Výsledky‎ > ‎

Výsledky 2012

  OPEN Počet Lodí: 7    






poř. identifikace lodě jmeno Výsledky Body
1 CZE 77 - Ty Vado Hrdina Aleš  1  1  2
2 CZE 750 - T750 Marbo Obermayer Marek  2  2  4
3 CZE 14046 - Kachigumy (JFM)
Schmiedová Petra  3  3  6
4 Q   0 - Soling Busta Ondřej  5  4  9
5 CZE 6126 - PIPI Fišer Roman  4  5 9
6 CZE 1 - Just the one Okrouhlý Kryštof  6  DNC  14
7 CZE 10 - červená Okrouhlý Ivan  7  DNC  15




  RACER Počet lodí: 12    






poř. identifikace lodě jmeno Výsledky body
1 CEL 0 - Celsio Jelínek Petr  2  1  3
2 CZE 9956 - Tajana Štěrba Igor  1  3  4
3     623 - Masaccra Průcha Saša  4  2  6
4     1 - Audi Bobuš David  3  5  8
5 CZE 17 - Rudolf Pšenička Štěpán  6  4  10
6 ORE 0 - Marika Satrapa Jan  7  7  14
7 CZE 800 - Blue Peter Dumek Petr  9  6  15
8 CZE 438 - Altea Vavřina Bronislav  5  12  17
9 CZ  420 - Manta Loukota Luděk  8  9  17
10 CZE 547 - Performance Culek Jindřich  10  8  18
11     650 - Andreika Bárta Karel  11  10  21
12 NO  0 - No way back HArtmann Jiří  12  11  23



  RACER CRUISER Počet lodí: 10    






poř. identifikace lodě jmeno výsledky rozjížděk body
1 XXX 0 - Snowy4 Procházka Jan  1  1  2
7 CZE 438 - Santa Boťa Jan  2 4  6
2     752 - Snowy3 Pospíšil Martin  3 3  6
3 SPA 600 - Hanička Fiala Martin  5 2  7
4     539 - Duha Loukota Tomáš  4 5  9
6 ERS 0 - Erste Premier Zelinka Jiří  7 6  13
5 BAR 0 - Baraca Ryger Oldřich  6 7  13
10 MUP 0 - Lambrusco Semrád Tomáš  10  8  18
8 PHO 19 - Phobos 19 Linhart Tomáš  9 9  18
9     207 - Lillepot Malý Zdeněk  8 DNC  19




  CRUISER LEHKÝ Počet lodí: 9    






poř. identifikace lodě jmeno Výsledky body
1 CZE 99 - Medusa Lowit Harry  2  1  3
2 CZ  111 - Camel Hradecký Jaromír  1  3  4
3     459 - Tulák Jurečka Pavel  5  2  7
4 J   18 - Motýlek Budín Aleš  4  5  9
5     7 - Jeff Kuchař Petr  8  4  12
6     4 - Kocábka Šícha JAn  3  DNC  13
7 SIR 0 - Siraelka Krejbich Aleš  6  DNC  16
8 PHO 24 - Malá bouře Rasl Ladislav  7  DNC  17
9 CZ  383 - Lazy Days Špírek Tomáš  9  DNC  19




  CRUISER TĚŽKÝ Počet lodí: 9    






poř. identifikace lodě jmeno Výsledky body
1     8219 - Slava 3 Vydra Slávek  4  2  6
2 ANA 0 - Anabela Dydovič Tomáš  7  1  8
3 BAV 32 - Carpe Diem Formánek Milan  1  DNC  11
4 G   535 - Lucie Láska Petr  2  DNC  12
5 POH 0 - Pohoda Vaněrka Miloslav  3  DNC  13
6 CZE 718 - Vlčí tlapa Vlk Vladislav  5  DNC  15
7     2 - Lilita Frouz Jan  6  DNC  16
8     1634 - Hai Au Vojtíšek Zdeněk  8  DNC  18
9 SVM 0 - Sv. Magdaléna Andrt MArtin  9  DNC  19




Fičák NEDĚLE 22.7.2012
Pořadí Jméno lodě
1 Marbo
2 Performance
3 Snowy 3
4 Tajana
5 Just fucking magic
6 Blue Peter
7 Hanička
8 Altea
9 Rudolf