Тренінги

Грудень 2019

Протягом грудня студенти Лисичанського педагогічного коледжу долучилися до Міжнародної акції „16 днів проти насильства”. У цей шістнадцятиденний період входять важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі. Таким чином, майже кожний день від 25 листопада до 10 грудня означений фактами та аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах) є порушенням прав людини. 2 грудня для студентів першого курсу спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)», у кількості 14 осіб, був проведений тренінг «Ми запитуємо, ми вирішуємо, ми звітуємо…» за проектом DOCCU (Борисенко Л.Л.) Молодь активно включилися в роботу тренінгу. Активізувала та емоційно налагодила на роботу вправа «Вітанні народів світу», а особливо сподобалось вітання африканських народів. Ключовими поняттями були стереотипи, плюралізм, різноманітність та відповідальність. Жваво висловлювали свої думки під час гри у пліт. Під час вправи «Китайські палички» дійшли до висновку, що хоч ми різні, але досягти певного результату можна тільки колективом. І на завершення, під час виконання вправи «Сонечко», студенти один одному висловили щирі побажання на майбутнє.

Листопад 2019

Згідно плану тренінгової локаціїї «Вчимося жити разом» (13.11.) викладачі фізичного виховання Крошка С.А., Борисенко Л.Л. провели зі студентами спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» тренінг «Самооцінка характеру» (загальна кількість 20 осіб), де формували у студентів мотивацію до самовдосконалення, розвивали навички самооцінки, постановки і досягнення мети через використання тренінгових активностей. Гаслом колаборації «викладач-студент» став вислів «У кожної людини є дзеркало, в якому вона може чітко розгледіти себе». І дійсно, протягом заходу студенти зазирали у дзеркала своїх душ, дізнавалися про загальнолюдські цінності та оцінювали свої особистісні якості. Під час зустрічі студенти активно долучилися до участі у тренінгових активностях: «Острів» (вправа на знайомство), аналіз притчі «Істина», руханка «Сонце світить для тих, хто…», вправа «Комплімент» (підвищення самооцінки), вправа «Мокрий собака» (зняття психоемоційного напруження), завершальна вправа «Відкритий мікрофон».

Квітень 2019

Заключна зустріч. ПРОЕКТ «Забезпечення захищеного навчального середовища для дітей та підлітків біля контактної лінії в Східній Україні компонент «Освіта на засадах життєвих навичок» (тренер Крошка С.А., Сєвєродонецьк). Вчителі представили презентації закладів освіти щодо впровадження проекту протягом 4-х місяців плідної роботи.

Березень 2019

На завершальній стадії супервізій вчителі закладів освіти показали гарний результат щодо проведення тренінгів та тренінгових активностей. Залучено 162 учні та 9 вчителів. Попереду звітна зустріч та підведення підсумків проекту.

Лютий 2019

Лютий став плідним на проведення тренінгів. Згідно супервізій (тренер Крошка С.А.) з учасниками тренінгів "Забезпечення захищеного навчального середовища для дітей та підлітків біля контактної лінії в Східній Україні". Комишуваський НВК ЗНЗ-ДНЗ: Єрьоменко К., Лисенко О., Дубовик Н., Пустовалова А., Буслова Т., Рябуха В. - Ви супер! Завжди своєчасно, інформативно. Охоплено 144 учасника.

Тошківський НВН ЗНЗ-ДНЗ: Іванова О., Машир О. Залучено 40 учнів закладу освіти.

Січень 2019

Даний місяць також став плідним на проведення тренінгів учителями шкіл Комишуваха, Тошківка. Учасники виходили на зв'язок супервізії, зазначала позитивні зрушення у роботі, надавали рекомендації, зверталися з актуальними питаннями та пропозиціями, ділилися фотографіями. У січні проводилися тренінгові методики не тільки зі здобувачами освіти, але й їх батьками, вчителями шкіл. Плідно працювали викладачі Єрьоменко К., Дубовик Н., Лисенко О., Рябуха В., Пустовалова А., Буслова Т. (Комишуваський НВК ЗНЗ-ДНЗ); Іванова О. (Тошківський НВН ЗНЗ-ДНЗ).

Грудень 2018

Протягом грудня місяця проводилися супервізії (тренер Крошка С.А.) з учасниками тренінгів "Забезпечення захищеного навчального середовища для дітей та підлітків біля контактної лінії в Східній Україні" (Попаснянський р-н, Комишуваха, Тошківка). Вчителі на місцях почали впроваджувати отримані знання (фото зі звітів вчителів) та ділитися своїми враженнями та досягненнями.