Wedstrijdschema


West Gelderse Kegelbond  Competitie 2020  WEDSTIJDDATA     1e    gedeelte 

 

Nr   

 

Hoofdklasse
begint om 19.30 uur

 

hout

 

pnt

 

Nr.

 

1e Klasse
begint om 19.30 uur

 

hout

 

pnt

1

DPV  1

 

 

1

Touwtje 2

 

 

2

Touwtje 1

 

 

2

Bunckman Rollers

 

 

3

Natte Spons 1

 

 

3

DPV 2

 

 

4

Volle Pond 1

 

 

4

ROAR 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr.

 

2e Klasse
begint om 19.30 uur    

 

hout

 

pnt

 

Nr.

 

3e Klasse
begint om 19.30 uur

 

hout

 

pnt

1

                              ROAR 2

 

 


55 Plus 1

 

 

2

Touwtje 3

 

 

2

De Natte Spons 3

 

 

3

Natte Spons 2

 

 

3

DPV 3

 

 

4



Op Hoop Van Negen
                                       



 

 

4




uit Losse Pols      

 

 

 

                           Hoofdklasse                                                                         1 Klasse

 

 

 


 

 

                           mnd 03-02          Voorthuizen                                        dond    06-02       Voorthuizen

                           mnd 24-02          Barneveld                                            dnsd    25-02       Barneveld

                           dinsd  24-03       Achterveld                                           wnsd    25-03      Achterveld
                           

 


 



 






 

                             2e Klasse                                                                             3e Klasse  

 

                         m.dag   10-02    Voorthuizen                                       dond       13-02        Voorthuizen    

                         dinsd  03-03      Barneveld                                          wnsd       04-03        Barneveld

                         dinsd  31-03       Achterveld                                        wnsd        08-04       Achterveld

                                         

  

West Gelderse Kegelbond  Competitie 2020  WEDSTIJDDATA     2e    gedeelte 

     

 


 

Hoofdklasse

 

 

 1e Klasse

 


w.dag   29-09

Achterveld

 


dinsd  06-10okt 

Achterveld


m.dag   02-11                 

Voorthuizen

 

dinsd   05-11 

Voorthuizen

dinsd    16-11  Barneveld

 

dond  17nov  Barneveld
  

 

2e Klasse


 

 


 

3e Klasse

 
wnsd  07-10   

m.dag  09-11

dinsd  24-11


Achterveld

Voorthuizen
  
Barneveld

 

wnsd  21

dinsd  12nov

dond  25nov
 Achterveld

 Voorthuizen

 Barneveld
Uitdrukkelijk verzoek aan de wedstrijdleiders

 

 
 

 



 

 



 


 

 









 


 


 

 


 

       



1) Controleer s.v.p. de tellingen op het wedstrijdformulier na afloop.

   2) Hanteer op elk wedstrijdformulier dezelfde voornaam of letters van    de deelnemers,      dit ter voorkoming van foutieve registratie. 

   AANVANG DER WEDSTRIJDEN VOOR ELKE KLASSE OM 19:30 UUR.    


    In Voorthuizen en Barneveld worden 2 wedstrijden op een avond gegooid.

    Trefpunt, Roelenengweg 25, 3781 BA, Voorthuizen 088-0303230

    Wedstrijdleider ; H. Brons 06-3090267

    Nog Eentje, Hessenweg 337, 3791 PK Achterveld.0342-451327

    Wedstrijdleidster ;  Johan Heij 06-53779629

    Veluwehal, Nieuwe Markt 6, 3771 CB Barneveld  0342-417623

    Wedstrijdleider ; Jan van Duren 06-41450422  0318-844406

    Als een speler, ingedeeld in een hoger team, in een lager team meespeelt wordt een          aftrekvan 10 % toegepast, dit vindt plaats over de SOM van de twee banen.

     Indien de spelers 2  of 3 klasse lager invalt geldt een aftrek van 15 %

     Men wordt verzocht deze spelers voor aanvang aan de wedstrijdleider door te geven.

     Nagooiers welke niet op de geplande avond kunnen dienen in overleg met de wedstrijdleider in              dezelfde maand van de officiële wedstrijd   in te halen

     Elke vereniging moet schrijven op zijn eigen avond, Onder Onsje schrijft dus niet maar zou daar waar      anderen schrijvers tekort hebben kunnen invallen, gelieve dit onderling te regelen indien nodig

                     


Besluitenlijst van de WGKB.

 

Besluiten jaarvergadering 22-01- 2015.                                                

 

1.     DIG en Poedelvrees wordt voor de gezien als 1 club, zodat spelers uitgewisseld kunnen worden.

2.     In de Veluwehal en in het Trefpunt blijven  2 keer over 30 ballen gooien.

3.   Per tafel mogen er 2 schrijvers zijn, deze mogen de spelers niet storen.

   4. Om voor de prijzen in aanmerking te komen moet een speler 300 ballen gooien.

 5.     Er komt een nieuwe lijst van aftreden voor het bestuur, waarbij gestreefd zal worden dat ieder jaar, in een cyclus van vijf jaar, een bestuurslid aftreed.

6.    Men kan weer een gouden kegeltje winnen door eerste te worden in zijn of haar klasse, dit is eenmalig.Wordt de persoon in kwestie in een volgen seizoen weer winnaar, dan krijg hij/zij een geschenkenbon.

  

         












 

 



 

 

 













 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



          

        

                          

                        


                                                        
              



 



 

 


 

 

 

 


 

 



 











      

          




 





 












 



 



 



 



 

 

 

 

 

 

 


















 










Comments