Grono pedagogiczne

Dyrektor: Renata Ulatowska

V-ce dyrektor: Anna Malinowska i Mariola Stachewicz

Pedagog: Joanna Bajfus i Dorota Wasilkowska


Nauczycielki i nauczyciele:

Agnieszka Adamowicz - Kądziorska - j. angielski

Janusz Błażejewicz - wychowanie fizyczne

Sławomir Dudziński - etyka, historia, język polski

Maria Domaradzka - historia, wos

Joanna Falencikowska-Bała - edukacja wczesnoszkolna

Mirosław Gajewski - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Katarzyna Golebska - Tomczyk - j. niemiecki

Małgorzata Grabarz - biologia, zajęcia artystyczne, muzyka

Emilia Grabowska - matematyka

Aneta Gruszczyk - religia

Aleksandra Gruszka-Leissa - biblioteka

Jolanta Janka - informatyka, zaj. techniczne

Edyta Janowska - edukacja wczesnoszkolna

Kamila Jasik - Gręźlikowska - fizyka, matematyka

Danuta Kalinowska - edukacja wczesnoszkolna

Maria Kaczorowska - edukacja wczesnoszkolna

Lidia Kamińska - wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie

Monika Kamińska - edukacja wczesnoszkolna

Wirginia Kluczyk - język angielski

Agata Krakowiak - j. angielski

Wiesława Krawczyk - chemia

Arleta Krzywdzińska - Grabowska - przyroda, edukacja wczesnoszkolna

Dorota Kurzeja - matematyka

Jarosław Kwela - religia

Beata Laaser - j. polski

Renata Mackojć - język polski

Ewa Melerska - geografia

Sylwia Mikiewicz - edukacja wczesnoszkolna

Katarzyna Nowak - język polski

Beata Oberda - j. polski

Małgorzata Pilkiewicz - edukacja wczesnoszkolna

Janusz Patuła - wychowanie fizyczne

Mirosława Przybył - j. polski

Monika Rosińska - język angielski

Karol Rosołowski - wychowanie fizyczne

Ewa Rynek - matematyka, informatyka

Alicja Roczniak - fizyka, matematyka

Jolanta Rubińska - przyroda

Ewa Sikora - edukacja wczesnoszkolna

Joanna Sobków - biologia, biblioteka szkolna

Gabriela Sulecka - historia, wos

Agnieszka Szulc - wychowanie fizyczne

Anna Urtnowska - edukacja wczesnoszkolna

Ewa Walentowicz - Górecka - religia

Anna Wawroń - świetlica

Dominika Wikiera - informatyka

Tomasz Wolski - technika, informatyka

Anna Wójcik - język angielski

Jolanta Zająkała - edukacja wczesnoszkolna

Dorota Zaborowska - plastyka

Sławomir Zima - j. angielski

Beata Ziółkowska - świetlica