2021-2022
Εορτασμός 28ης Οκτωβρίου από σχολείο μας.
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
Εξ’ αποστάσεως εκπαίδευση μαθητών/τριών που ανήκουν σε ευπαθείς ομάδες ή συνοικούν με άτομα που ανήκουν σε ευπαθείς ομάδες
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
Ενημέρωση γονέων για ομάδα Ψυχολόγου και Κοινωνικού Λειτουργού
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι για το σχολικό έτος 2021-2022 στο σχολείο μας θα υπηρετούν ένας Ψυχολόγος και έανας Κοινωνικός Λειτουργός, μέσα στα πλαίσια του 6ου Σχολικού Δικτύου Εκπαιδευτικής Υποστήριξης, υπό την εποπτεία του Κέντρου Διεπιστημονικής Αξιολόγησης, Συμβουλευτικής και Υποστήριξης (ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ.) Ημαθίας (πρώην Κ.Ε.Σ.Υ.).