетингу та самі вчилися аналізувати інформацію, розробляти творчі презентації, комунікувати з аудиторією, презентувати свої дослідницькі здобутки, що є дуже важливим у обраній професії! 

СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ"  ТА "МАРКЕТИНГ" ДИПЛОМОВАНІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ ВІДЕОРОБІТ "НА ЩО Я ЗБИРАТИМУ ГРОШІ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ?"

Студенти спеціальностей "Фінанси, банківська справа та страхування", "Економіка підприємства", "Оціночна діяльність" та "Маркетинг" прийняли участь у конкурсі  відеоробіт від Національного банку України "На що я збиратиму гроші після перемоги?"

Студентки Огородник Анжеліка (група ФК-7) та Гордійчук Вікторія (група МД-8) проявивши креативність, творчість та знання з основ фінансової грамотності здобули дипломи. Ми вітаємо Анжеліку та Вікторію, бажаємо їм подальших успіхів, наукових та творчих здобутків!

 

ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ З ГОЛОВНОЮ ЕКОНОМІСТКОЮ АТ"ОЩАДБАНК"

Студенти спеціальностей "Фінанси, банківська справа та страхування", "Економіка підприємства", "Оціночна діяльність" в онлайн форматі зустрілися з випускницею нашого коледжу, а на разі головним економістом АТ "Ощадбанк" Добротворською (Ковальчук) Тетяною Сергіївною.

 Пані Тетяна розповіла студентам про специфіку практичної діяльності, охарактеризувала межі компетентностей спеціаліста банківської сфери, поділилася враженнями від впливу військового стану на банківську сферу. Студенти мали можливість поставити запитання професійного спрямування та отримали грунтовні відповіді від спеціаліста галузі. 

Щиро вдячні Добротворській Тетяні Сергіївні за змістовну розмову. Пишаємося нашими випускниками! 

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ЖТЕК З ПРЕДСТАВНИКАМИ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ КОСМОНАВТИКИ ІМ. С.П. КОРОЛЬОВА

В рамках виховної години для студентів ЖТЕК відбулася зустріч з представниками Національного музею космонавтики ім. С.П. Корольова: завідувачкою науково-освітнім відділом Кавун Лілією Юріївною та науковим співробітником Гавриловою Тетяною Іванівною. 

Студенти з захопленням переглядали фільми щодо особливостей влаштування побуту та перебування космонавтів в космосі. Цікавими також стали факти про всіх тварин, які літали в космос та яким чином відбувалася їх підготовка до здійснення такої подорожі. 

Особливу увагу студенти надали окулярам віртуальної реальності, що відтворювали космічний візуал та дозволило на хвилину відчути себе дотичним до просторів всесвіту.

Працівники музею продемонструвати практичний аспект використання девайсів, що були розроблені спеціально для космонавтів, в сучасному побуті. 

Щиро дякуємо шановним Лілії Юріївні та Тетяні Іванівні за змістовну зустріч та можливість дізнатися більше про Космос

ДОБРОЧЕСНІСТЬ У ДОСЛІДНИЦЬКІЙ РОБОТІ ТА ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ

1 листопада 2022 р. цикловою комісією фінансово-економічних дисциплін, в межах відкритої лекції PhD Олени Виговської, проведено захід: «Поняття та принципи академічної доброчесності для здобувачів освіти». 

Студенти ЖТЕК мали можливість дізнатися про: 

• нормативне регулювання академічної доброчесності; 

• зміст та сутність академічної доброчесності в освітньому процесі; 

• особливості академічної відповідальності; 

• іноземний досвід покарань за академічну недоброчесність; 

• впровадження принципів академічної доброчесності в ЖТЕК ДТЕУ.

Підсумком проведеного заходу є підвищення рівня обізнаності здобувачів освіти Житомирського торговельно-економічного фахового коледжу ДТЕУ щодо впровадження принципів академічної доброчесності в освітній процес. 

Визначено, що запорукою розвитку коледжу та країни в цілому є свідоме ставлення до реалізації політики академічної доброчесності, що сприятиме особистісному розвитку кожного здобувача освіти.

ЕКОНОМІСТИ - АКТИВНІ УЧАСНИКИ НАУКОВИХ КОНФЕРЕНЦІЙ

Студентка III курсу ЖТЕК спеціальності "Економіка підприємства" Марина Стеценко взяла участь у III "Міжнародній науково-практичній конференції «СУЧАСНІ ВИКЛИКИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ», що відбулася в Державному університеті "Житомирська політехніка".

Марина гідно представила коледж та виступила з доповіддю на тему "Податкові надходження від туристичної галузі в умовах Російсько-української війни"

Керівник наукової роботи: PhD Олена Виговська.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАОЩАДЖЕНЬ

У рамках відзначення Дня заощаджень студенти групи ФК-7 приєдналися до фахового тематичного вебінару "Як підлітку заощадити на мрію" від головної експертки Управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ Вікторії Ролік. Студенти пригадали три способи заощаджень, "золоте правило" бюджету та зрозуміли, як перетворити свою мрію на фінансову ціль по системі SMART.

Циклова комісія фінансово-економічних дисциплін запрошує всіх студентів коледжу долучитися до конкурсу відеоробіт для учнів та студентів "На що я збиратиму гроші після Перемоги?". Організатор конкурсу НБУ. 

Умови участі: Зняти відео, в якому розказати: 

■ на що я збирав/ла гроші до війни, 

■ на що я збираю гроші зараз, 

■ на що я збиратиму після Перемоги, 

■ чому це для мене важливо, 

■ як за час війни змінилися мої бажання. 

Технічні вимоги: мова відео українська, тривалість відео від 10 секунд до 2 хвилин. Відеороботи або посилання на них відправляйте на пошту talan@bank.gov.ua до 28.10.2022 та розміщуйте їх у соціальних мережах Facebook, Instagram або TikTok з хештегом #збиратиму_після_Перемоги. 

У листі вкажіть своє ім’я та прізвище, місто або селище, навчальний заклад..

"ВОЇНИ СВІТЛА. ВОЇНИ ДОБРА"

Під такою назвою членами циклової комісії фінансово-економічних дисциплін було проведено виховний захід в рамках національно-патріотичного виховання.

На зустріч був запрошений випускник коледжу, а наразі курсант Житомирського військового інституту, Панченко Владислав

Він розповів студентам про захист державного кордону, згадав події 24.02.2022, проаналізував з професійної точки зору ситуацію, яка зараз зберігається на лінії розмежування. Владислав демонстрував та дозволив приміряти студентам бронежилет, який важить понад 10 кг., також військове взуття та каску. Навчив студентів, як правильно фіксувати поранення за допомогою турнікеру та джгута. 

Студенти були вражені розповіддю військового та щиро бажали йому ангела-охоронця, а Україні - ПЕРЕМОГИ!

ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ І ФІНАНСОВОЇ КУЛЬТУРИ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ 

З 2 по 26 вересня 2022р., в рамках 26 річниці заснування національної валюти України – гривні, викладачі профільних дисциплін Катерина МАЛІНОВСЬКА та Аліна ДОМАНЧУК провели зі студентами другого та третього року навчання спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ряд тематичних заходів. Зокрема: долучилися до участі у вебінарі «Форми грошей та захист банкнот гривні» від головного експерта Управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ Тетяни Машлаковської, провели віртуальну екскурсію Музеєм Грошей НБУ, заслухали доповіді експертів про становлення національної грошової одиниці НБУ Дениса Толочко та Андрія Бойко-Гагаріна.

Викладачі циклової комісії фінансово-економічних дисциплін запрошують усіх студентів та викладачів коледжу на ЗD екскурсію Музеєм Грошей НБУ. Для цього необхідно обрати зручний для Вас та Вашої групи час та залишити заявку в 10 ауд. кураторам проєкту.

2021/2022 навчальний рік

Студентський круглий стіл на тему: Економічні проблеми регіону: сучасні реалії та перспективи

ІІ Науково-практична конференція "Соціально-економічні проблеми регіонів: сучасні виклики та напрямки вирішення

ЗУСТРІЧ З ФАХІВЦЯМИ - КРОК ДО ПРОФЕСІЙНОГО СТАНОВЛЕННЯ

Студенти 3 курсу спеціальності «Оціночна діяльність» відвідали територіальне відділення Фонду державного майна, в якому провели зустріч із начальником відділу оцінки майна і майнових прав Наталією Володимирівною Біденко та іншими працівниками відділення. На зустрічі студенти дізналися про особливості роботи оцінювачів, напрями оціночної діяльності, перспективи кар’єрного зростання та тенденції щодо затребуваності професії оцінювача. Особливу увагу було акцентовано на важливості цієї професії в сучасних умовах.

Досвідчені фахівці охоче ділилися з майбутніми оцінювачами своїми знаннями та досвідом.