Výsledky

Výsledky 2018

Cruiser těžký
Pořadí Tým Flotila Typ Plachta Skipper Pořadí SP celkem
1 Lilita TC lilita 106855 Jan Franz 10
2 Aston TC Antica27 40 Jirka Strnad 13
3 Summerwind TC Neptun 9 Petr Odstrčil 17
4 Kotva Vlčí tlapa TC zeeton CCE718 Vlk Vladislav 19
5  Sand piper TC Catalina 27 Kryštof Spurný 22
6 Arzaga TC Jeannau 8 Zdeněk Burda 25
7 Antinoa TC kutr hnědá, 5 Vladimír malý 29
8 Hai au TC Catalina 1634 Aleš Ulmajer 30
9 Pelikán TC La PalomaCZ 152 Vavinová Andrea 31







Cruiser lehký

Pořadí Tým Flotila Typ Plachta Skipper Pořadí SP celkem
1 Tulák LC Beluga 459 Jurečka Pavel 16
2 Vrabčák Renny LC TES 12 Ivan Šafránek 20
3 ORA LC
439 Jiří Soukup 21
4 Jael LC sasanka 22 Jan Lintymer 23
5 Lazy Days LC Elustro65 CZE383 Tomáš Špírek 24
6 Heidi LC sportlake 862 Jaroslav Kopecký 26
7 Viktoria LC
4 Tomáš Vohradský 27
8 Sagita LC Sasanka 1 Renata Hanušová 28


Racer Cruiser
Pořadí Tým Flotila Typ Plachta Číslo Skipper Pořadí SP celkem
1 Santa RC trago730 cze438
Jan Boťa 11
2 Ramiberan RC cafe24 15 červená jiří culek 12
3 Pinta RC First FRA27510
Nikola Guryča 14
4 Maritana RC INT 5M S19
Pavel Oleníček 18


Open

Pořadí Tým Flotila Typ Plachta Skipper Pořadí SP celkem
1 Fiala Sails O trias 2O naše Tomáš Fiala 9
2 Xantipa O Evropa 174 Jan Cohorna 15








Super Open






Pořadí Tým Flotila Typ Plachta Skipper Pořadí SP celkem R1 R2 Soušet R1R2
1 Marbo SO stříbrná T70 Marek 4 3 1 4
2 Usys SO Long 859 Stanislav Šnajberg 2 2 2 4
3 Waratah SO T830 černá Jiří Kvasnička 1 1 3 4
4 Altea SO Melges24 438 Vavřina B 6 4 4 8













Racer






Pořadí Tým Flotila Typ Plachta Skipper Pořadí SP celkem R1 R2 Soušet R1R2
1 Rudolf R cafe24 752 Aleš Budín 5 2 1 3
2 Perfomance R skippi sova Jindřich culek 3 1 2 3
3 Jupí IV R Skippi CZE 442 Jiří Altman 7 3 3 6
4 Píďalka R Skippi650 10 LOWIT Harry 8 4 4 8













===============================================================================================











Výsledky 2017

Lehký Cruiser
Tým Flotila Plachta Skipper CELKOVE POŘADÍ Slapsky Pohár R1 R1 R2 CELKEM ve flotile
MEDUSA LC 99 LOWIT 19 1
1
TULÁK LC 459 JURAČKA 20 2
2
LADY LC 9 DYDOVIČ 26 3
3
TENAKA LC 21 BRDIČKA 27 4
4
ASTON LC 16 STRNAD 32 5
5
ELEFTHERIA LC E6 KŘELINA 34 6
6
HEIDY LC 1862 KOPECKÝ 36 7
7
PINTA LC 11 MELICHAR 38 8
8
JAEL LC 15 LINTYMER 39 9
9
SAGITTA LC 29 HANUŠNÁ 40 10
10

OPEN
Tým Flotila Plachta Skipper CELKOVE POŘADÍ Slapsky Pohár R1 R1 R2 CELKEM ve flotile
PANNACOTA OP 36 VLADYKA 13 1
1
XANTIPA OP 174 COHORNA 29 2
2
ČERVENÁ OP 4 OKROUHLÝ 42 3
3


Racer
Tým Flotila Plachta Skipper CELKOVE POŘADÍ Slapsky Pohár R1 R1 R2 CELKEM ve flotile
PERFORMANCE R 547 CULEK 5 2 1 1
RUDOLF R 752 PSENICKA 3 1 3 2
BLUE RENT R 1 GURYČA 6 3 2 3
MARIKA R 8 SYSEL 8 4 4 4
JUPI R 442 ALTMAN 9 5 5 5
ANDREIKA R 34 BÁRTA 10 6 6 6
BLUE PETER R 800 DUMEK 11 7 7 7


Racer Cruiser
Tým Flotila Plachta Skipper CELKOVE POŘADÍ Slapsky Pohár R1 R1 R2 CELKEM ve flotile
SANTA RC 438 ČERVENÁ BAŤA 7 1 1 1
BARAKA RC BLUEPOINT KRČMÁŘ 12 2 2 2
CÁCORKA RC 12 ZDEN.MALÝ 14 3 3 3



Super OPEN
Tým Flotila Plachta Skipper CELKOVE POŘADÍ Slapsky Pohár R1 R1 R2 CELKEM ve flotile
ÚSYS SO 859 ŠNAJBERG 2 2 1 1
MARBO SO T750 MAREK 1 1 2 2
ALTEA SO 438 VAVŘINA 4 3 3 3


Těžký Cruiser
Tým Flotila Plachta Skipper CELKOVE POŘADÍ Slapsky Pohár R1 R1 R2 CELKEM ve flotile
HOLIDAY TC 31 FORMÁNEK 15 1
1
SUMMER WIND TC 26 ODSTRČIL 16 2
2
LILITA TC 40 FROUZ 17 3
3
SANDPIPER TC 27 SPURNÝ 18 4
4
ATLANTIS TC 10 DACKO 21 5
5
CHVILKA TC 32 RASL 22 6
6
HAI AU TC 1634 ALEŠ ULMAJER 23 7
7
BENETEU TC 31 VANĚRKA 24 8
8
CURAMELLA TC D26 VOŽENÍLEK 25 9
9
ANNA TC 19 DVOŘÁK 28 10
10
ARZAGA TC 36 BURDA 30 11
11
UNDER CONSTRUKCTION TC 31 VAŠUT 31 12
12
PELIKÁN TC 152 VANIN 33 13
13
NIAGÁRA TC 5 NÝDRLE 35 14
14
ANTINOA TC 2 MALÝ 37 15
15
Neptun TC 4 KALCIK  41 16
16

==========================================
Výsledky 2015
Flotila 1S  (Super Open)


1R 2R 3R celkem Pořadí
Usys 2 1 3 6 1
Sára 3 3 1 7 2
Abrakadabra 1 2 5 8 3
Altea 4 5 2 11 4
Marbo 5 4 4 13 5

Flotila 1  (Open)


1R 2R 3R celkem Pořadí
Soling  1 1 1 3 1
Trimaran 2 2 2 6 2

Flotila 2  (Racer)








1R 2R 3R celkem Pořadí
Blue Rent 3 1 1 5 1
Noemy 2 2 2 6 2
Performance 1 7 3 11 3
Saturn 5 3 4 12 4
Rudolf 4 4 5 13 5
Blue Peter 6 6 6 18 6
Jupí IV 7 5 7 19 7
Andreika 8 8 8 24 8












Flotila 3  (Racer Cruiser)

1R 2R 3R celkem Pořadí
Baraka 2 1 1 4 1
Santa 1 2 2 5 2


Flotila 4  (Lehký Cruiser)

Loď Pořadí
Patria 1
Tulák 2
Jael 3
Antila - Aston 4
Lady 5
Caramella 6


Flotila 5  (Těžký Cruiser)

Loď Pořadí
Anna 1
AnabelaYCKP 2
Vlčí tlapa 3
Astarte 4
Nautica 5
Mogli 6
Pelikán 7
Nydrle 8
Frieda 9
Jeronimo 10




Výsledky 2014
Open I.rozjížďka II. rozjížďka III. rozjíďka Celkové
č. Jméno lodě Plachta Flotila I. Pořadí
cíl abs.
Body 1 II. Pořadí
cíl abs.
Body 2 III.Pořadí
cíl abs.
Body 3 Body celkem Pořadí flotila
11 Tyvado 771 1 1 1 4 1 2 2 4 1
6 Marbo 750 1 7 2 5 2 1 1 5 2
14 Panna Cotta Soling 1 13 3 15 3 19 3 9 3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Racer I.rozjížďka II. rozjížďka III. rozjíďka Celkové
č. Jméno lodě Plachta Flotila I. Pořadí
cíl abs.
Body 1 II. Pořadí
cíl abs.
Body 2 III.Pořadí
cíl abs.
Body 3 Body celkem Pořadí flotila
18 Blue Peter 800 2 3 2 2 2 7 5 9 1
10 Sára 7575 2 6 5 1 1 6 4 10 2
3 Performance 547 2 9 7 9 7 4 2 16 3
23 Altea 438 2 2 1 13 11 8 6 18 4
1 Massacra 623 2 14 10 8 6 5 3 19 5
26 Andreika 0 2 10 8 7 5 9 7 20 6
21 Blue Rent Champaingne 2 5 4 10 8 11 8 20 7
9 Jupí IV 442 2 16 11 11 9 3 1 21 8
29 Rudolf 752 2 11 9 3 3 12 9 21 9
2 Saturn 65 2 4 3 16 12 13 10 25 10
8 Marika 0 2 20 12 6 4 15 11 27 11
17 Píďalka 0 2 8 6 12 10 16 12 28 12
31 No Way Back 9656 2 21 13 18 13 DNF 13 39 13

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Racer Cruiser I.rozjížďka II. rozjížďka III. rozjíďka Celkové
č. Jméno lodě Plachta Flotila I. Pořadí
cíl abs.
Body 1 II. Pořadí
cíl abs.
Body 2 III.Pořadí
cíl abs.
Body 3 Body celkem Pořadí flotila
7 Santa 438 3 12 1 19 3 10 1 5 1
15 Virginie 577 3 15 2 14 1 14 2 5 2
28 Baraka Blue Point 3 19 3 17 2 24 5 10 3
35 Jarka 0 3 24 4 23 5 18 3 12 4
20 Duha 539 3 26 5 22 4 22 4 13 5

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lehký Cruiser I.rozjížďka II. rozjížďka III. rozjíďka Celkové
č. Jméno lodě Plachta Flotila I. Pořadí
cíl abs.
Body 1 II. Pořadí
cíl abs.
Body 2 III.Pořadí
cíl abs.
Body 3 Body celkem Pořadí flotila
36 Camel 111 4 17 1 21 1 17 1 3 1
5 Partria 121 4 18 2 24 2 21 2 6 2
22 Vega 70 4 25 3 26 4 26 4 11 3
25 Lazy Days 383 4 31 7 25 3 23 3 13 4
12 Helena 460 4 28 5 27 5 27 5 15 5
16 Vrabčák Renny 103928 4 29 6 30 6 28 6 18 6
27 Jane - Vébr 0 4 27 4 DNF 9   9 22 7
24 Heidi 862 4 33 9 31 7 29 7 23 8
34 Sagitta 0 4 32 8 32 8 30 8 24 9
30 Canette - Sun Way 0 4 34 10 DNF 10   10 30 10
4 Motýlek 0 4 DNF 11 DNF 11   11 33 11

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Těžký Cruiser I.rozjížďka II. rozjížďka III. rozjíďka Celkové
č. Jméno lodě Plachta Flotila I. Pořadí
cíl abs.
Body 1 II. Pořadí
cíl abs.
Body 2 III.Pořadí
cíl abs.
Body 3 Body celkem Pořadí flotila
13 Lilita 0 5 22 1 20 1 20 1 3 1
19 Vlčí tlapa 718 5 23 2 28 2 25 2 6 2
32 Columbia 0 5 30 3 29 3 DNF 4 10 3
33 Nautica - MAxi 77 33 5   5 DNF 5 DNF 4 14 4

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Comments