2023 Livestock Show Results
Beef
Steers
Grand Champion Steer: Olivia Neal
Reserve Grand Champion Steer: Aubrey Neal
Grand Champion Homegrown Steer: Charlie Morgan
Reserve Grand Champion Homegrown Steer: Blake Miller
Rate of Gain Grand Champion: Sophie Volz
Rate of Gain Reserve Grand Champion: Allie Hooten
Champion Angus Steer: Lanie Narwold
Reserve Champion Angus Steer: Julia Meyer
Champion Homegrown Angus Steer: Julia Meyer
Reserve Champion Homegrown Angus Steer: Logan Meyer
Champion Charolais Steer: Zoey Eicher
Champion Chianina Steer: Oliva Neal
Reserve Champion Chianina Steer: Hailey Kunz
Champion Homegrown Chianina Steer: N/A
Reserve Champion Homegrown Chianina Steer: N/AÂ
Champion Crossbred Steer: Aubrey Neal
Reserve Champion Crossbred Steer: Makayla Hiltenbeitel
Champion Homegrown Crossbred Steer: Easton McKittrick
Reserve Champion Homegrown Crossbred Steer: Kaitlyn Sarringhaus
Champion Dairy Steer: Lane Carroll
Reserve Champion Dairy Steer: Alyvia Bowlus
Champion Hereford Steer: Carter Brandt
Reserve Champion Hereford Steer: N/A
Champion Homegrown Hereford Steer: N/A
Reserve Champion Homegrown Hereford Steer: N/A
Champion Maine-Anjou Steer: Clark Dwenger
Reserve Champion Maine-Anjou Steer: Blake Miller
Champion Homegrown Maine-Anjou Steer: Blake Miller
Reserve Champion Maine-Anjou Steer: Allie Hooten
Champion Shorthorn Steer: Cole Marley
Champion Homegrown Shorthorn Steer: N/AÂ
Champion Simmental Steer: Charlie Morgan
Reserve Champion Simmental Steer: Alexandra Foster
Champion Homegrown Simmental Steer: Charlie Morgan
Reserve Champion Homegrown Simmental Steer: Makenleigh Baylor
Champion Sim Solution Steer: N/A
Shorthorn Plus Champions: Olivia Neal & Kainen Race
Heifers
Grand Champion Heifer: Allison Buchanan
Reserve Grand Champion Heifer: Kainen Race
Grand Champion Homegrown Heifer: Mason Baylor
Reserve Grand Champion Homegrown Heifer: Lane Simon
Grand Champion Cow/Calf: Blake Miller
Reserve Grand Champion Cow/Calf: Haidyn Smith
Champion Angus Heifer: Mallory Hunter
Reserve Champion Angus Heifer: Chloe Hunter
Champion Homegrown Angus Heifer: N/A
Reserve Champion Homegrown Angus Heifer: N/A
Champion Chianina Heifer: Blake Miller
Reserve Champion Chianina Heifer: Zoey Eicher
Champion Homegrown Chianina Heifer: Blake Miller
Champion Commercial Heifer: N/A
Reserve Champion Commercial Heifer: N/A
Champion Homegrown Commercial Heifer: N/AÂ
Reserve Champion Homegrown Commercial Heifer: N/A
Champion Maine-Anjou Heifer: Allison Buchanan
Reserve Champion Maine-Anjou Heifer: Mason Baylor
Champion Homegrown Maine-Anjou Heifer: Blake Miller
Champion Simmental Heifer: Lane Simon
Reserve Champion Simmental Heifer: Charlie Morgan
Champion Homegrown Simmental Heifer: Makenleigh Baylor
Reserve Champion Homegrown Simmental Heifer: Matthew Baylor
Champion Sim Solution Heifer: Kainen Race
Reserve Champion Sim Solution: Easton McKittrick
Champion Homegrown Sim Solution: N/A
Reserve Champion Homegrown Sim Solution: N/A
Champion Crossbred Heifer: Abrahm Speer
Reserve Champion Crossbred Heifer: Lane Simon
Champion Homegrown Crossbred Heifer: Lane Simon
Reserve Champion Homegrown Crossbred Heifer: Makayla Hiltenbeitel
Showmanship
Junior Showmanship: Kainen Race
Intermediate Showmanship: Mason Baylor
Senior Showmanship: Mason Baylor
Expert Showmanship: Clark Dwenger
Cat
Grand Champion Cat: Blake Miller
Reserve Grand Champion Cat: Mallory Hunter
Long Haired Champion: Blake Miller
Long Haired Reserve Champion: Samantha Beetz
Short Haired Champion: Mallory Hunter
Short Haired Reserve Champion: Taylor Nay
Costume Class Champion: Taylor Nay
Costume Class Reserve Champion: Brooklyn Robbins
Kitten Champion: Brooklyn Robbins
Kitten Reserve Champion: N/A
Showmanship
Junior Showmanship: Samantha Beetz
Intermediate Showmanship: Sophie Riehle
Senior Showmanship: Blake Miller
Dairy Cow
Champion Dairy Cow: Brycen Miller
Reserve Champion Dairy Cow: Rhea Miller
Champion Ayrshire: Leah Weber
Reserve Champion Ayrshire: Emily Brunner
Champion Brown Swiss: Makayla Hiltenbeitel
Reserve Champion Brown Swiss: N/A
Champion Guernsey: Quinten Sarringhaus
Reserve Champion Guernsey: Quinten Sarringhaus
Champion Holstein: Makayla Hiltenbeitel
Reserve Champion Holstein: Leah Weber
Champion Jersey: Brycen Miller
Reserve Champion Jersey: Rhea Miller
Champion Milking Shorthorn: Lydia Sarringhaus
Reserve Champion Milking Shorthorn: Lydia Sarringhaus
Best Udder Dairy: Brycen Miller
Highest Producing Dairy: N/A
Showmanship
Junior Showmanship: Codi Batta
Intermediate Showmanship: Leah Weber
Senior Showmanship: Quinten Sarringhaus
Expert Showmanship: Rhea Miller
Dairy Feeder Steer
Grand Champion: Lane Carroll
Reserve Grand Champion: Timothy Eckstein
Champion Rate of Gain: Lane Carroll
Reserve Champion Rate of Gain: Timothy Eckstein
Showmanship
Junior Showmanship: Amelia Eckstein
Intermediate Showmanship: Timothy Eckstein
Senior Showmanship: Timothy Eckstein
Expert Showmanship: Emily Brunner
Dairy Goat
Grand Champion Dairy Doe: Darcie Diem
Reserve Grand Champion Dairy Doe: Darcie Diem
Grand Champion Homegrown Dairy Doe: Darcie Diem
Reserve Grand Champion Homegrown Dairy Doe: Darcie Diem
Champion Alpine Doe: Kylee Weber
Reserve Champion Alpine Doe: Emily Brunner
Champion Homegrown Alpine Doe: Emily Brunner
Reserve Champion Homegrown Alpine Doe: Gracie Weber
Champion Recorded Grade Doe: Ally Blevins
Reserve Champion Recorded Grade Doe: Ally Blevins
Champion Lamancha Milking Doe: Darcie Diem
Reserve Champion Lamancha Milking Doe: Darcie Diem
Champion Homegrown Lamancha Milking Doe: Darcie Diem
Reserve Champion Homegrown Lamancha Milking Doe: Darcie Diem
Champion Nigeran Dwarf Milking Doe: Ally Blevins
Reserve Champion Nigeran Dwarf Milking Doe: Ally Blevins
Homegrown Champion Nigeran Dwarf Milking Doe: Ally Blevins
Homegrown Reserve Champion Nigeran Dwarf Milking Doe: Ally Blevins
Champion Nubian Doe: Augustine Spokowsky
Reserve Champion Nubian Doe: Isabella Spokowsky
Champion Saanen Doe: Emily Brunner
Reserve Champion Saanen Doe: Lillian Haeufle-Rynn
Champion AOB Doe: Leah Weber
Reserve Champion AOB Doe: Gracie Weber
Champion Homegrown AOB Doe: Gracie Weber
Reserve Champion Homegrown AOB Doe: Savannah Weber
Champion Mother and Daughter Dairy Goat: Ally Blevins
Champion Dairy Goat Produce of Dam: Darcie Diem
Best Dairy Goat Herd Champion: Darcie Diem
Grand Champion Dairy Wether: Darcie Diem
Reserve Grand Champion Dairy Wether: Darcie Diem
Champion Homegrown Dairy Market Goat: Darcie Diem
Reserve Champion Homegrown Dairy Wether: Darcie Diem
Champion Rate of Gain Dairy Wether: N/A
Reserve Champion Rate of Gain Dairy Wether: N/A
Showmanship
Junior Showmanship: Kylie Jones
Intermediate Showmanship: Gracie Weber
Senior Showmanship: Jackson McAdams
Expert Showmanship: Emily Brunner
Meat GoatÂ
Market Goats
Grand Champion Meat Goat Wether: Aubrey Neal
Reserve Grand Champion Meat Goat Wether: Onika Struewing
Grand Champion Homegrown Meat Goat Wether: Colby Bushhorn
Reserve Grand Champion Homegrown Meat Goat Wether: Wayd Rohrig
Champion Light Weight Wether: Onika Struewing
Reserve Champion Light Weight Wether: Lyla Struewing
Champion Homegrown Light Weight Wether: Lyla Struewing
Reserve Champion Homegrown Light Weight Wether: Luke Sarringhaus
Champion Medium Weight Wether: Aubrey Neal
Reserve Champion Medium Weight Wether: Cole Marley
Champion Homegrown Medium Weight Wether: Wayd Rohrig
Reserve Champion Homegrown Medium Weight Wether: Spencer Clayton
Champion Heavy Weight Wether: Aubrey Neal
Reserve Champion Heavy Weight Wether: Onika Struewing
Champion Homegrown Heavy Weight Wether: Callie Carroll
Reserve Champion Homegrown Heavy Weight Wether: Wess Rohrig
Champion Super Heavy Weight Wether: Colby Bushhorn
Reserve Champion Super Heavy Weight Wether: Sophie Rohls
Champion Homegrown Super Heavy Weight Wether: Colby Bushhorn
Reserve Champion Homegrown Super Heavy Weight Wether: Wess Rohrig
Meat Goat Does
Grand Champion Meat Goat Doe: Hunter Meyer
Reserve Grand Champion Meat Goat Doe: Bentlee Ertel
Grand Champion Homegrown Meat Goat Doe: Kane Nuhring
Reserve Grand Champion Homegrown Meat Goat Doe: Luke Sarringhaus
Champion Percentage Does Jr-3 to under 6 months: Adalyn Placke
Reserve Champion Percentage Does Jr: Wayd Rohrig
Champion Homegrown Percentage Does Jr: Wayd Rohrig
Reserve Champion Homegrown Percentage Does Jr: Spencer Clayton
Champion Percentage Does Jr-6 to under 9 months: Hunter Meyer
Reserve Champion Percentage Does Jr 6-9 months: Kane Nuhring
Champion Homegrown Percentage Does Jr 6-9 months: Kane Nuhring
Reserve Champion Homegrown Percentage Does Jr 6-9 months: Kayden Weiler
Champion Percentage Does 9 to under 12 months: N/A
Champion Percentage Does 12 to under 16 months: N/A
Reserve Champion Percentage Does 12 to under 16 months: N/A
Champion Percentage Does 16 to under 20 months: Cole Marley
Reserve Champion Percentage Does 16 to under 20 months: Onika Struewing
Champion Homegrown Percentage Does 16 to under 20 months: Luke Sarringhaus
Reserve Champion Homegrown Percentage Does 16 to under 20 months: Colby Bushhorn
Champion Percentage Does 20 to under 24 months: N/A
Reserve Champion Percentage Does 20 to under 24 months: N/A
Champion Homegrown Percentage Does 20 to under 24 months: N/A
Champion Percentage Does Sr 24 to under 36 months: Kayden Weiler
Reserve Champion Percentage Does Sr 24 to under 36 months: Hunter Meyer
Champion Homegrown Percentage Does Sr 24 to under 36 months: Kayden Weiler
Reserve Champion Homegrown Percentage Does Sr 24 to under 36 months: Jack Struewing
Champion Percentage Does Sr 36 months & older: Sophie Volz
Reserve Champion Percentage Does Sr 36 months & older: Nora Witte
Champion Homegrown Percentage Does Sr 36 months & older: Sophie Volz
Reserve Champion Homegrown Percentage Does Sr 36 months & older: Jocelyn Allen
Champion Percentage Doe Jr: Hunter Meyer
Reserve Champion Percentage Doe Jr: Cole Marley
Champion Homegrown Percentage Doe Jr: Kane Nuhring
Reserve Champion Homegrown Percentage Doe Jr: Luke Sarringhaus
Champion Fullblood Doe Jr 6 to under 9 months: Callie Comer
Reserve Champion Fullblood Doe Jr 6 to under 9 months: Â Kayden Weiler
Champion Homegrown Fullblood Doe Jr 6 to under 9 months: Callie Comer
Reserve Champion Homegrown Fullblood Doe Jr 6 to under 9 months: Kayden Weiler
Champion Fullblood Doe 12 to under 16 months: Kayden Weiler
Reserve Champion Fullblood Doe 12 to under 16 months: Kane Nuhring
Champion Fullblood Doe Jr 16 to under 20 months: Bentlee Ertel
Reserve Champion Fullblood Doe Jr 16 to under 20 months: Kane Nuhring
Champion Fullblood Doe 20 to under 24 months: Kane Nuhring
Reserve Champion Fullblood Doe 20 to under 24 months: N/A
Champion Fullblood Doe Sr 24Â to under 36 months: Callie Comer
Reserve Champion Fullblood Doe Sr 24Â to under 36 months: Kayden Weiler
Champion Homegrown Fullblood Doe Sr 24Â to under 36 months: Kayden Weiler
Reserve Champion Homegrown Fullblood Doe Sr 24Â to under 36 months: N/A
Champion Fullblood Doe Overall: Bentlee Ertel
Reserve Champion Fullblood Doe Overall: Kayden Weiler
Champion Homegrown Fullblood Doe Overall: Kayden Weiler
Reserve Champion Homegrown Fullblood Doe Overall: Kane Nuhring
Meat Goat Herd: Kayden Weiler
Meat Goat Mother Daughter: Kayden Weiler
Showmanship
Junior Showmanship: Cole Marley
Intermediate Showmanship: Lyla Struewing
Senior Showmanship: Onika Struewing
Expert Showmanship: Onika Struewing
Pygmy GoatÂ
Grand Champion Pygmy Goat: Blake Belter
Reserve Grand Champion Pygmy Goat: Onika Struewing
Grand Champion Homegrown Pygmy Goat: Blake Belter
Reserve Grand Champion Homegrown Pygmy Goat: Onika Struewing
Grand Champion Pygmy Goat Doe: Colby Bushhorn
Reserve Grand Champion Pygmy Goat Doe: Onika Struewing
Grand Champion Homegrown Pygmy Goat Doe: Colby Bushhorn
Reserve Grand Champion Homegrown Pygmy Goat Doe: Onika Struewing
Costume Class Champion: Berkley Reid
Showmanship
Junior Pygmy Goat Showmanship: Berkley Reid
Intermediate Pygmy Goat Showmanship: Colby Bushhorn
Senior Pygmy Goat Showmanship: Jadyn Harrington
Expert Pygmy Goat Showmanship: Blake Belter
Llama & Alpaca
Grand Champion Llama: Grant Bauman
Reserve Grand Champion Llama: Emily Brunner
Champion Llama Fiber: Emily Brunner
Champion Alpaca Fiber: Sean Malone
Champion Obstacle: Mackenzie Sparks
Reserve Champion Obstacle: Sean Malone
Champion Llama Halter: Grant Bauman
Champion Alpaca Halter: Emily Brunner
Reserve Champion Alpaca Halter: Sean Malone
Champion Costume: Mackenzie Sparks
Showmanship
Junior Showmanship: Lillian Haeufle-Rynn
Intermediate Showmanship: Callie Comer
Senior Showmanship: Mackenzie Sparks
Expert Showmanship: Emily Brunner
Pocket Pets
Grand Champion: Emily Brunner
Reserve Grand Champion: Emily Brunner
Fur Champion: Emily Brunner
Fur Reserve Champion: Emily Brunner
Birds Champion: Sean Malone
Birds Reserve Champion: N/A
Reptile Champion: Emily Brunner
Reptile Reserve Champion: Emily Brunner
Other Champion: Sean Malone
Other Reserve Champion: Emily Brunner
Poultry
Grand Champion Poultry Meat Pen: Landin Hughes
Reserve Grand Champion Poultry Meat Pen: Braydin Hughes
Grand Champion Meat Duck: N/A
Reserve Grand Champion Meat Duck: N/A
Grand Champion Broilers: N/A
Reserve Grand Champion Broilers: N/A
Grand Champion Roasters: N/A
Reserve Grand Champion Roasters: N/A
Grand Champion Bantams: Gracie Weber
Reserve Grand Champion Bantams: Sean Malone
Grand Champion Production: Nora Witte
Reserve Grand Champion Production: Hailee Dowers
Grand Champion Ducks: Emily Brunner
Reserve Grand Champion Ducks: Starla Hardesty
Grand Champion Goose: Emily Brunner
Reserve Grand Champion Goose: Emily Brunner
Grand Champion Turkey: Emily Brunner
Reserve Grand Champion Turkey: Patrick Meer
Grand Champion Barnyard: Sean Malone
Reserve Grand Champion Barnyard: Nathaniel Kraus
Grand Champion Game Bird: Zoe Meer
Reserve Grand Champion Game Bird: Gracie Weber
Grand Champion Pigeons: Sean Malone
Reserve Grand Champion Pigeons: Sean Malone
Grand Champion Exhibition: Addysin Hughes
Reserve Grand Champion Exhibition: Hailee Dowers
Grand Champion Guineas: Emily Brunner
Reserve Grand Champion Guineas: Emily Brunner
Grand Champion Standard: Landin Hughes
Reserve Grand Champion Standard: Emily Brunner
Showmanship
Junior Showmanship: George Huber
Intermediate Showmanship: Savannah Dowers
Senior Showmanship: Sara Bedel
Expert Showmanship: Mason Schutte
Rabbits:
Grand Champion Meat Pen: Payten Sarringhaus
Reserve Grand Champion Meat Pen: Quinten Sarringhaus
Grand Champion Homegrown Meat Pen: Payten Sarringhaus
Reserve Grand Champion Homegrown Meat Pen: Quinten Sarringhaus
Grand Champion Fryer: Quinten Sarringhaus
Reserve Grand Champion Fryer: Payten Sarringhaus
Grand Champion Homegrown Fryer: Quinten Sarringhaus
Reserve Grand Champion Homegrown Fryer: Payten Sarringhaus
Best Commercial Rabbit: Codi Batta
Best Opposite Sex Commercial Rabbit: Gabriel Caseltine
Best Fancy Rabbit: Kynlee Gunter
Best Opposite Sex Fancy Rabbit: Grant Bauman
Commercial
Champion Sr. Buck Commercial: Gabriel Caseltine
Reserve Champion Sr. Buck Commercial: Harrison Hileman
Champion Sr. Doe Commercial: Sophie Rohls
Reserve Champion Sr. Doe Commercial: Quinten Sarringhaus
Champion Intermediate Buck Commercial: Savannah Weber
Reserve Champion Intermediate Buck Commercial: Elaina Wobler
Champion Intermediate Doe Commercial: Codi Batta
Reserve Champion Intermediate Doe Commercial: Amelia Theising
Champion Jr. Buck Commercial: Gabriel Caseltine
Reserve Champion Jr. Buck Commercial: Augustine Spokowsky
Champion Jr. Doe Commercial: Gracie Weber
Reserve Champion Jr. Doe Commercial: Payten Sarringhaus
Fancy
Champion Sr. Buck Fancy: Grant Bauman
Reserve Champion Sr. Buck Fancy: Gabriel Caseltine
Champion Sr. Doe Fancy: Kynlee Gunter
Reserve Champion Sr. Doe Fancy: Gabriel Caseltine
Champion Jr. Buck Fancy: Gabriel Caseltine
Reserve Champion Jr. Buck Fancy: Elaina Wobler
Champion Jr. Doe Fancy: Melanie Meer
Reserve Champion Jr. Doe Fancy: Eva Struewing
Showmanship
Novice Showmanship: Kynlee Gunter
Junior Showmanship: Codi Batta
Intermediate Showmanship: Sophie Rohls
Senior Showmanship: Gabriel Caseltine
Expert Showmanship: Emily Brunner
Sheep
Ewes
Grand Champion Ewe: Cheyanne Franklin
Reserve Grand Champion Ewe: Onika Struewing
Grand Champion Homegrown Ewe: Sophia Sullivan
Reserve Grand Champion Homegrown Ewe: Sophia Sullivan
Grand Champion Pair of Ewes: Jocelyn Allen
Reserve Grand Champion Pair of Ewes: Jocelyn Allen
Champion Crossbred: Cheyanne Franklin
Reserve Champion Crossbred: Evan Kramer
Champion Homegrown Crossbred: Sophia Sullivan
Reserve Champion Homegrown Crossbred: N/A
Champion Natural Color: Evan Kramer
Reserve Champion Natural Color: N/A
Champion Dorset: N/A
Champion Hampshire: Alexa FranklinÂ
Reserve Champion Hampshire: Evan Kramer
Champion Homegrown Hampshire: Jakob Sullivan
Reserve Champion Homegrown Hampshire: N/A
Champion Katahdin: N/A
Reserve Champion Katahdin: N/A
Champion Suffolk: Emilee Knueven
Reserve Champion Suffolk: Emilee Knueven
Champion Homegrown Suffolk: Emilee Knueven
Reserve Champion Homegrown Suffolk: Emilee Knueven
Champion Commercial: N/A
Champion Oxford: N/A
Champion Shopshire: N/A
Champion Southdown: N/A
Market Lamb
Grand Champion Market Lamb: Cheyanne Franklin
Reserve Grand Champion Market Lamb: Evan Kramer
Grand Champion Homegrown Market Lamb: Sophia Sullivan
Reserve Grand Champion Homegrown Market Lamb: Jakob Sullivan
Grand Champion Rate of Gain Market Lamb: Brooklyn Robbins
Reserve Grand Champion Rate of Gain Market Lamb: Alexa Franklin
Champion Dorset Advantage: N/A
Champion Hampshire: Evan Kramer
Reserve Champion Hampshire: Cole Marley
Champion Homegrown Hampshire: N/A
Reserve Champion Homegrown Hampshire: N/A
Champion Natural Colored: Cheyanne Franklin
Reserve Champion Natural Colored: Evan Kramer
Champion Homegrown Natural Color: N/A
Reserve Champion Homegrown Natural Color: N/A
Champion Shropshire: N/A
Champion Southdown: N/A
Champion Suffolk: Carter Brandt
Reserve Champion Suffolk: Kylee Weber
Champion Homegrown Suffolk: Emilee Knueven
Reserve Champion Homegrown Suffolk: Emilee Knueven
Champion Whiteface Commerical: N/A
Champion Blackface Commercial: N/A
Reserve Champion Blackface Commercial: N/A
Champion Crossbred: Cheyanne Franklin
Reserve Champion Crossbred: Reece Busch
Champion Homegrown Crossbred: Sophia Sullivan
Reserve Champion Homegrown Crossbred: Jakob Sullivan
Showmanship
Junior Showmanship: Kainen Race
Intermediate Showmanship: Kainen Race
Senior Showmanship: Kaitlyn Sarringhaus
Expert Showmanship: Cheyanne Franklin
Swine
Gilt Breed Champions
Grand Champion Gilt: Chase Nobbe
Reserve Grand Champion Gilt: Carson Nobbe
Grand Champion Homegrown Gilt: Chase Nobbe
Reserve Grand Champion Homegrown Gilt: Carson Nobbe
Champion Berkshire Gilt: Sydney Rohls
Reserve Champion Berkshire Gilt: Marissa Eckstein
Champion Homegrown Berkshire Gilt: Sydney Rohls
Reserve Champion Homegrown Berkshire Gilt: N/A
Champion All Other Breeds Gilt: Elijiah Eckstein
Reserve Champion All Other Breeds Gilt: Lilian Eckstein
Champion Cross Gilt: Chase Nobbe
Reserve Champion Cross Gilt: Carson Nobbe
Champion Homegrown Cross Gilt: Chase Nobbe
Reserve Champion Homegrown Cross Gilt: Carson Nobbe
Champion Duroc Gilt: Carson Nobbe
Reserve Champion Duroc Gilt: Abrahm Speer
Champion Homegrown Duroc Gilt: Carson Nobbe
Reserve Champion Homegrown Duroc Gilt: Abrahm Speer
Champion Hampshire Gilt: Makayla Hiltenbeitel
Reserve Champion Hampshire Gilt: Noah Hiltenbeitel
Champion Homegrown Hampshire Gilt: Paul Fullenkamp
Reserve Champion Homegrown Hampshire Gilt: N/A
Champion Hereford Gilt: Carter Speer
Reserve Champion Hereford Gilt: Hunter Meyer
Champion Homegrown Hereford Gilt: Carter Speer
Reserve Champion Homegrown Hereford Gilt: Hunter Meyer
Champion Spot Gilt: Abrahm Speer
Reserve Champion Spot Gilt: N/A
Champion Homegrown Spot Gilt: N/A
Reserve Champion Homegrown Spot Gilt: N/A
Champion Yorkshire Gilt: Chase Nobbe
Reserve Champion Yorkshire Gilt: Daymon Speer
Champion Homegrown Yorkshire Gilt: Chase Nobbe
Reserve Champion Yorkshire Gilt: Daymon Speer
Champion Poland Gilt: Sophie Rohls
Reserve Champion Poland Gilt: Daymon Speer
Champion Tamworth Gilt: Daymon Speer
Barrows
Grand Champion Barrow: Evalynn McGuire
Reserve Grand Champion Barrow: Clark Dwenger
Grand Champion Homegrown Barrow: Evalynn McGuire
Reserve Grand Champion Homegrown Barrow: Chase Nobbe
Champion Berkshire Barrow: Elsie Koehne
Reserve Champion Berkshire Barrow: Chase Meinders
Champion Hereford Barrow: Carter Speer
Reserve Champion Hereford Barrow: Anastasia Eckstein
Champion Poland Barrow: Cora Koehne
Reserve Champion Poland Barrow: Makenna Volz
Champion Light Weight Cross Barrow: Carter Speer
Reserve Champion Light Weight Cross Barrow: Carson Nobbe
Champion Medium Weight Cross Barrow: Clark Dwenger
Reserve Champion Medium Weight Cross Barrow: Chase Nobbe
Champion Heavy Weight Cross Barrow: Evalynn McGuire
Reserve Champion Heavy Weight Cross Barrow: Blake Belter
Champion Duroc Barrow: Abrahm Speer
Reserve Champion Duroc Barrow: Carson Nobbe
Champion Homegrown Duroc Barrow: Carson Nobbe
Reserve Champion Homegrown Duroc Barrow: N/A
Champion Hampshire Barrow: Carter Speer
Reserve Champion Hampshire Barrow: Jesseline Ferkinhoff
Champion Tamworth Barrow: N/A
Reserve Champion Tamworth Barrow: N/A
Champion Spot Barrow: Carter Speer
Reserve Champion Spot Barrow: Bentlee Ertel
Champion Yorkshire Barrow: Daymon Speer
Reserve Champion Yorkshire Barrow: Hayden Curl
Champion All Other Breeds Barrow: Elijiah Eckstein
Reserve Champion All Other Breeds Barrow: Leslie Ludwig
Showmanship
Junior Showmanship: Carter Speer
Intermediate Showmanship: Chase Nobbe
Senior Showmanship: Evalynn McGuire
Expert Showmanship: Daymon Speer