Поради педагогам

Вже традиційно на серпневій педагогічній раді відбувається інформування педагогічних працівників щодо захисту дітей від будь яких форм насильства.

Тема, яку розглядали зараз: "Алгоритми виявлення та реагування учасників освітнього процесу на вчинення домашнього насильства щодо дітей".

☝️ У підлітковому віці дитина переживає багато змін і випробувань, а якщо цей період припав на повномасштабну війну, то справлятися буває ще важче. Нервове напруження та тривога можуть стати постійними супутниками підлітка, заважаючи йому комфортно жити.

Дорослим важливо надавати підліткам потрібну допомогу, щоб вони могли впоратися зі стресом і тривогою. Але ми не завжди можемо підібрати правильні слова підтримки. Тому ось декілька фраз, які можуть допомогти в підтримці підлітка, який перебуває в стресі ⬇️

Також нагадуємо вам, що дітям важливо, щоб дорослі були в стабільному стані. Батьки мають дбати про свою психіку, щоб бути опорою для дитини. Тому не забувайте піклуватися про себе та звертайтеся по допомогу, якщо відчуваєте в цьому потребу через війну 🙌 

Ось наші контакти:

📞0800 210 106 (лінія безоплатної психологічної допомоги). 

Або залишайте заявку в Telegram за номером: +38 099 198 57 95.

Telegram-бот для заявки: https://t.me/kidsMentalHelpBot

Типові помилки педагогів.pptx

В рамках проекту #завжди поруч для педагогів закладу пропонуємо відеозапис за темою "Кола підтримки. Як  потурбуватися про себе".

Пам’ятаймо, що батьки дітей з інвалідністю не потребують особливого ставлення чи специфічного спілкування. Вони такі ж батьки, як усі інші. 

Будьмо добрішими, чуйнішими, відкриваймося до спілкування та навчаймося одне в одного бути сучасними мамами й татами. Прийняття кожного таким, який він є, лиш допоможе розвіяти хибні уявлення про дітей з інвалідністю та їхніх батьків. 

Зібрали поради з ініціативи радниці-уповноваженої президента України з прав дитини і дитячої реабілітації Дар’ї Герасимчук у межах інформаційної кампанії «Діти як діти».

Шановні педагоги, пропоную вам ознайомитись з інформацією щодо проекту "Поруч" за посиланням https://poruch.me/ .

В рамках проекту #завжди поруч педагогам пропонуються вправи  та інформація, які спрямовані на підтримку учасників освітнього процесу.

Що треба знати про вашу близьку людину, яка повертається з війни (Пам'ятка 1).

21 вересня -Міжнародний день Миру

😰📚 Початок навчального року може бути тривожним періодом для дитини. Особливо зараз, коли ми всі перебуваємо у стані довготривалого стресу. Відчуття сорому, невпевненості, провини, самотності і неспроможності можуть загострюватися внаслідок стресових факторів, а під час навчального року — актуалізуватися. 

У такі моменти діти особливо потребують нашої підтримки. На думку психологині Світлана Ройз, насамперед важливо створити для дітей безпечний простір, у якому вони зможуть вільно ділитися почуттями, довіряти і отримати підтримку. Більше про те, як потурбуватися про малечу читайте на слайдах 👉    

Бережіть себе та близьких! 

До уваги педагогічних працівників, які атестуються! Запис частини вебінару за темою "Психологічна підготовка до атестації":

Психологічна саморегуляція
кольоротерапія як частина саморегуляції
Я НА КАРАНТИНІ
ПОРАДИ ВЧИТЕЛЯМ.ppt
Позитивні поради педагогам.docx