Тиждень історії в школі

Дата публикации: Oct 15, 2020 12:22:2 PM

Тиждень історії в школі

З метою систематизації й узагальнення матеріалу, виявлення зацікавленості та інтересу учнів до вивчення історії України, рідного краю, підтримки талановитих дітей, активізації позакласної роботи та творчої діяльності вчителів було проведено Тиждень історії, який створив сприятливі умови для виявлення набутих навичок у нестандартних ігрових ситуаціях та допоміг учням розширити й поглибити свої знання з предмета.

Розпочався Тиждень очно-заочною мандрівкою «Чарівна цифра 7»: «Сім чудес світу», «Сім чудес України», «Сім чудес Сумщини», «Сім чудес Охтирщини».

Протягом тижня учні 5-7-х класів узяли участь в історичному квесті «Дерево знань». Діти відшукували вислови історичних діячів та виконували різноманітні завдання: кросворди, ребуси, історичні задачі, хмари тег, зображували життя стародавніх людей. Хочеться відзначити, що найактивнішими були учні 5-А, 5-Б та 7-Б класів.

Для учнів 5-6-х класів відбулася онлайн екскурсія «Музеями України». Діти подорожували віртуальними музеями України, у ході якої мали змогу побачити стародавні будівлі, посуд, одяг, побут і звичаї українців. Кожен  поділився своїми враженнями та записав їх на листочках, прикріпивши до «Дерева знань».

Учителями історії було проведено історичну гру «Подорож у минуле», де учні 7-А та 7-Б класів відчули себе спражніми дослідниками давнини. Кожен із семикласників міг доторкнутися до найдавніших речових джерел та командно дослідити їх походження. 

3 Восьмикласники взяли участь у турнірі «Козацька слава». Учасники здійснили подорож, відвідавши станції відповідної тематики. Найактивнішими були Кириченко Д., Харченко З., Ковальчук А.

Учні 9 класу грали в гру «Ерудит». Учасники показали свою творчість та креативність.  

Старшокласники мали змогу зануритися в інтелектуальну гру «Колесо історії». Вікторина містила в собі кросворди «Особи в історії», завдання «Упізнай мене», створення анограми історичних понять. Старшокласники виявили допитливість, спостережливість, уміння логічно мислити та творчо переосмислювати вивчені факти історії.