Systemy Alarmowe - monitoring

Monitoring na każdą kieszeń.

Nie musisz płacić za ochronę firmom ochroniarskim. Monitoring - powiadomienia o alarmie lub podgląd obrazu kamer z domu lub firmy może być na Twoim telefonie. 

Zapraszamy na bezpłatną prezentację i wycenę.


SSWIN  inteligentne systemy sygnalizacji włamania i napadu, montaż monitoringu, inteligentny dom - Jelenia Góra i nie tylko


     Dzisiejsze systemy alarmowe potrafią być proste lub rozbudowane. Wszystko zależy od naszych potrzeb, upodobań, preferencji i oczekiwań.
Chronią a jednocześnie są użyteczne. Na ich bazie możemy stworzyć inteligentny dom. Nasz, nazwijmy go potocznie - alarm, może np. zamknąć rolety, podlać ogródek, zapalić światło gdy będziemy w polu jakiegoś czujnika, sprawdzić temperaturę i włączyć ogrzewanie i wiele innych rzeczy. W zasadzie wszystko, co nam się zamarzy w zespół z odpowiednimi modułami, pilotami i ekspanderami. Zadanie może się rozpocząć o określonej porze, na rozkaz wysłany z telefonu, po odpowiedniej sumie zdarzeń, wykorzystując także kanały sms, gprs i internet. 

     Wykorzystywanie funkcji użytkowych w zarządzaniu naszymi mieszkaniami i domami staje się faktem. Coraz więcej firm rozwija swoje technologie w oparciu o taką funkcjonalność. Wśród producentów takich rozwiązań, na pewno wyróżnić trzeba polską firmę Satel i modele central Integra. Cała masa zależności pomiędzy wejściami w centrali, do których wpięty jest cały szereg czujników oraz wyjść, które realizują zadane procesy - daje ogromne możliwości konfiguracji. Wszystko po to, by system dał nam również wiele frajdy.
Projektowane układy inteligentnych domów, są relatywnie droższe i wykonują przede wszystkim, zadania wykonawcze a nie sygnalizacyjne i ostrzegawcze. W przypadku systemu alarmowego mamy możliwość skorzystania z wszystkich powyższych założeń.

     Mając w zasobach wiedzę oraz szerokie spektrum sprzętu jesteśmy gotowi podjąć się wezwania, znalezienia dla Państwa najlepszego rozwiązania spełniającego konkretne wymagania.

S y s t e m y  a l a r m o w e 
* doradztwo * wyceny * sprzedaż * montaż * serwis * naprawa alarmu * konserwacje *
Doradztwo
Odpowiedni dobór sprzętu
Sprzedaż - Hurt / Detal
Montaż - Serwis
Jelenia Góra i okolice