Soutěže ve školním roce 2015/2016
Kadeřnická soutěž Wella junior cup 2016, květen, Praha
Jiří Hoššo, KK 2C – finalista soutěže – v Praze 2. místo
Klára Koudelková, KD 3B – finalistka soutěže – v Praze 5. místo
Zúčastnili se, nepostoupili do finále: (oceněni bezplatným školením ve studiu Wella v Brně nebo v Praze)
Leontýna Říkovská, KD 1A
Vendula Špryncová, KD 3B
Pavlína Andrýsková, KD 3B
Lucie Chytilová, KD 2B
Konkurz do kadeřnického studia Martina Tyla v Praze, květen 2016
Zúčastnilo se celkem 7 žáků z naší školy, tři žáci postoupili do finále – Michaela Urbancová KD 2A, Vladimír Kocourek KD 2A, Jiří Hoššo KK 2C
Konkurz vyhrál Jiří Hoššo, KK 2C
Mistrovství České republiky v make-upu s mezinárodní účastí, 23.4.2016, Praha - Holešovice
Claudie Šupová, KS 3 – 4.místo
Sabina Vaculíková, FT 1 – 3.místo, téma: Volné téma
Natálie Hauerlandová, FT 2 - 3.místo, téma: Sklo
Vendula Krupková, FT 3 – 1.místo, téma: Svět patří nám
Simona Juríková, FT 3 – 2.místo, téma: Svět patří nám
Sabina Szilagyiová, FT 3 – 3.místo, téma: Svět patří nám
Eliška Benetinová, FT 4 – 1.místo, téma: Minimalismus
Hana Čechlovská, FT 4 – 2.místo, téma: Minimalismus
Regionální soutěž mladých kadeřníků a kosmetiček - Brněnské zrcadlo, 19.4.2016
Dekorativní líčení, téma Marilyn Monroe – 1. místo, Terezie Kristýnová, KS 2
Účesová tvorba, pánská kategorie, téma Vesmírná fantazie – 2. místo, Vendula Hošáková, KD 3A
Účesová tvorba, dámská kategorie, téma Vesmírná fantazie – 1. místo, Monika Vráblíková, KD 2A
Dekorativní líčení, téma Ve stylu latinsko – amerických tanců – 1. místo, Terezie Kristýnová, KS 2
Účesová tvorba , téma Ve stylu latinsko – amerických tanců – 1.místo, Vendula Radová, KK 3C
Školní kolo fotografické soutěže, březen 2016
Téma: Camera Obscura 1. místo – David Martinec (1.ročník)
Téma: Volné téma 1. místo – Adam Krajča (1.ročník)
Téma: Melancholie krajiny 1. místo – Jana Fusková (2.ročník)
Téma: Sklo 1. místo – Pavla Gráfová (2.ročník)
Téma: Makro 1. místo – Simona Juríková (3.ročník)
Téma: Svět kolem nás 1. místo – Simona Juríková (3.ročník)
Téma: Studie lidského těla 1. místo – Tereza Botková (4.ročník)
Téma: Minimalismus 1. místo – Eliška Benetinová (4.ročník)
5. ročník fotografické soutěže – Chemie objektivem, Střední odborná škola a gymnázium Staré MěstoČestné uznání – Jana Fusková, FT2 Autoři výstavy v prostorách Odboru školství, mládeže a sportu, Krajského úřadu Zlínského kraje: Fusková Jana, Halma Dominik, Šmídová Anežka, Vojáčková Magda
Školní kolo v odborných dovednostech žáků oboru Kadeřník a Kosmetické služby, 19.2.2016
Soutěž je nominací na odbornou soutěž Brněnské zrcadlo 2016.
Dekorativní líčení: 1. místo – Kristýnová Terezie, KS 2
2. místo – Šupová Claudie, KS 3
3. místo – Bartíková Adéla, KS 3
KD – pánská kategorie: 1. místo – Hošáková Vendula, KD 3A
2. místo - Šenková Karolína, KD 3A
3. místo – Lacigová Nikola, KK 3C
KD – dámská kategorie: 1. místo – Vráblíková Monika, KD 2A
2. místo – Salajová Nela, KD 2A
3. místo – Pechancová Veronika, KK 2C
MMT Jihlava, 3. 12. 2015, mezinárodní soutěž obor Kadeřník, Kosmetické služby, Krejčí
Havelková Adéla, KD 3A – 6. místo - kadeřnická kategorie – téma „Gejša 21.století“
Polášková Lenka, KD 3A - 7. místo - kadeřnická kategorie – téma „ Oživlá panenka Monster High“
Claudie Šupová, KS 3 – 4. místo - dekorativní líčení - téma „Extravagance afrických kmenů“
Kolektivní práce oboru Krejčí druhý ročník, – 6. místo - Oděvní tvorba – téma „Tonak“
Radová Vendula KK 3C, Žáková Kristýna KS 3, obor Krejčí - 3.místo + cena laické poroty společná tvorba oborů Krejčí, Kadeřník, Kosmetické služby – téma „Zvěrokruh“
Kolektivní práce oboru Krejčí třetí ročník – 1.místo - oděvní tvorba – téma „Bublinová mánie“
Kolektivní práce oboru Krejčí – 4. místo - oděvní tvorba – téma „Společenské oděvy – procházka po červeném koberci“
CESOFOTO Jihlava, 3. 12. 2015 celostátní soutěž studentů oboru Fotograf
Eliška Benetinová, FT 4 - 1.místo, kategorie „Voda čaruje“
Vanesa Váchová, FT4 – 6.místo, kategorie „Voda čaruje“
Eliška Benetinová, FT 4 - 1.místo, kategorie „Město v noci“
Sumona Juríková, FT3 – 4.místo, kategorie „Město v noci“
Matěj Třešňák, FT3 – 2.místo, kategorie „Volný čas nejen pro mladé“
Vendula Krupková, FT3 – 3.místo, kategorie „Volný čas nejen pro mladé“
Vanesa Váchová, Eliška Benetinová, Soňa Mattová FT4 – 2.místo, kategorie „Reklamní spot na výrobek nebo službu“
Natálie Hauerlandová, FT 2 – 3.místo, kategorie „Volná tvorba“
Soutěž Oděv a textil Liberec 2015
žáci 2.– 3. ročníku obor Krejčí - 1.místo v hlasovací soutěži „Burda Style“ za kolekci Jarní vánek
Harmonie - mistrovství mladých kadeřníků a kosmetiček České Budějovice, 21. 10. 2015
Michaela Mierná, KS4 - 4.místo, kategorie dekorativní líčení téma „Porcelánová panenka“
Daniela Pekárková, KD3A - 7. místo, účesová tvorba dámská kategorie - živý model, téma „Slavnostní výčes zdobený variací spletených pramenů“
Simona Kašková KD3B - 5. místo, účesová tvorba dámská kategorie - cvičná hlava, téma „Slavnostní výčes zdobený variací spletených pramenů“
Zdeněk Švardala, KK3C - 8. místo, účesová tvorba pánská kategorie, téma „Elegantní muž 21. století“