Soutěže ve školením roce 2009/2010
Fotografové
31.3.2010 Ateliér Fantazie, Odry, téma Čokoláda
Žákyně obsadily celkově 1. Místo, kadeřnice - 1. místo, oděvářka -1. místo kosmetička - 2. místo
18.3.2010 Juniorský pohár výstaviště finále Kalibur Cup, Praha
Dagmar Koplíková KO4 - 2. místo - kategorii make-up
Simona Čápková KO3 - 3. místo - kategorii make-up
17.3.2010 - Proběhlo školní kolo odborných dovedností žáků oboru Oděvnictví, Krejčí, Fotograf.
Výsledky soutěže:
Odborná porota
Laická porota
11. - 12.3.2010 - Harmonie 2010 - Mistrovství republiky mladých kadeřníků a kosmetiček, Brno
Účesová tvorba : dámská kategorie, soutěžní téma ''Dovolená na Havaji''
13. místo - stříbrné pásmo Juračková Kateřina, KA 3C
Účesová tvorba : pánská kategorie, soutěžní téma ''Businessman''
6. místo - zlaté pásmo Marie Kupčíková, KA 2B
Dekorativní kosmetika : soutěžní téma '' Paví říše '' - 1. místo - zlaté pásmo Simona Čápková, KO 3
Nail art : soutěžní téma '' Carmen '' - 2. místo - zlaté pásmo Barbora Šulimanová, KO
11.2.2010 - Kalibr - Cup 2010 - mezinárodní soutěž kadeřníků a kosmetiček, Lanškroun
Make - up: 06. místo - Dagmar Koplíková, KO 4
10. místo - Simona Čápková, KO 3
Obě soutěžící postupují do finále, které se uskuteční v Praze 18.3. 2010 u příležitosti veletrhu WORLD OF BEAUTY 2010 o Juniorský pohár výstaviště Praha.
Vlasová tvorba: 12. místo - Marie Kupčíková, KA 2B
21. místo - Lenka Hořáková, KA 3B
Nail art: 19. místo - Barbora Šulimanová, KO3
22. místo - Kateřina Kučerová, KO3
28.1. 2010 - školní kolo odborných dovedností žáků oboru kadeřník a kosmetička. Nominace na mistrovství mladých kadeřníků a kosmetiček Harmonie 2010.
20.1. 2010 - školní kolo odborných dovedností žáků oboru kadeřník a kosmetička. Nominace na mezinárodní soutěž v kadeřnické a kosmetické tvorbě KALIBR CUP 2010.
Listopad - výtvarná soutěž "Mládí kraje" na téma "Sportovní odvětví charakteristické pro moje město" - 3. místo - Romana Musilová, třída F 2
24.11. 2009 - Karolina Cup 2009, Jihlava - soutěž mladých kadeřníků a kosmetiček
Kategorie - Líčení
1. místo - Dagmar Koplíková, třída KO 4
5. místo - Simona Čápková, třída KO 3
Kategorie - Historický účes
2. místo - Lenka Hořáková , třída KA 3B
4. místo - Kateřina Šutariková, třída KA 3A
24.11. 2009 - Mladý módní tvůrce 2009, Jihlava - soutěž oděvních oborů
4. místo - kategorie - Společenské oděvy
4. místo - kategorie - Volná mladá móda
4. místo - kategorie - Oděvní doplňky
7. místo - kategorie - Klasická mladá móda