Події

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ

МІНІСТЕРСТВ ДО БАТЬКІВ

Міністерство надзвичайних ситуацій, Державна інспекція техногенної безпеки та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 4 дитини!

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків. 

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

 

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією.

Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми.

Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!


Директор ЗОШ №16                                                                                                        В.Ніколайчук"Підтримай Національну олімпійську збірну України!"

#UkrainePyeongChang2018


Естафета передається

Слов'янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 Слов'янської міської ради Донецької областіВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу

та педагогічних працівників 

закладів загальної середньої освіти

Назва підручника                                  Автор Мова підручника        Замовлено: 
        для  учнів                  для    вчителів
1 Укр.мова Заболотний  О.В.   Заболотний В.В. укр. 82 5
2 Укр.література Коваленко Л.Т. укр. 82 3
3 Англійська мова (5-й р.н.) Карп'юк О.Д. укр. 82 5
4 Зарубіжна літ. Волощук Є.В. укр. 82 3
5 Математика Істер О.С. укр. 82 2
6. Природознавство Коршевнюк Т.В.   Баштовий В.І. укр. 82 2
7. Основи здоров'я Бех І.Д., Воронцова Т.В. укр. 82 2
8. Російська мова (1-й рік навчання) Полякова Т.М., Самонова О.І. рос. 82 2


День Захисника України, 

День українського козацтва,

 День утворення УПА

учасники АТО - випускники школи
   

! ! !

На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній заклад, наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів» від 30.01.2015 №67, наказу управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради «Про затвердження плану державної атестації навчальних закладів на 2017/2018 н.р.» від 26.09.2016 №235 у вересні 2017 р. проведено державну атестацію Кам'янець-Подільської загальноосвітньої школи №16 I-III ступенів.

Атестаційна експертиза здійснювалась за напрямками:

-         організація навчально-виховного процесу;

-         ефективність навчально-виховного процесу;

-         управління навчальним закладом;

-    соціальний захист, збереження та зміцнення здоров'я учнів та працівників закладу.

На підставі висновків робочої комісії управлінням освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради прийнято рішення (наказ №194 від 27.09.2017 р.) про визнання навчального закладу  атестованим та підтверджено право ЗОШ №16 на надання початкової, базової та повної загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.


Весняна толока

Як і кожна велика справа - чиста Україна починається з маленького, а саме – прибирання подвір’я власної навчальної установи. Минули зимові холоди, зійшов сніг – настав час прибрати землю, аби весняна зелень привітно усміхнулася кожному жителю нашого міста.

Вже традиційно навесні кожного року в нашій школі проводиться весняна екологічна толока. Ось і цього весняного дня, 5 квітня, всі дружно вийшли на трудовий десант, аби прибрати шкільний сад, пришкільну та прилеглу територію.

Учні, вчителі працювали дружно та завзято, а працювати їм допомагав весняний настрій, яскраве сонечко, яке і робило толоку справжнім святом. Попрацювали усі дружно на толоці, побачили корисні плоди своєї праці.

Дякуємо всім за роботу!Акція "Кам'янець - квітучий сад"!Естафету передано "Міськтепловоденергія"!

Урочиста лінійка 


"Пишаємося тим, що ми - сини і доньки України"Флешмоб "Україна єдина"


Флешмоб "Щедрує Україна! Щедруємо разом!"

   Щедрі, казкові новорічні свята! Мелодії різдвяних колядок і щедрівок наповнюють серця  людей  теплом та Божим благословенням. 13 січня 2017 року, напередодні Старого Нового року, у нашій школі проведено  флешмоб «Щедрує Україна! Щедруємо разом!». У цей день щедрували школярі, учителі, батьки. Кожний клас виготовив різдвяну зірку, які не повторювалися, здавалося, що школа засяяла чарівними вогнями. 

     Бажаємо усім здоров’я і родинного затишку, успіхів і перемог, які окрилюють на нові звершення і здобутки. Зичимо миру, благополуччя і добра. Нехай цей рік принесе у кожну оселю щастя і любов!


День миру

     Учителі та учні  ЗОШ №16 взяли активну участь у проведені заходів присвячених Міжнародному Дню миру. 16 вересня 2016 року написали і відправили листи – вітання воїнам АТО з Міжнародним Днем миру. 21 вересня проведено флешмоб «Ми за мир»  та ланцюг миру з учнями 1-11 класів. Учні виготовили сувеніри, якими вітали жителів мікрорайону «Черемушки» та міста із Міжнародним Днем миру.


Олімпійський тиждень у ЗОШ №16!

     Учителі початкових  класів провели бесіди про життєві цінності людини «Що я ціную у житті» (1кл.), «Хочу і можу бути здоровим» (2кл.).


     Учителі фізкультури Михайлюк Н.І. , Цуканов А.М. для учнів 3-4 класів провели змагання «Веселі старти». З учнями 5-их класів медична сестра школи Чайка Г.Б. провела відверту розмову  на тему «Пізнай себе», практичний психолог Дишкант О.В. дала корисні поради, як формувати у себе силу волі, щоб протистояти шкідливим звичкам.На високому рівні проведено Олімпійський урок на тему: «Вміння знайти себе у суспільстві». Взяли участь у проведені уроку гості- Козлова Олена чотириразова чемпіонка світу із пауерліфтенгу, Чемпіонка Всесвітніх ігор у Колумбії  2013р.  та Чайка Сергій Володимирович –голова Міської федерації із тхеквандо, тренер.Вшановано кращих спортсменів закладу.  У спортивно – розважальній конкурсній програмі «Сильні, сміливі, спритні»  взяли участь учні 8 класів (уч. ф-ри Крючков О.В.). Практичний психолог Дишкант О.В. провела тренінг з учнями 9-их класів«Особиста культура здоров’я». Класний керівник 11 кл. Лемешко І.Ю. цікаво провела відеоурок «Зроби свій вибір на користь здоров’я»  про відомих  спортсменів України, міста,  учні класу розповідали про свої спортивні досягнення. Учні 2-5 класів взяли участь у виставці малюнків «Я обираю здоров’я».


Comments