ГоловнаВітаємо Вас на сайті науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп»!

_________________________________________________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ

У рамках всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» для учасників проекту та їх учнів, оголошуються конкурси-огляди:

Професійний конкурс-огляд   «На хвилі сучасності - 2019» та

учнівський «Стежками літературних героїв – 2019»

Подання конкурсних робіт  з 01.112018 до 01.03.2019.

 

Шановні колеги,  учасники Проекту!

 

Запрошуємо Вас до участі у конкурсах  «На хвилі сучасності – 2019» (для учасників Проекту, учителів зарубіжної літератури, української мови та літератури) та «Стежками літературних героїв – 2019» (учнівська творчість), які проходитимуть у період з 01 листопада 2018 р. до 01 березня 2019 р. Зверніть, будь ласка, увагу: конкурси організовується в рамках всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» (для учасників Проекту та їх учнів). Участь у конкурсах безкоштовна!

 

         Нагадуємо, що Положення про конкурси розміщено на офіційному сайті всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп»

в рубриках «Конкурс «На хвилі сучасності» - «Конкурс «Стежками літературних героїв»

 

 «На хвилі сучасності - 2019»

 

Оргкомітет  професійного конкурсу-огляду знаходиться у м. Черкасах.

Електронна адреса для надсилання конкурсних робіт

(Анкета учасника обов’язкова) 7gumlab@gmail.com

Контактні особи: Голова оргкомітетуСічкар Світлана Іванівна, завідувач лабораторії суспільно-гуманітарних дисциплін КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради». Тел. -  0979896199.

Заступник Юрчак Валентина Анатоліївна, методист зарубіжної літератури лабораторії суспільно-гуманітарних дисциплін ЧІОППОП. Тел. – 0673899470.

СекретарАрхипова Валентина Петрівна., методист української мови і літератури лабораторії суспільно-гуманітарних дисциплін КНЗ "ЧОІПОПП ЧОР". Тел. 0673794630

 

«Стежками літературних героїв - 2019»

 

Оргкомітет  учнівського конкурсу-огляду    знаходиться

у м. Обухові Київської області.

Електронна адреса для надсилання конкурсних робіт (Анкета учасника обов’язкова) - konkyrs_2019@ukr.net

 

    Контактні особи: Голова оргкомітетуГриценко Олена Григорівна, вчитель-методист зарубіжної літератури, координатор Київської області. Тел. - 0674088968 .

Заступник Андрійчук Світлана Андріївна, методист  Управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області, учитель української мови і літератури. Тел. - 068 33 44 817.

Секретар – Гончарова Тетяна Володимирівна, учитель української мови і літератури НВК «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№5 з поглибленим вивченням іноземних мов – ЗОШ І-ІІІ ступенів  №5» Обухівського району Київської області. Тел. –  098 93 63 541.

    


Одним з головних критеріїв успішності Проекту є задоволеність. Це найскладніший критерій успішності, так як його неможливо точно підрахувати і виразити в цифрах. Ми давно займаємося проблемами саморозвитку вчителів-філологів і вступивши в Проект ми вже не маємо права відступити назад. Реалізація всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» не є самоціллю, а є однією з ланок у вирішенні такої складної професійної проблеми як самовдосконалення та самонавчання. Саме це сприяло найбільш повному об'єднанню учителів-філологів до спільноти.

     Все перераховане дозволяє з оптимізмом дивитися в майбутнє і бути впевненими в тому, що розпочата робота нами буде продовжена. Ми досягли значних успіхів, але необхідно ще дуже багато зробити і в розвитку практичних програм і щодо подальших теоретичних розробок. Звичайно, ми розраховуємо на допомогу кожного з Вас. Впевнені, що результати нашої

діяльності та плани на майбутнє будуть цікаві і дозволять отримати гранти на ці цілі. Але, в будь-якому випадку ми прийшли в сферу вирішення проблем самореалізації вчителів-філологів надовго і розглядаємо досягнуті результати, як проміжні. Ми не могли за такий короткий час реалізації Проекту створити і випробувати всі необхідні механізми, але створили міцну базу для розвитку і просування наших ідей. Попереду нас чекає ще багато роботи, труднощі та нові досягнення. Будемо раді всім, кому цікавий даний напрямок діяльності, всім тим, хто має власні ідеї, і всім, хто забажає приєднатися до цього цікавого, і творчого процесу.

Наша команда - це позитивні, активні і успішні люди. Кожен унікальний і цінний, будучи незамінним ресурсом в досягненні цілей Проекту. Розвиваючись разом, ми стрімко рухаємося до найкращих результатів, вміючи гучно святкувати перемоги і заохочуючи кожного за внесок у загальний успіх.
Ми любимо життя, свою роботу. У цьому головний успіх нашої команди!


ПРОЕКТ «ФІЛОЛОГІЧНИЙ ОЛІМП» КРОКУЄ УКРАЇНОЮ
завершення ІІ (концептуально-діагностичного) етапу всеукраїнського експерименту 
з упровадження науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп»
за січень 2017 – листопад 2017 рр.
Comments