O MNIE

Dominika Bąk psycholog, certyfikowany socjoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (certyfikat nr 64), psychoterapeuta. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Swoje doświadczenie zawodowe zbierałam

w różnych placówkach medycznych i oświatowych. Jednocześnie stale podnosząc swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach, konferencjach organizowanych przez najlepsze ośrodki terapeutyczne w Polsce.

Kwalifikacje stosowne do prowadzenia psychoterapii zdobyłam kończąc czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego - szkolenie akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. W pracy psychoterapeutycznej wykorzystuję podejście psychodynamiczne. Ponadto ukończyłam szereg kursów i szkoleń uzupełniających

i rozwijających moją wiedzę i kompetencje, wykorzystywanych w działaniach diagnostycznych, postdiagnostycznych i terapeutycznych. Ukończyłam dwuletnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego. Od kilku lat prowadzę różne warsztaty tematyczne, grupy wsparcia, grupy dyskusyjne oraz zajęcia socjoterapeutyczne dla młodzieży. Ukończyłam również szkolenie z zakresu pomocy psychologicznej dla par i małżeństw.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Prace swoją poddaje stałej superwizji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie oraz w Ośrodku Metodycznym MET i S w Katowicach.

Aktualnie pracuje w Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Czechowicach – Dziedzicach jako psycholog – diagnosta, psychoterapeuta oraz socjoterapeuta. Prowadzę Gabinet Psychoterapii. Współpracuję również z Szkołą Rodzenia – Kobietowo, gdzie jestem jednym z wykładowców, ale także obejmuję pomocą psychologiczną kobiety w ciąży oraz po porodzie.

Pracuje zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa oraz zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty.