Україна

БУСЬКА МІСЬКА РАДА

IV   сесія   VIIІ   скликання

Перше пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 17.06.2021 р.                   м.Буськ                               № 148

 

Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу

«Буська публічна бібліотека»

 

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.             Перейменувати Буську районну централізовану бібліотечну систему (код ЄДРПОУ 23956847, місцезнаходження: 80500, вул. Грушевського, буд.5, місто Буськ, Львівська обл.) на комунальний заклад «Буська  публічна бібліотека».

2.               Затвердити Статут комунального закладу «Буська  публічна бібліотека»  в новій редакції  (додається).

3.              Доручити начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради Б.Глуховецькому подати державному реєстратору необхідні документи для внесення змін до відомостей про заклад, що містяться в Єдиному державному реєсті юрридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

4.              Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров'я,  фізкультури, спорту, соціального захисту населення та питань молодіжної політики (С. Бондаренко).

 

 

    Міський голова                                                                  Ростислав СЛІПЕЦЬ

 

Україна

БУСЬКА МІСЬКА РАДА

IV   сесія   VIIІ   скликання

Перше пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 17.06.2021 р.                   м.Буськ                               № 148

 

Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу

«Буська публічна бібліотека»

 

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.             Перейменувати Буську районну централізовану бібліотечну систему (код ЄДРПОУ 23956847, місцезнаходження: 80500, вул. Грушевського, буд.5, місто Буськ, Львівська обл.) на комунальний заклад «Буська  публічна бібліотека».

2.             Затвердити Статут комунального закладу «Буська  публічна бібліотека»  в новій редакції  (додається).

3.            Доручити начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради Б.Глуховецькому подати державному реєстратору необхідні документи для внесення змін до відомостей про заклад, що містяться в Єдиному державному реєсті юрридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

4.            Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров'я,  фізкультури, спорту, соціального захисту населення та питань молодіжної політики (С. Бондаренко).

 

 

    Міський голова                                                        Ростислав СЛІПЕЦЬ

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Рішенням Буської міської ради

від «17»червня  2021 року

№148

Буський міський голова

   ____________ Сліпець Р.С.

                                                МП

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С Т А Т У Т

 

Комунального закладу

«Буська публічна бібліотека»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

м. Буськ

2021 рік

 

 

 

 

1. Загальні  ПОЛОЖЕННЯ

 

  1.1. Цей Статут розроблено відповідно до Законів України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», «Про культуру», «Про місцеве самоврядування в Україні», та є документом, що визначає засади функціонування Комунального закладу «Буська публічна бібліотека» Буської територіальної громади Золочівського району Львівської області (далі –БПБ).

  1.2. Комунальний заклад «Буська публічна бібліотека» – єдине структурно-цілісне утворення, яке об’єднує публічні бібліотеки Буської територіальної громади. До складу БПБ входять:

- Буська міська бібліотека ім. І.Котляревського (на правах опорної) та бібліотеки-філії (перелік бібліотек та їх адреси див. в дод.№1);

1.3. Комунальний заклад «Буська публічна бібліотека» є правонаступником Буської централізованої бібліотечної системи (Буської ЦБС).

1.4. БПБ створюється для забезпечення загальної доступності та ефективності використання інформації та культурних цінностей, що збираються, зберігаються та надаються в користування бібліотеками  Буської територіальної громади.

  1.5. БПБ належить до комунальної власності Буської територіальної громади (міська комунальна власність). Засновником БПБ є Буська міська рада.

 

   1.6. БПБ є юридичною особою, має самостійний баланс, реєстраційний рахунок та спеціальні реєстраційні рахунки в органах Державної казначейської служби України, бланки зі своєю назвою, кутовий штамп і круглу печатку встановленого зразка та інші реквізити. 

1.7.   Організаційно-правова форма БПБ – комунальна організація( установа,заклад)

  1.8. БПБ має персоніфікаційну ознаку установи у вигляді бібліотечного знаку, який затверджується директором.

  1.9. БПБ включена до Державного реєстру бібліотек України;

  1.10. Органом управління закладом є відділ освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради (далі - орган управління).

1.11.       БПБ діє на основі Статуту, що затверджується її Засновником.

  1.12.  БПБ не підлягає приватизації. Приміщення, які належать БПБ, не підлягають перепрофілюванню або використанню не за призначенням. Порядок відчуження приміщень, будівель, споруд, а також майна БПБ регулюється чинним законодавством України.

  1.13. Доцільність реорганізації БПБ визначається Засновником.

  1.14. БПБ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», «Про культуру», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», постановою Кабінету Міністрів «Про затвердження Державних соціальних нормативів забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні», постановами Верховної Ради України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства культури та інформаційної політики України, а також рішеннями Буської міської ради,  розпорядженнями Буського міського голови, іншими нормативно-правовими актами і цим Статутом.

  1.15. БПБ фінансується з бюджету Буської міської ради в межах асигнувань, передбачених на утримання бібліотечної мережі Буської територіальної громади. Додаткове фінансування здійснюється за рахунок коштів, одержаних бібліотеками від господарської діяльності, надання платних послуг, пожертвувань та інших джерел, не заборонених законодавством.

  1.16. Втручання з боку громадських організацій, політичних партій і рухів, окремих осіб у законну діяльність БПБ, її структурних підрозділів, не допускається, крім випадків, передбачених законодавством.

  1.17. Юридична адреса закладу:

80500,  вул. Грушевського,5, м. Буськ, Золочівський район, Львівська область.

  1.18. Повна назва: Комунальний заклад «Буська публічна бібліотека».

  1.19. Скорочена назва: КЗ БПБ.

 

2. Організація та основні напрями діяльності БПБ

 

      2.1. Організація діяльності БПБ

     

      2.1.1. Бібліотеки, які входять до складу Комунального закладу БПБ, є універсальними інформаційними, культурними, освітніми закладами і здійснюють свою діяльність, виходячи з особистих, соціальних та інших потреб користувачів свого регіону.

2.1.2 БПБ має єдиний штат працівників, єдиний бібліотечний фонд з централізованим комплектуванням, обліком, обробкою та каталогізацією документів на різних носіях інформації, загальними базами даних та довідково-пошуковим апаратом.

2.1.3. БПБ працює у взаємодії з бібліотеками усіх форм власності і підпорядкування, що розташовані в межах територіальної громади та поза її межами.

2.1.4. БПБ розвиває партнерські стосунки та співробітництво з різними установами, вітчизняними та зарубіжними неурядовими організаціями, впроваджує проектно-цільову та програмну діяльність.

2.1.5. Центральною бібліотекою  БПБ є Буська міська бібліотека імені Івана Котляревського (далі – Центральна бібліотека), яка має відповідну структуру і є адміністративним та організаційно-методичним центром для бібліотек-філій.

 

2.2. Формування, збереження і використання бібліотечних фондів

 

2.2.1. Єдиний фонд БПБ є універсальним за змістом і формується з документів різних типів на різних носіях інформації. З особливою повнотою формується фонд місцевих (краєзнавчих) документів. Крім цього, окремо формується фонд україніки з вітчизняних, та видань з діаспори.

2.2.2. Фонд Центральної бібліотеки включає найбільш повний репертуар документів і баз даних. Наукова, спеціальна та особливо цінна література, що надходить в декількох або одному примірнику, найбільш важливі інформаційні і бібліографічні документи зберігаються у центральній бібліотеці.

2.2.3. Фонд бібліотеки-філії формується з урахуванням інформаційних потреб і особливостей населення свого населеного пункту.

2.2.4. Централізоване комплектування, сумарний та індивідуальний облік документів, обробку, організацію внутрісистемного документообміну єдиного фонду БПБ здійснює Центральна бібліотека. Бібліотеки-філії ведуть сумарний та індивідуальний облік свого фонду.

2.2.5. Бібліотеки, які входять до складу БПБ, забезпечують належне зберігання документних фондів шляхом обліку (каталоги і картотеки), раціональної організації, контролю за використанням, своєчасного здійснення ремонту, оправи та реставрації документів, здійснення санітарно-гігієнічних заходів.

2.2.6. Вилучення з бібліотечних фондів документів здійснюється у порядку, визначеному чинним законодавством України.

2.2.7. Облік документів, що вибувають з єдиного бібліотечного фонду БПБ (складання акта, виключення з форм обліку, довідково-бібліографічного апарату), здійснює Центральна бібліотека за поданням актів бібліотеками-філіями; зняття з балансового рахунку здійснюється бухгалтерією відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради.

2.2.8. Центральна бібліотека:

·        забезпечує централізоване комплектування і обробку бібліотечного фонду БПБ;

·        забезпечує оперативність надходження нових документів в усі підрозділи БПБ, вивчення потреб користувачів бібліотечної мережі, ступеня їхнього задоволення фондами;

·        систематично інформує бібліотеки-філії про нові надходження;

·        створює довідково-пошуковий апарат на фонд БПБ, у тому числі зведені каталоги.

 

2.3. Організація обслуговування користувачів

 

2.3.1. БПБ забезпечує громадянам рівні права на загальнодоступне бібліотечне обслуговування незалежно від їх статі, віку, національності, освіти, соціального походження, політичних і релігійних переконань, місця проживання.

2.3.2. Бібліотеки, які входять до складу БПБ, здійснюють обслуговування населення територіальної громади через діючі структурні підрозділи  (абонемент,  читальну залу, пункти доступу громадян (ПДГ) до офіційної інформації, громадські інформаційні центри (ГІЦ), тощо. Центральна бібліотека і бібліотеки-філії організовують обслуговування населення сіл, які не мають стаціонарних бібліотек, за допомогою бібліотечних пунктів.

2.3.3. Користувачі БПБ мають доступ до єдиного бібліотечного фонду через центральну бібліотеку або зручну для них бібліотеку-філію.

 

2.4. Організація довідково-інформаційної діяльності

 

2.4.1. Центральна бібліотека створює довідково-пошуковий апарат на єдиний фонд БПБ, у тому числі електронний каталог, регулярно інформує бібліотеки-філії про нові надходження, веде та наповнює власні електронні ресурси (офіційний сайт, блоги та сторінки у соціальних мережах).

2.4.2. Бібліотеки-філії формують довідково-бібліографічний апарат  на свої фонди.

2.4.3. Бібліотеки, які входять до складу БПБ, здійснюють довідково-бібліографічне й інформаційне обслуговування користувачів, а також підприємств, установ і організацій, що розташовані в межах  Буської територіальної громади, забезпечують доступ користувачів до інформаційних ресурсів.

 2.4.4. Бібліотеки, які входять до складу БПБ, створюють власні бібліографічні, краєзнавчі та інші бази даних, у т.ч., – електронні.

 

2.5. Організація соціокультурної діяльності

 

2.5.1. Бібліотеки, які входять до складу БПБ, проводять просвітницьку та соціокультурну роботу:

·        розвивають дозвіллєві форми роботи, організовують для користувачів об’єднання і клуби за інтересами;

·        проводять прем’єри книг, читацькі конференції, інші заходи, спрямовані на популяризацію українських видань і промоцію читання;

·        сприяють формуванню й розвитку читацьких інтересів та запитів, ведуть роботу з виховання культури читання, опановування бібліотечно-бібліографічними знаннями.

 

2.6. Організація наукової і методичної діяльності

 

2.6.1. Центральна бібліотека:

• вивчає, аналізує, узагальнює стан бібліотечної справи мережі бібліотек БПБ, поширює передовий досвід бібліотечних працівників, запроваджує кращий вітчизняний і світовий досвід у свою практику та роботу філій;

• бере участь у розробці та реалізації регіональних програм у межах своєї компетенції;

• організує та проводить бібліографічну та методичну діяльність, бере участь у загальнодержавних наукових дослідженнях;

• розробляє й видає методичні посібники з актуальних питань бібліотечної справи, інформаційні та бібліографічні видання, у т.ч., – з краєзнавства, інші матеріали з питань організації бібліотечної справи у громаді;

• організує підвищення кваліфікації бібліотечних працівників БПБ, надає методичну й практичну допомогу бібліотекам-філіям;

• впроваджує нові інформаційні технології у практику роботи БПБ;

• розробляє і подає пропозиції щодо вдосконалення бібліотечно-бібліографічного та інформаційного обслуговування громади на основі моніторингу роботи, вивчення існуючих проблем, прогнозування;

• проводить наради, семінари, практикуми, бере участь в діяльності курсів з підвищення професійного рівня бібліотечних працівників, організації і підведення підсумків, оглядів – конкурсів тощо. Здійснює проєктну діяльність.

2.1.10. Бібліотека – філія для дітей м. Буська:

• координує діяльність з обслуговування дітей у бібліотеках БПБ;

• розробляє й видає методичні посібники з актуальних питань організації обслуговування дітей, інформаційні та бібліографічні видання;

• здійснює аналіз діяльності БПБ з питань організації обслуговування дітей, організації документних фондів та послуг для дітей.

 

3. Фінансування та майнові права БПБ

3.1. БПБ є бюджетною неприбутковою установою і фінансується з міського бюджету (загального та спеціального фондів).

3.2. Додаткове фінансування БПБ може здійснюватися за рахунок бюджетних асигнувань, коштів фізичних та юридичних осіб; за рахунок коштів, одержаних бібліотеками від господарської діяльності, надання платних послуг згідно з чинним законодавством України, пожертвувань та інших джерел, не заборонених законодавством. 

3.3. БПБ має право самостійно розпоряджатися доходами від надання платних послуг, відповідно до законодавства, але виключно на забезпечення своєї статутної діяльності.

3.4. Майно БПБ (бібліотечний фонд, обладнання, приміщення) є спільною комунальною власністю Буської територіальної громади  і закріплюється за нею на правах оперативного управління, оренди, суборенди. Відчуження майна здійснюється лише за рішенням Засновника. Земельні ділянки, на яких розташовані бібліотеки БПБ, що є в міській комунальній власності, передаються їм у безстрокове користування відповідно до земельного законодавства.

3.5. Матеріально-технічне забезпечення БПБ здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

 

4. Права та обов’язки БПБ

 

 4.1. БПБ має право:

·        самостійно визначати зміст, напрями та форми своєї діяльності;

·        за погодженням з Буською міською  радою, враховуючи типові структури і штати, створювати нові структурні підрозділи, змінювати штатний розпис;

·        визначати джерела комплектування своїх фондів;

·        здійснювати іншу діяльність, спрямовану на виконання статутних завдань, яка не суперечить законодавству;

·        обслуговувати користувачів згідно з «Правилами користування бібліотеками БПБ», розробленими на основі Типових правил користування бібліотеками, затверджених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та інформаційної політики;

·        дотримуватися відповідних стандартів, норм та правил, встановлених у галузі бібліотечної справи.

·        брати участь у діяльності відповідних організацій і фондів згідно чинного законодавства та за згодою Засновника;

·        на захист створених нею баз даних, інших об’єктів інтелектуальної власності згідно чинного законодавства України.

·        господарської, виробничої, правової самостійності у формуванні та використанні бібліотечних ресурсів;

·        надавати додаткові платні послуги користувачам, відповідно до чинного законодавства;

·        встановлювати розмір відшкодувань з користувачів за втрачені чи пошкоджені твори друку та інші бібліотечні документи у відповідності з їх ринковою або відновлюваною вартістю;

·        встановлювати пільги для окремих категорій користувачів бібліотеки;

·        вилучати фізично зношені та морально застарілі документи із своїх фондів відповідно до нормативно-правових актів.

 

4.2.  Обов’язки БПБ:

·        своєю діяльністю забезпечувати реалізацію прав громадян на знання, освіту, користування культурними цінностями, інформацією, передбачених законодавством;

·        забезпечувати збирання, збереження і загальнодоступність творів друку та інших документів для суспільного користування;

·        гарантувати права читачів на користування бібліотечним фондом, повну інформацію про його склад, видачу їм творів друку та інших документів через абонемент (видача додому), в читальних залах;

·        забезпечити участь читачів у громадському управлінні БПБ, добровільних громадських організаціях;

·        не використовувати відомості про користувачів БПБ та їхні інтереси з будь-якою метою, крім наукової, без їхньої згоди;

·        забезпечувати належне зберігання особливо цінних та рідкісних видань, колекцій, віднесених до національного культурного надбання; нести відповідальність за їхній облік;

·        гарантувати права користувачів на всі види послуг, які надаються БПБ відповідно до чинного законодавства;

·        звітувати про свою діяльність перед громадськістю та Засновником;

·        виконувати відповідні нормативи та правила, встановлені в бібліотечній галузі.

 

5. Управління БПБ

 

 5.1.1. БПБ очолює директор, який одночасно є керівником Центральної бібліотеки. Директора призначає і звільняє з посади Буський міський голова.

Директор БПБ призначається на посаду шляхом укладення з ним     контракту на п’ять років за результатами конкурсу, проведеного у порядку, визначеному Засновником та чинним законодавством.

5.1.2. Завідувач бібліотеки–філії для дітей м.Буська є заступником директора 

       БПБ з питань обслуговування дітей.

5.1.3. Завідувач бібліотеки–філії для дітей м.Буська призначається і 

       звільняється з посади директором БПБ за попереднім погодженням з

        начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської  

       ради.

5.1.4. На період тимчасової відсутності директора БПБ, його обов’язки виконує             

         заступник, відповідно до наказу начальника відділу освіти, культури,

       молоді та спорту Буської міської ради.

 

5.2. Директор БПБ:

·        виступає від імені БПБ, представляє її в організаціях і установах, укладає угоди та контракти;

·        призначає і звільняє працівників БПБ з дотриманням чинного законодавства;

·        розробляє штатний розпис, який затверджує начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради за погодженням із начальником фінансового управління Буської міської ради;

·        забезпечує підготовку і вчасне подання органу управління  планово-звітної документації;

·        забезпечує розробку та виконання виробничо-творчих і фінансових планів з метою сприяння формуванню та забезпеченню потреб населення у бібліотечно-бібліографічних послугах;

·        представляє інтереси БПБ в державних, кооперативних, комерційних підприємствах і установах, громадських організаціях, судових і арбітражних органах;

·        відкриває рахунки в банках;

·        розпоряджається коштами закладу;

·        в межах своєї компетентності видає накази та інші акти, дає вказівки, обов’язкові для всіх підрозділів та працівників; 

·        забезпечує БПБ кваліфікованими кадрами, створює безпечні і сприятливі умови праці;

·        вживає заходи щодо морального заохочення і матеріального стимулювання працівників, накладає дисциплінарні стягнення;

·        забезпечує ефективне використання і зберігання закріпленого за БПБ майна;

·        організовує формування бібліотечного фонду;

·        вирішує всі питання в межах наданих йому прав, доручає виконання окремих організаційно-господарських функцій іншим посадовим особам: заступнику директора, керівникам функціональних підрозділів БПБ;

·        забезпечує додержання законності, активне використання  правових засобів удосконалення управління, зміцнення договірної дисципліни та обліку.

 

6. звітність і контроль

 

 6.1. БПБ здійснює статистичну звітність у встановленому для неї порядку, відповідно до чинного законодавства. Оперативний та бухгалтерський облік здійснює централізована бухгалтерія відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради.

 6.2. Напрями, зміст та показники, що відображають кінцеві результати і ефективність роботи БПБ, визначаються річною планово-звітною документацією. План і звіт БПБ затверджується відділом освіти,  культури, молоді та спорту Буської міської ради, які складаються Центральною бібліотекою на основі планів і звітів структурних підрозділів БПБ.

 6.3. Службові особи БПБ несуть відповідальність за достовірність звітності у встановленому законодавством порядку. 

 6.4. Загальний контроль за діяльністю БПБ здійснює відділ освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради. Фінансово-господарську та інші окремі сторони її діяльності (нагляд за безпекою праці, протипожежною безпекою тощо) контролюють державні органи відповідно до законодавства України.

 6.5. БПБ має право на отримання інформації про результати інспектування і перевірок протягом 30 днів від їх початку.

 

7. Виробничо-господарська, зовнішньоекономічна діяльність БПБ

 

 7.1. Матеріально-технічне забезпечення БПБ

 

 7.1.1. Забезпечення БПБ будівлями, спорудами, приміщеннями, збудованими за спеціальними проектами, або іншими упорядкованими приміщеннями, що відповідають умовам обслуговування користувачів бібліотек, зберігання бібліотечних фондів; відповідними засобами механізації та автоматизації бібліотечних процесів, розмножувальною технікою, іншим обладнанням та транспортом здійснюється Засновником. 

 7.1.2. Забороняється переміщення бібліотек БПБ без надання рівноцінного упорядкованого приміщення для обслуговування користувачів бібліотеки, роботи працівників, зберігання бібліотечних фондів.

 

7.2. Зовнішньоекономічна діяльність БПБ

 

 7.2.1. БПБ розвиває співробітництво на основі взаємного інтересу, рівноправного партнерства відповідно до чинного законодавства. 

 7.2.2. БПБ як юридична особа має право на укладення договорів про співробітництво з бібліотеками інших держав відповідно до законодавства.

 

8. Соціальні гарантії працівників БПБ

 

 8.1. Працівники БПБ користуються гарантіями, встановленими законодавством про працю, соціальне страхування, пенсійне забезпечення.

 8.2. Працівникам бібліотек БПБ, які працюють у сільській місцевості та селищі міського типу, а також пенсіонерам, які раніше працювали у бібліотеках у цих населених пунктах і проживають в них, держава, відповідно до законодавства, забезпечує безоплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм.

 8.3. Працівникам БПБ можуть встановлюватися надбавки та доплати в межах затвердженого фонду оплати праці працівників бібліотек.

 8.4. БПБ за рахунок власних коштів може в колективному договорі встановлювати працівникам додаткові пільги.

8.5. Трудовий колектив БПБ територіальної громади складається із усіх працівників, які беруть участь у її діяльності на основі колективного договору, або інших форм, що регулюють трудові відносини працівника з бібліотекою

8.6. Працівники БПБ мають право на допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі посадового окладу, а також матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та доплату за вислугу років у розмірах та порядку, що встановлюються Кабінетом Міністрів України.

 

9. Реорганізація та ліквідація БПБ

 

9.1. Діяльність БПБ, як юридичної особи, може бути припинена:

 - за рішенням Засновника;

 - в інших випадках, передбачених законодавством України.

9.2.  Припинення діяльності БПБ здійснюється шляхом її реорганізації або ліквідації.

9.3.  При реорганізації БПБ (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) її права переходять до правонаступника. 

9.4.  Ліквідація БПБ здійснюється ліквідаційною комісією, яка створюється за рішенням Засновника згідно чинного законодавства.

9.5.  Майно та грошові кошти БПБ при її ліквідації, включаючи виручку від розпродажу її майна при ліквідації, після розрахунків по оплаті праці осіб, які працюють на умовах найму, та виконання зобов’язань перед бюджетом, банками та іншими кредиторами, повертається Засновнику або за його розпорядженням передається іншій установі. 

9.6. Ліквідаційна комісія несе майнову відповідальність за збитки, які спричинені нею БПБ, а також третім особам, відповідно до чинного законодавства.

9.7.  Ліквідація вважається завершеною, а БПБ такою, що припинила  свою діяльність, з моменту виключення її з державного реєстру.

9.8.  При ліквідації БПБ працівникам, що звільняються, гарантується додержання їх прав та інтересів відповідно до трудового законодавства України.

9.9. Бібліотеки-філії  ліквідуються Засновником за поданням органу управління, а також в інших випадках, передбачених законодавством.

 

10. Порядок внесення змін та доповнень до Статуту

 

10.1.Зміни та доповнення  до Статуту вносяться рішенням Засновника та реєструються в установленому порядку.

10.2. Зміни та доповнення  до Статуту набувають юридичної сили з моменту їхньої державної реєстрації та перереєстрації.

 

 

ДОДАТОК №1

 

Перелік та адреси бібліотек-філій

Комунального закладу «Буська публічна бібліотека»

 1.   Бібліотека-філія для дітей міста Буська (м.Буськ, вул.Шкільна,26)

 2.   Бібліотека-філія смт. Олесько (смт.Олесько, вул. Шевченка, 60)

     Бібліотечний пункт с.Теребежі бібліотеки-філії смт. Олесько (с.Теребежі,

     вул.Клубна,15)

  Бібліотечний пункт с.Чішки бібліотеки-філії смт. Олесько (с.Чішки, вул.Широка,   

  295а)

3.  Бібліотека-філія с.Боложинів (с.Боложинів, вул. Центральна, 54 а)

4.  Бібліотека-філія с.Вербляни(с.Вербляни, вул. Л. Українки, 38)

5.  Бібліотека-філія с.Гумнисько (с.Гумнисько, вул.Центральна,1)

     Бібліотечний пункт с.Чучмани-Гумниські бібліотеки-філії с.Гумнисько (вул.Неза-

     лежності,40)

6.  Бібліотека-філія с.Гутисько-Тур’янське (с.Гутисько-Тур’янське, вул.  

      Центральна, 1а)

7.  Бібліотека-філія с.Заводське (с.Заводське, вул.Центральна,5)

8.  Бібліотека-філія с.Йосипівка(с.Йосипівка, вул.Сидорська,15)

  Бібліотечний пункт с.Закомар’я бібліотеки-філії с.Йосипівка     (с.Закомар’я,вул.Головна, 94)

9.   Бібліотека-філія с.Кізлів (c.Кізлів,вул.Київська,35)

10. Бібліотека-філія с.Кути (с.Кути, вул.Довга,1а)

11. Бібліотека-філія с.Новий Милятин (с.Новий Милятин, вул.Центральна,3)

12. Бібліотека-філія с.Новосілки (с.Новосілки, вул.Шашкевича,93)

13. Бібліотека-філія с.Ожидів (с.Ожидів, вул.Головна,31)

14. Бібліотека-філія с.Переволочно (с.Переволочно, вул. вул. 500річчя с.  

   Переволочна, 8)

15. Бібліотека-філія с.Побужани (с.Побужани, вул.С. Кужеля, 103 б)

16. Бібліотека-філія с.Ракобовти (с.Ракобовти, вул.Нова,2)

   Бібліотечний пункт с.Купче бібліотеки-філії с.Ракобовти

  (с.Купче,вул.Б.Хмельницького,65)

17. Бібліотека-філія с.Ріпнів (с.Ріпнів, вул. вул. І.Франка, 40 а)

18. Бібліотека-філія с.Соколівка (с.Соколівка, вул.Бродівська,5)

19. Бібліотека-філія с.Соколя(с.Соколя, вул.Л.Українки, 41)

   Бібліотечний пункт с.Волиця бібліотеки-філії с.Соколя (с.Волиця, вул.І.Франка,   

   283а)

20. Бібліотека-філія с.Старий Милятин (с.Старий Милятин, вул.Гребля,1)

21. Бібліотека-філія с.Топорів (с.Топорів, вул.Бузька,1)

   Бібліотечний пункт с.Лісове бібліотеки-філії с.Топорів (с.Лісове,

   вул.Ковальчуки,679)

22. Бібліотека-філія с.Тур’я (с.Тур’я, вул.Центральна,1а)

23. Бібліотека-філія с.Чаниж (с.Чаниж, вул.Центральна,5)

   Бібліотечний пункт с.Стовпин бібліотеки-філії с.Чаниж (с.Стовпин,

   вул.Центральна,1)

24. Бібліотека-філія с.Яблунівка (с.Яблунівка, вул.Шевченка, 221)

   Бібліотечний пункт с.Грабово бібліотеки-філії с.Яблунівка (с.Грабово,

   вул.Шкільна, 429а)



 

                                                                                                       Додаток 3

до рішення Буської міської ради 

від 08.07.2021 №162

                                                                                                                                                    

СТРУКТУРА

комунального закладу «Буська публічна бібліотека»

 №

п/п     Структурний підрозділ

1

Буська міська бібліотека ім. І.Котляревського


2

Бібліотека-філія для дітей міста Буська

Міські бібліотеки-філії


3

Бібліотека-філіал смт. Олесько



Сільські бібліотеки-філії


4

Бібліотека-філіал с. Боложинів

5

Бібліотека-філіал с. Вербляни

6

Бібліотека-філіал с. Гумнисько


7

Бібліотека-філіал с. Гутисько-Тур’янське

8

Бібліотека-філіал с. Заводське

9

Бібліотека-філіал с. Йосипівка


10

Бібліотека-філіал с. Кізлів

11

Бібліотека-філіал с.Кути

12

Бібліотека-філіал с. Новий Милятин

13

Бібліотека-філіал с. Новосілки

14

Бібліотека-філіал с. Ожидів

15

Бібліотека-філіал с. Переволочно

16

Бібліотека-філіал с. Побужани

17

Бібліотека-філіал с. Ракобовти


18

Бібліотека-філіал с. Ріпнів

19

Бібліотека-філіал с. Соколівка

20

Бібліотека-філіал с. Соколя


21

Бібліотека-філіал с. Старий Милятин

22

Бібліотека-філіал с. Топорів


23

Бібліотека-філіал с. Тур’я

24

Бібліотека-філіал с. Чаниж


25

Бібліотека-філіал с. Яблунівка


Секретар міської ради Людмила РУДІОН



С Т А Т У Т  КЗ БУСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА