Táborová základna

Táborová základna v Nebeské Rybné

Adresa: Nebeská Rybná 80,

Rokytnice v Orlických horách, 517 61

Ubytování na naší základně nabízíme nejen známým, ale i mládežnickým organizacím a široké veřejnosti, která shání klidné místo k rekreaci. Chata je vybavena téměř veškerým moderním komfortem, který byste během víkendu či delšího pobytu mohli poptávat. Nachází se v údolí potoka přímo na turistické značce ve vesnici Nebeská Rybná 6 km od města Rokytnice v Orl.h. Přímo k ní lze přijet po udržované silnici, díky čemuž se k nám nemusíte bát ani v zimních měsících. Během těch je návštěva nejatraktivnější, neboť Ski Areál Říčky či východiště běžkařských tras jsou od chaty přibližně 5 km.

V chalupě je tekoucí pitná voda z obecního vodovodu, elektřina, splachovací záchody a kamna na dřevo. Díky rekonstrukci tak není problém za půl hodiny vyhřát celý dům. Po rekonstrukci kuchyně jsou k dispozici dva velké plynové hořáky a jeden plynový sporák, dvě elektrické trouby a dvě lednice.

V chalupě je nyní, po další úpravě půdního prostoru, 5 pokojů s celkovou kapacitou 32 lůžek (10 - 7 - 7 - 5 - 2/3), jídelna s cca 32 místy k sezení, kuchyně s cca 18 místy k sezení může sloužit jako druhá jídelna, v patře se pak nachází další společenský prostor.

Nabízíme základnu pro individuální i skupinovou rekreaci za podmínek platných v níže uvedených dokumentech.

Pro zapůjčení základny či rezervaci termínu je třeba oslovit zástupce STTO a uvést žádaný termín, počet lidí a způsob využití. Maximálně do 14 dní (většinou dříve) Vedení STTO projedná vaši žádost a sdělí podrobnější informace. Klíče od TZ se přebírají zpravidla v okolí sídla STTO (Praha 4, Lhotka), případně po dohodě s předávajícím jinde v Praze.