Telewizja Przemysłowa CCTV

Monitoring wizyjny -

- J e l e n i a G ó r a i o k o l i c e

wszystko do monitoringu

Telewizja dozorowa

Mazi, Bcs, Dahua, Hikvision i inne

- kamery - rejestratory - monitoring -

# Kamery: cyfrowe IP, HD-TVI, HD-CVI, AHD - kompletne zestawy

Widzieć, znaczy wiedzieć więcej. Kto gdzie, kiedy? Z miesiąca na miesiąc zmieniają się technologie odpowiedzialne za rozwój kamer i rejestratorów wizyjnych.

Pomału wygasające technologie analogowe, zastępowane są telewizją jakości HD oraz 4K.

Zwiększająca się oferta nowych rozwiązań powoduje, że mamy coraz to większe spektrum możliwości budżetowych. Monitoring wizyjny CCTV, staje się dostępny praktycznie dla każdego. Do domu, mieszkania, sklepu, gospodarstwa czy parkingu. Widzimy to co ktoś chce przed nami ukryć, obroty w firmie się zwiększają. Anonimowi wandale już nie są anonimowi.

Sygnał wizyjny możemy przesyłać drogą kablową, światłowodową, internetową, bezprzewodową czy nawet po istniejących liniach elektrycznych. Same kamery mogą mieć przeróżne kształty, by spełniać wymagania klientów jak również specyficzne potrzeby danej instalacji.

Kamery CCTV mogą pracować autonomicznie jak również wespół z kilkoma rozproszonymi w różnych obiektach. Do podglądu obrazu możemy wykorzystać internet w tym smartfon.

Daje nam to niesamowitą możliwość weryfikacji np. zadziałania systemu alarmowego. Szybko możemy się przenieść do obiektu oddalonego o setki kilometrów. Zobaczyć co dzieje się w środku lub na zewnątrz. Sprawdzić czas rzeczywisty lub przeglądnąć zdarzenia po czasie. Rejestratory mogą wykorzystywać technologię opartą o detekcję ruchu, przekroczenie zadanej linii, czytać tablice rejestracyjne i wiele innych. Możliwe jest maskowanie naszych prywatnych obszarów, np. obrazu na komputerze. Weryfikować obraz z kasy fiskalnej nałożony na obraz z kamery.

Każdemu użytkownikowi nadajemy konkretne uprawnienia. Nie wszyscy muszą mieć dostęp do wszystkich obrazów. Wszystko w oparciu o nasze potrzeby. My możemy więcej a inni użytkownicy mniej.

Jesteśmy w stanie dobrać zestaw do praktycznie każdego budżetu i obiektu. Pod warunkiem oczywiście, że podejdziemy do zagadnienia z rozsądkiem :)

Duży wybór produktów na miejscu. Szeroki wybór na każdą kieszeń. Przyjdź i kup lub zamów z usługą.