Новини та оголошення

Українська вишиванка – наш генетичний код

опубліковано 22 трав. 2019 р., 06:05 Дмитро Шостак   [ оновлено 22 трав. 2019 р., 06:19 ]

Її здавна вважають національним одягом і народною гордістю, протестом проти існуючої культури мас і станом української душі. Мода на наші етно-вишиванки множиться по всьому світу.
Сьогодні, безперечно дуже важко знайти справжню вишиванку, проте наша культура, як птах фенікс відроджується з попелу і тому багато українських майстринь відтворюють неперевершені техніки оздоблення сорочок з бабусиних скринь. Не стають винятком і волинські мотиви. Сучасне переосмислення традицій у поєднанні з прадавніми орнаментами народжує нові речі, які легко вмонтовуються у темп ХХІ сторіччя.
Ми повинні пам’ятати, що народна вишивка - це мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь. Наше завдання - не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням.
Тому у рамках тижня української культури студенти груп ТК - 22, Т – 22, ТК – 21 разом з їх керівниками Таранчук О. Г., Косовою І. М., Русецькою Т. Г. проведено загальноколеджанський виховний захід «Нитками вишита любов». Метою якого було викликати в студентів інтерес до історичного минулого, до вишиванки; спонукати молодь до відновлення національних традицій, їх збереження і впровадження в життя.

Зустрічі з представниками закладів освіти Волині та Львівщини

опубліковано 11 квіт. 2019 р., 00:34 Дмитро Шостак

10 квітня 2019 року викладачі Коледжу Карп’юк І. Л., Ковальчук Н. М., Таранчук О. Г. та Шостак Д. В. відвідали коледжі, училища, ліцеї та школи міст Кам’янка-Бузька, Добротвір, Червоноград, Сокаль, Нововолинськ та Володимир-Волинський. Викладачі провели профорієнтаційні бесіди з приводу умов вступу до Коледжу технологій, бізнесу та права на ОКР "Молодший спеціаліст" та ОС "Бакалавр", ознайомили абітурієнтів з умовами навчання в Коледжі та перспективами подальшого працевлаштування.

Ділова гра "Молодь та бізнес"

опубліковано 8 квіт. 2019 р., 06:27 Дмитро Шостак   [ оновлено 8 квіт. 2019 р., 07:10 ]

4 квітня викладачами математики Таранчук Оксаною Григорівною та Щебет Русланою Миколаївною було проведено ділову гру "Молодь та бізнес".

Практична фізика

опубліковано 8 квіт. 2019 р., 05:50 Дмитро Шостак   [ оновлено 8 квіт. 2019 р., 05:53 ]

3 квітня 2019 року під керівництвом викладача Галушки Наталії Василівни відбулося засідання студентського наукового товариства з фізики на тему: "Практична фізика".

Ключі від форту КТБП

опубліковано 8 квіт. 2019 р., 04:50 Дмитро Шостак   [ оновлено 8 квіт. 2019 р., 04:54 ]

2 квітня 2019 року у Коледжу відбулося засідання наукового студентського товариства з вивчення навчальної дисципліни «Інформатика та комп’ютерна техніка» з елементами квест-гри на тему: «Ключі від форту КТБП».
Студенти другого курсу здобули нові знання у сфері захисту інформації демонструючи доповіді, та закріпили їх відповідаючи на запитання вікторини та виконуючи завдання квест-гри.

Спробуйте і ви!

опубліковано 27 бер. 2019 р., 04:38 Дмитро Шостак   [ оновлено 8 квіт. 2019 р., 04:57 ]

Для тих, хто лише розпочинає свій шлях в галузі інформаційних технологій, 29 березня відбувся CS50 Puzzle Day. Цей захід проводиться щороку перед стартом онлайн курсу з вивчення комп’ютерних наук CS50 від Гарвардського університету. Під час цього дня студенти з усього світу об'єднуються, щоб вирішити пакет головоломок. Авторами задач є працівники Гарвардського університету та Facebook.

Самі завдання не потребують попереднього досвіду програмування, достатньо лише логіки та кмітливості. Найкращі команди отримають сертифікати від Гарварду. Минулого року Україна зайняла перше місце за кількістю реєстрацій, обігнавши США та Індію. Цього року організатори сподіваються зробити захід ще більш масовим. Реєстрація доступна за посиланням.
Цього року команда коледжу вперше долучилася до розв’язування загадок від іменитих професорів. Не зважаючи на те, що досягнути вагомих результатів не вдалося, час було проведено цікаво та з користю.

Вітаємо призерів обласних олімпіад!

опубліковано 26 бер. 2019 р., 09:06 Дмитро Шостак

20 березня студенти Коледжу технологій, бізнесу та права вкотре довели високий рівень своїх знань, взявши участь в обласних олімпіадах з інформатики та математики.
Студентка групи Б21 Проць Галина виборола друге місце на обласній олімпіаді з інформатики, яка цього року проходила на базі Технічного коледжу Луцького НТУ. За звання найкращих знавців комп’ютерних наук змагалися представники 20 коледжів Волинської області.
В цей же час, у Володимир-Волинському агротехнічному коледжі відбувалась олімпіада з математики, на якій були присутні представники 18 закладів області. Студент групи Ф11 Кулініч Андрій посів друге місце.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Олімпіада з інформатики

опубліковано 21 лют. 2019 р., 03:26 Дмитро Шостак   [ оновлено 26 бер. 2019 р., 08:06 ]

20 лютого відбувся перший етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики. 20 найкращих представників другого курсу демонстрували свої вміння виконувати завдання, пов’язані із застосуванням офісних програм.

За результатами виконаних завдань переможцями визнано таких студентів:

Проць Галина (група Б21) – 1 місце
Лук’янчук Юлія (група Ф21) – 2 місце
Сулік Олена (група Б21) – 2 місце
Корольчук Ілля (група Б21) – 3 місце
Павлишин Божена (група Б21) – 3 місце
Моголюк Максим (група Б21) – 3 місце

Ознайомлений - озброєний!

опубліковано 13 лют. 2019 р., 12:38 Дмитро Шостак   [ оновлено 14 лют. 2019 р., 01:51 ]

Таранчук Оксана Григорівна, разом із колегами Карп’юком Ігорем Леонтійовичом та Крапостіною Світланою Миколаївною відвідали школи сіл Шепель, Буяни, Усичі, Торчин, Смолигів, Веселе та інші з метою профорієнтації.
У ході бесід із учнями та їх класними керівниками було обговорено умови вступу та перспективи щодо подальшого навчання та працевлаштування, а також запрошено на День відкритих дверей, що відбудеться 2 березня 2019 року у актовій залі коледжу о 12:00.
   

Олімпіада з математики

опубліковано 7 лют. 2019 р., 04:57 Дмитро Шостак   [ оновлено 14 лют. 2019 р., 04:08 ]

07 лютого 2019 року у Коледжі відбувся І етап Десятої Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації. Результати олімпіади наступні:
І місце:
Кулініч Андрій Сергійович, група Ф -11
ІІ місце:
Костюк Іван Володимирович, група Ф -11
ІІІ місце:
Чернявський Борис Ігорович, група Ф-12
Мельник Дарина Миколаївна, група Б -11
Вітаємо переможців та бажаємо успіху у ІІ (Обласному) етапі олімпіади.

1-10 of 25