Yhteystiedot

Kuva: Joni Kuusisto / Lounais-Suomen partiopiiri

Hallitus 2018

Lippukunnanjohtaja ja ohjelmajohtaja: pj Vilhelmiina Lehti, 0405363059, vilhelmiina@gmail.com

Apulaislippukunnanjohtaja: pj Fanni Ingi, 0503364116, fanni.ingi@hotmail.com

Pestijohtaja: pj Mirva Matikka, 0408434010, mirva.matikka@gmail.com

Taloudenhoitaja: pj Tuuve Hansén, 0504989434, tuuve.hansen@gmail.com

Sihteeri: pj Aino Perälä, 0440243557, ainoperal@gmail.com

Laskuliikenne

Louhen-Tytöt ry

Tuuve Hansén

Rehtorinpellonkatu 4 A 245, 20500 Turku

Pankkiyhteys

FI12 5711 6120 2799 85

Huom! Kirjoita maksuihin selkeä viesti (vanhat viitenumerot eivät ole enää käytössä).

Esimerkkiviestejä: "Syksyn yöretki 2018, Etunimi Sukunimi" tai "Adventtikalenterit 2018, Etunimi Sukunimi, 10kpl"


Uusi kolo

Honkaistentie 85,

20900 Turku

Ryhmänjohtajat

Chilin Kipinät: pj Saara Stenman, 0451261679, saara.stenman@outlook.com ja Kaarina Valve, 0452333113, kaarina.valve@gmail.com

Vasat: pj Aino Perälä, 0440243557, ainoperal@gmail.com, Lotta Ansas, 0451205499, lotta@ansas.fi ja Saara Häyrynen, 0400608548, saaramhayrynen@gmail.com

Siilit: pj Mirva Matikka, 0408434010, mirva.matikka@gmail.com ja Nora Kahanpää, 0505992684, nora.kahanpaa@gmail.com

Kielo: pj Fanni Ingi, 0503364116, fanni.ingi@hotmail.com ja pj Noora Lahti, 0407627090, noolahti@gmail.com

Pääsky: pj Vilhelmiina Lehti, 0405363059, vilhelmiina@gmail.com ja pj Eero Kivistö, 0407660628, eero.kivisto@partio.fi

Vaskitsat: Elina Saramola, 0451402950, e2003saramola@gmail.com ja Venla Ingi, 0407381817, venla.ingi@gmail.com

Kuutit: pj Alina Ahremaa, 0405407464, alina.ahremaa@gmail.com

Kurret: Rosariina Lastunen, 0442935335, rosariina.lastunen@gmail.com ja Ida Ojuva, 0405454328, idaemilia194@gmail.com

Joutsenet: pj Fanni Ingi, 0503364116, fanni.ingi@hotmail.com

Liekit: pj Fanni Ingi, 0503364116, fanni.ingi@hotmail.com


Partiopiiri

Lounais-Suomen Partiopiiri ry

050 312 9420

partiotoimisto.lsp@partio.fi

Läntinen Pitkäkatu 13, 20100 Turku

http://www.lounaissuomenpartiopiiri.fi


Keskusjärjestö

Suomen partiolaiset - Finlands Scouter ry

+358 9 8865 1100

info@partio.fi

Töölönkatu 55

00250 Helsinki

www.partio.fi