ГоловнаВітаємо Вас на сайті науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп»!

_________________________________________________________________________________________________________

РЕЗУЛЬТАТИ


Професійного конкурсу-огляду   «На хвилі сучасності - 2019» -   ЗАВАНТАЖИТИ


Учнівського конкурсу-огляду «Стежками літературних героїв – 2019» -   ЗАВАНТАЖИТИ


    


Одним з головних критеріїв успішності Проекту є задоволеність. Це найскладніший критерій успішності, так як його неможливо точно підрахувати і виразити в цифрах. Ми давно займаємося проблемами саморозвитку вчителів-філологів і вступивши в Проект ми вже не маємо права відступити назад. Реалізація всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» не є самоціллю, а є однією з ланок у вирішенні такої складної професійної проблеми як самовдосконалення та самонавчання. Саме це сприяло найбільш повному об'єднанню учителів-філологів до спільноти.

     Все перераховане дозволяє з оптимізмом дивитися в майбутнє і бути впевненими в тому, що розпочата робота нами буде продовжена. Ми досягли значних успіхів, але необхідно ще дуже багато зробити і в розвитку практичних програм і щодо подальших теоретичних розробок. Звичайно, ми розраховуємо на допомогу кожного з Вас. Впевнені, що результати нашої

діяльності та плани на майбутнє будуть цікаві і дозволять отримати гранти на ці цілі. Але, в будь-якому випадку ми прийшли в сферу вирішення проблем самореалізації вчителів-філологів надовго і розглядаємо досягнуті результати, як проміжні. Ми не могли за такий короткий час реалізації Проекту створити і випробувати всі необхідні механізми, але створили міцну базу для розвитку і просування наших ідей. Попереду нас чекає ще багато роботи, труднощі та нові досягнення. Будемо раді всім, кому цікавий даний напрямок діяльності, всім тим, хто має власні ідеї, і всім, хто забажає приєднатися до цього цікавого, і творчого процесу.

Наша команда - це позитивні, активні і успішні люди. Кожен унікальний і цінний, будучи незамінним ресурсом в досягненні цілей Проекту. Розвиваючись разом, ми стрімко рухаємося до найкращих результатів, вміючи гучно святкувати перемоги і заохочуючи кожного за внесок у загальний успіх.
Ми любимо життя, свою роботу. У цьому головний успіх нашої команди!


ПРОЕКТ «ФІЛОЛОГІЧНИЙ ОЛІМП» КРОКУЄ УКРАЇНОЮ
завершення ІІ (концептуально-діагностичного) етапу всеукраїнського експерименту 
з упровадження науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп»
за січень 2017 – листопад 2017 рр.
Comments