Новини

Проект з кібербезпеки BRAMA запустили в Україні

 

Кіберполіція оголосила про ребрендинг проєкту MRIYA.  Відтепер в Україні діятиме новий покращений проект з кібербезпеки BRAMA (БРАМА). Це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

Цілі проекту:

• Знищення російських осередків в Інтернеті;

• Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі;

• Протидія наркотикам та шахрайству;

• Навчання та тренінги з кібергігієни;

• Просвіта населення щодо інформаційної гігієни;

• Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.

Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною.

Долучитись до проекту можна за посиланням:

Що ми пропонуємо учасникам:

1. можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого масового надсилання скарг спільнотою та подальшим блокуванням такого джерела;

2. допомогти заблокувати джерело неприйнятного контенту, шляхом долучення до масового надсилання скарг;

3. отримати поради щодо медіа та кіберграмотності;

4. бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею;

5. бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у наш медіапростір.



КОНКУРС "ВІКІПЕДІЯ ДЛЯ ШКОЛИ"

Додаток

до наказу управління освіти і науки

від 08.12.2022 № 146

 

 

Регламент конкурсу «Вікіпедія для школи 2021 – 2022»

1. Терміни

Терміни, що використовуються в Регламенті:

Відповідальний (Відповідальна) за Конкурс — особа, яка відповідає за проєкт чи напрям від Організатора (затверджується рішенням Правління Організатора);

Вікіпедія — сайт https://uk.wikipedia.org;

Вікіджерела — сайт https://uk.wikisource.org;

Вікіцитати — сайт https://uk.wikiquote.org;

Журі — група осіб, яких затверджує Організаційний комітет з метою здійснення оцінки статей, які беруть участь у конкурсі;

Тема — визначена тема з написання статті (шкільний предмет), за якими будуть створені Курси;

Конкурс — конкурс статей до Вікіпедії «Вікіпедія для школи»;

Конкурсанти — учасники, які беруть участь у Конкурсі у формі написання та поліпшення статей у Вікіпедії, і виконали Умови участі у Конкурсі.

Конкурсний шаблон — спеціальний шаблон на сторінці обговорення створеної чи поліпшеної статті, підготовлений Організаційним комітетом, доступний за посиланнями Шаблон:Вікіпедія для школи MMXXI-MMXXII;

Конкурсні статті — статті у Вікіпедії, створені або поліпшені Конкурсантами у рамках Конкурсу;

Організатор — громадська організація «Вікімедіа Україна»;

Організаційний комітет — група осіб, які координують проведення конкурсу, склад якого затверджується відповідальним (відповідальною) за конкурс від Організатора;

Офіційний сайт — сайт http://ua.wikimedia.org;

Правила і настанови Вікіпедії — сукупність правил і настанов Вікіпедії, зокрема в галузі захисту прав інтелектуальної власності, які встановлені Фондом Вікімедіа та спільнотою Вікіпедії; доступні за веб-посиланням: https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Правила_і_настанови;

Умови участі у конкурсі — 1) володіти українською мовою; 2) зареєструватися у Вікіпедії; 3) надати свої дані Організатору через форму реєстрації [посилання на гугл форму]; 4) поставити на сторінці обговорення статті, над якою працює учасник, конкурсний шаблон.

Фонд Вікімедіа — Wikimedia Foundation Inc., неприбуткова організація, яка підтримує вікіпроекти, зокрема Вікіпедію, Вікісховище, Вікімандри, Вікіновини, Вікіджерела тощо.

 

2. Загальні положення

2.1. Метою Конкурсу є створення та поліпшення статей в українських розділах Вікіпедії, Вікіджерел та Вікіцитат на теми діючої шкільної програми з окремих предметів через залучення педагогів та популяризацію вікіпроєктів у різних професійних середовищах.

2.2. Конкурс у Вікіпедії проводиться на теми шкільної програми із таких предметів: «Всесвітня історія», «Географія», «Зарубіжна література», «Інформатика», «Історія України», «Математика», «Українська література», «Українська мова», «Фізика», «Хімія». Предмети погоджуються Відповідальним (Відповідальною) за Конкурс та можуть змінюватись. Інформація про зміни публікуватиметься на Офіційному сайті.

2.3. Конкурс у Вікіцитатах проводиться на теми шкільної програми із таких предметів: «Зарубіжна література», «Українська література».

2.4. Конкурс у Вікіджерелах проводиться на теми шкільної програми із таких предметів: «Зарубіжна література», «Українська література», «Українська мова» (спеціальна номінація).

2.5. Організатор залишає за собою право на внесення змін та доповнень до умов проведення конкурсу, його регламенту, призів і відзнак.

 

3. Конкурсанти

3.1. Конкурсантами можуть бути люди зі знанням української мови, які погоджуються зі змістом цього регламенту, а також бажано, але не обов'язково мають досвід роботи в закладі освіти та/або педагогічну освіту.

3.2. Конкурсанти не мають права редагувати конкурсні статті інших конкурсантів (окрім виправлення очевидних помилок). Порушники цього правила та правил Вікіпедії (зокрема, про вандалізм) можуть бути дискваліфіковані рішенням Організаційного комітету.

3.3. Статті, створені ботами (скриптами), не враховуються до конкурсного внеску учасників.

3.4. Конкурсанти повинні надати Організатору такі дані для участі у Конкурсі [посилання на гугл форму]:

прізвище, ім'я та (за наявності) по батькові;

номер мобільного телефона;

назву облікового запису (акаунту) на сайті Вікіпедії;

посаду та назву навчального закладу, де працюють зараз чи працювали раніше;

поштову адресу для листування;

адресу електронної пошти.

3.5. Конкурсанти, надаючи свої персональні дані, надають згоду Організатору одержувати, зберігати, обробляти, використовувати й розкривати персональні дані Конкурсантів для оперативного зв’язку Організаційного комітету з Конкурсантами, з метою ідентифікації особи під час вручення призу чи відзнаки. Персональні дані Конкурсантів не будуть розголошуватися без згоди Конкурсантів.

3.6. Конкурсанти повинні активувати електронну пошту у налаштуваннях свого облікового запису у Вікіпедії. Для цього після реєстрації потрібно перейти в Налаштування, додати електронну адресу і дозволити надсилати повідомлення. Якщо Конкурсанти не відповідають на листи чи дзвінки Організатора протягом тридцяти календарних днів з моменту публікації Організаційним комітетом результатів Конкурсу, це рівнозначно відмові від призу чи відзнаки. У такому разі будь-які претензії з боку Конкурсантів Організатором не приймаються.

4. Авторські права

4.1. Конкурсанти погоджуються публікувати статті та вносити зміни до існуючих статей Вікіпедії на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0, з текстом якої можна ознайомитись за електронною адресою https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/, або під іншою вільною ліцензією, під якою публікуються матеріали на сайті Вікіпедія.

4.2. Конкурсанти зобов’язуються в рамках участі в Конкурсі не порушувати авторські права інших людей чи установ, у відповідності до правил та настанов Вікіпедії, а також статті 42 Закону України «Про освіту».

 

5. Вимоги до статей у Вікіпедії

5.1. Статті у межах конкурсу у Вікіпедії повинні відповідати переліченим нижче вимогам:

5.1.1. Статті повинні бути написані чи поліпшені Конкурсантами особисто, й опубліковані із власного облікового запису (акаунту) Конкурсанта (Конкурсантки).

5.1.2. Статті повинні бути опубліковані на Конкурс у період з 1 грудня 2021 року до 28 лютого 2022 року включно за київським часом. Момент створення статті (чи внесення змін) реєструється сервером Вікіпедії. Статті оцінюються у версії станом на час завершення конкурсу. Якщо на кінець конкурсу статтю редагував хтось, окрім Конкурсанта (Конкурсантки), до розгляду журі береться остання правка, здійснена Конкурсантом (Конкурсанткою).

5.1.3. Статті та доповнення до статей мають відповідати правилам і настановам Вікіпедії. Зокрема:

текст статей не може порушувати авторські права;

текст статей не має містити жодних ознак автоперекладу (машинного перекладу);

текст статей має бути написаний винятково на основі авторитетних (надійних) джерел, тобто з використанням інформації, опублікованої раніше в авторитетних письмових та електронних джерелах з наведенням посилань на ці джерела;

предмет статей має відповідати критеріям значимості;

текст статей має бути викладено в енциклопедичному стилі;

текст статей має базуватись на принципах нейтральності та безсторонності.

5.1.4. Статті повинні відповідати визначеній тематиці Конкурсу. Перелік пропонованих до створення та поліпшення статей публікується Організаційним комітетом на відповідних конкурсних сторінках; конкурсанти можуть створювати та поліпшувати статті на інші теми лише якщо це наперед узгоджено із Організаційним комітетом (наприклад, шляхом електронного листування; адреса Організаційного комітету — shkola@wikimedia.org.ua). Якщо інші умови виконано, але тему статті не було узгоджено з Організаційним комітетом, такий внесок Конкурсанта може не бути враховано в час оцінювання.

5.1.5. Розмір статті (чи доповнення) має становити не менше 5000 байтів[1];

5.1.6. Статті повинні мати елемент у Вікіданих та мінімум одну категорію.

5.2. Статті, що не відповідають будь-якій з вимог, зазначених у пп. 5.1.1—5.1.6, можуть бути не допущеними Організаційним комітетом до оцінювання.

5.3. У випадку, якщо текст, доданий Конкурсантом (Конкурсанткою), порушує авторські права інших людей чи установ, увесь внесок Конкурсанта (Конкурсантки) буде дискваліфіковано. Внесок Конкурсанта, що порушив авторські права не розглядатиметься журі, тому претендувати на призові місця у Конкурсі такий Конкурсант не може. Якщо такі порушення будуть виявлені після оголошення рішення журі, Конкурсанту (Конкурсантці) буде надано час до нагородження (чи іншої дати, встановленої за згодою сторін) на їхнє усунення, і дискваліфікація набуде чинності, лише якщо порушення не будуть усунені.

5.4. Організаційний комітет не несе відповідальності за дії адміністраторів Вікіпедії в разі, якщо статті Конкурсантів будуть визнані ними такими, що не відповідають правилам і настановам Вікіпедії.

5.5. Статті Конкурсантів, які є членами Організаційного комітету чи членами Журі, а також особами, що перебувають у родинних стосунках чи пов'язаними з ними особами, не оцінюються та не можуть бути нагороджені Організатором. Також не можуть бути нагороджені члени Правління, Ревізійної комісії, працівники, підрядники Організатора, а також особи, що перебувають у родинних стосунках чи пов'язані з ними особи.

 

6. Оцінювання

6.1. Переможцями за кожною Темою стануть:

Конкурсант (Конкурсантка), який набрав (набрала) найвищу кількість балів серед усіх учасників певної Теми

Конкурсант (Конкурсантка), що є основним автором статті, яка набрала найвищу кількість балів серед усіх статей певної Теми.

У кожній Темі буде визначено від одного до трьох переможців у кожній із номінацій. Призи вручатимуться лише якщо у Темі взяло участь принаймні три учасники, і було створено чи поліпшено принаймні 15 статей.

6.2. Кількість балів Конкурсанта (Конкурсантки) є сумою балів отриманих за кожну статтю Конкурсанта (Конкурсантки) та бонусних балів.

6.3. Кількість балів за створену чи поліпшену статтю визначає формула:

        (розмір статті/доповнення у байтах)*(якість статті)/A

де A = 10000.

6.4. Журі оцінює статті за якістю:

6.4.1. Якість статей визначає журі за шкалою від 1 до 5. Статті, що не відповідають вимогам, не беруться до розгляду.

6.4.2. При цьому базова оцінка — 3. Базова оцінка відповідає середній статті хорошої якості з простим переліком джерел. Оцінки 1 та 2 вважаються штрафними. Оцінки 4 та 5 є преміальними.

6.4.3. Параметри оцінювання статті:

повнота

пізнавальність

нейтральність точки зору

внутрішня узгодженість та структурованість

достовірність та верифіковуваність

грамотність викладу

ілюстративність (фото, аудіо, відео, цитати тощо)

6.4.4. Параметри статті, які не оцінюються:

вікіфікація

оформлення

6.4.5. Преміальних оцінок, зокрема, заслуговують статті з високою верифіковуваністю та значною оригінальністю, а також вичерпні статті (зокрема, у порівнянні з відповідними статтями у інших мовних розділах Вікіпедії).

6.4.6. Штрафних оцінок, зокрема, заслуговують неповні, заангажовані та погано структуровані статті, статті без джерел, статті з орфографічними та граматичними помилками.

6.5. Бонусні бали: Статті конкурсантів, які на кінець конкурсного періоду стали «Добрими» чи «Вибраними» у Вікіпедії, додають їм відповідно 5 та 10 балів до заліку.

6.6. Мінімальні бали для перемоги у Темі:

перше місце — 60 балів (приблизно 20 статей по 10 кб базової якості)

друге місце — 30 балів (приблизно 10 статей по 10 кб базової якості)

третє місце — 15 балів (приблизно 5 статей по 10 кб базової якості)

6.7. Умови для перемоги у Вікіджерелах:

6.8. Оцінювання у Вікіцитатах:

5 балів за створену статтю

1 бал за кожну додану оригінальну цитату

коефіцієнт К від 0 до 1 за загальне оформлення статті, цитат, наявність джерел

Умови для перемоги у Вікіцитатах

перше місце — 200 балів (20 створених статей по 5 цитат)

друге місце — 150 балів (15 створених статей по 5 цитат)

третє місце — 100 балів (10 створених статей по 5 балів)

 

7. Журі

7.1. Склад журі погоджується Відповідальним (Відповідальною) за Конкурс. До складу Журі для оцінювання статей входять:

представники спільноти проєктів Фонду Вікімедіа;

вчителі та викладачі з профільних предметів.

7.2. Журі працює у відповідності до цього Регламенту.

7.3. Рішення Журі не підлягають оскарженню.

 

8. Номінації

8.1. Журі оцінює Конкурсні статті Конкурсантів у таких номінаціях за кожною темою (предметом), зазначеним у п.2.2:

найбільше балів за нові та поліпшені статті;

найбільше балів за найкращу індивідуальну статтю.

8.2. Журі оцінює внесок Конкурсантів у вікіпроєкти, зазначені у п. 2.1:

найбільше балів за кількісний та якісний внесок у Вікіджерела;

найбільше балів за кількісний та якісний внесок у Вікіцитати.

8.3. Організаційний комітет за погодженням з Журі має право змінити встановлені або запровадити додаткові номінації.

8.4. Результати Конкурсу публікуються Організаційним комітетом на Офіційному сайті; очікуваний період публікації результатів — травень 2022 року.

 

9. Вручення призів та відзнак, витрати на проїзд Конкурсантів

9.1. Автори статей, зазначених у п. 8.1, та призери додаткових номінацій, зазначених у п. 8.2, отримують призи та відзнаки.

9.2. Кількість призів та відзнак, які може отримати один із Конкурсантів, є необмеженою. Але якщо Конкурсант (Конкурсантка) уже перемогли у якійсь Темі цієї ж номінації, і відрив від наступного Конкурсанта (Конкурсантки) буде незначним, Організаційний комітет може нагородити іншого Конкурсанта (Конкурсантку), які є наступними за списком.

9.3. Призи та відзнаки будуть вручені на церемонії нагородження або будуть надіслані переможцям пізніше.

9.4. Конкурсантам, за умови погодження з Організаційним комітетом, покриваються витрати на проїзд у межах України на церемонію нагородження (в дві сторони), якщо така церемонія буде проводитися Організатором.

 

 


Рекомендогвані освітні серіалів:

«Місяць цифрової грамотності»

На виконання Указу Президента України № 447/2021 від 26 серпня 2021 року «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року «Про Стратегію кібербезпеки України» Міністерством цифрової трансформації України  ініційовано проведення інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності», який триватиме з 1 до 30 листопада 2021 року.

 

В рамках проведення зазначеного заходу просимо забезпечити:

1)                    розміщення на офіційних веб сайтах органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (а також сприяти розміщенню на веб сайтах підзвітних підприємств та організацій) посилання на веб сайти «Дія.Цифрова освіта» (для всього населення)  https://osvita/diia/gov/ua/ та «Всеукраїнська школа онлайн» (для вчителів та школярів) https://lms.e-school.net.ua/, а також оголошення щодо необхідності зареєструватися на зазначених платформах;

2)                розміщення на офіційних веб сайтах органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування інформації  (а також сприяти розміщенню на веб сайтах підзвітних підприємств та організацій) щодо необхідності перегляду рекомендованих освітніх серіалів:

-         Основи кібергігієни https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene

-         Кіберняні https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny

-         Обережно! Кібершахраї https://osvita.diia.gov.ua/courses/attention-cyber-fraudsters

-         Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey

-         Як громаді стати цифровою https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities

-         Електронний підпис  https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature .

 

3)                Проведення різноманітних активностей  (призові конкурси на кращого співробітника, що володіє цифровими інструментами, серед тих, хто отримав сертифікати платформи Дія.Цифрова освіта тощо).

 

Крім того, просимо сприяти перегляду співробітниками очолюваних Вами органів влади зазначених кінофільмів, а також висвітленню ними у особистих профілях соціальних мереж інформацію про Місяць цифрової грамотності та продукти Дія.Цифрова освіта.

 

Інформацію щодо роботи за вказаними пунктами, проведеної під час Місяця цифрової грамотності, а також щодо кількості працівників, зареєстрованих на веб сайтах «Дія.Цифрова освіта» та «Всеукраїнська школа онлайн», просимо надіслати Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій облдержадміністрації в електронному вигляді (uidkg@adm-km.gov.ua) до 15 грудня 2021 року. При надсиланні інформації просимо обов’язково зазначати в темі листа «Місяць цифрової грамотності».

 

Поряд з тим, просимо лист Хмельницької облдержадміністрації № 98,23/35-21-7048/2021 від 09.11.2021 вважати таким, що втратив  чинність.

 

 

Заступник голови

адміністрації                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Володимир БІЛИК

 



Увага!!!

Увага!!!

Увага!!!

До Новорічних свят оголошуємо виставку

СНІГОВИКІВ

Чекаємо на ваші шедеври з наступного понеділка



ОГОЛОШЕННЯ

 

В приміщенні сесійної зали Кам’янець-Подільської міської ради за адресою: Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження,1 03.08.2021 року о 10:00відбудеться ІІ етап (перевірка професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання) конкурсних відборів для усіх кандидатів на посади керівників закладів освіти;

04.08.2021 та 06.08.2021року з 09:00відбудуться публічні та відкриті презентаціїдержавною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти відповідно до графіку:

.

Середа 04.08.2021

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

Колибаївська гімназія

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15

 

П’ятниця 06.08.2021

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16

Кам’янець-Подільський ліцей

Лісковецька гімназія

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10.


Доброго дня, колеги. Ви знаєте, що оголошено конкурс на заміщення вакантної посади керівника нашого закладу. Процедурою передбачено знайомство претендентів із закладом та зустріч з трудовим колективом. Зустріч відбудеться 23.07 (п’ятниця) о 12.00 в актовій залі нашої школи.

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади керівникаКам’янець-Подільської загальноосвітньої школи № 16 І-ІІІ ступенів

 

 

 

Загальні умови


Повна назва закладу освіти 

Кам’янець-Подільська загальноосвітняшкола № 16 І-ІІІ ступенів

Місцезнаходження закладу освіти

32300, Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Північна, буд. 102.

Найменування посади

директор закладу загальної середньої освіти

Умови оплати праці

Посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями тавідповідно до норм чинного законодавства України

Кваліфікаційні  вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає  виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Вичерпний перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі в конкурсі


Строк прийому документів

Дата початку та закінчення прийому документів

22 календарні дні з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу

З  08 год  00 хв  25.06.2021 року

до 16 год 00 хв  16.07.2021 року

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі

–  заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (Додаток 1 до Положення);

 

– автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу) (Додаток 2, 3 до Положення) ;

 

– копію паспорта громадянина України або ID-картки, завірену власноруч;

 

– копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), завірену власноруч;

 

– документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

 

– копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи  не менше трьох років на момент їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти), завірених власноруч;

 

– довідка про відсутність судимості;

 

– довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

 

– мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа подає документи у папці із файлами окремо на кожен заклад на посаду керівника, якого оголошений конкурс.

Особа може надати інші документи, які можуть підтверджувати її професійні та/або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Місце подання документів

32302, Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Північна 96 а, каб. 207

Інформація щодо дати та місця початку конкурсного відбору, етапів його проведення та тривалості


Місце проведення конкурсного відбору

Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1, приміщення сесійної зали

Дата початку конкурсного відбору, його етапи та тривалість

 Проведення конкурсного відбору:

з 02.08. по 06.08.2021 року

І етап – перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти у вигляді письмового тестування, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти(тривалість не довше 30 хвилин);

ІІ етап – перевірка професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання(тривалість не довше 3 годин);

ІІІ етап – публічна та відкритапрезентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації (не довше 30 хвилин на одну презентацію).

 

 Прізвище, ім’я, по батькові, посада, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову  інформацію про конкурс та приймає документи для участі у конкурсі

Нагабась Оксана Миколаївна, 

тел. +380976803995,

E-mail: onagabas@gmail.com 


УРЯДОВА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

15-47

працює цілодобово

Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

На «гарячій» лінії:

- надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства;

- надається психологічна допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям.