Білоцерківська спеціалізована школа І - ІІІ ст. №12

з поглибленим вивченням інформаційних технологій

Білоцерківської міської ради Київської області

09108, м. Біла Церква, б-р Княгині Ольги, 11

т/ф 0(4563)86545 E-mail bcschool12_@ukr.net

Новини

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»

Мета конкурсу - популяризація і поглиблення знань з інформатики, інформаційних та комп’ютерних технологій серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні.

11-13 листопада 2018 року відбувся 11 конкурс на теренах України. До участі були запрошені учні 2-11-х класів.

13.11.2018

"Стоп булінг - протидія булінгу в шкільному середовищі"

09 листопада для паралелі учнів шостих класів БСШ №12 було проведено правовий урок на тему "Стоп булінг - протидія булінгу в шкільному середовищі", який відбувся в рамках участі учнів школи в пілотному проекті #GoGlobal та Міністерства юстиції України (#Ямаюправо). Школярі ознайомилися з навчальною презентацією про те, як боротися з проявами булінгу, переглянули відеосюжети, виконали пісню про боротьбу з булінгом та, як підсумок уроку, розробили стратегії боротьби зі злочином на різних рівнях, починаючи від державного й закінчуючи особистим.

Дякуємо представникам Головного територіального управління юстиції та Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД (безоплатна вторинна правова допомога) за участь у проведенні заходу.

12.10.2018

Всеукраїнська інтернет- олімпіада «На Урок» з англійської мови

У жовтні місяці учні 5-х, 6-х та 11-х класів взяли участь у ІІ Всеукраїнській інтернет- олімпіаді «На Урок» з англійської мови. Всі вони отримали Свідоцтва учасників, а двоє шестикласників, Білоус Катерина (6-А клас) та Горбань Роман (6-Б клас), - Дипломи переможців І ступеня всеукраїнського рівня. Учитель Смаровоз О.А. отримала Подяку за активну участь в організації олімпіади, а також Свідоцтва про підготовку учнів до олімпіади та підготовку переможців.

12.11.2018

Квест – гра «Знавці української мови»

В День української писемності для учнів 7-8 класів була проведена квест – гра «Знавці української мови» під час якої вони розгадували ребуси, граматичні приклади, шаради, анаграми, відгадували підказки та проявили свої творчі здібності.


10.11.2018

День української писемності

9 листопада в День української писемності в нашій школі були проведені заходи. Учні та адміністрація школи написали радіодиктант, діти намалювали малюнки «Я люблю українську мову», виготовили газети, були проведені виховні заходи до Дня української писемності «Мова – скарб українського народу», для учнів 7-8 класів була проведена квест – гра «Знавці української мови».

09.11.2018

Intel ISEF-2019 «POLYTECO Україна 2018-2019»

Вітаємо ученицю 11 В класу Андрущик Вікторію, яка стала учасницею Національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF-2019 «POLYTECO Україна 2018-2019», учасниця категорії «Математика» та одержала сертифікат на отримання допомоги у оформленні заявки на корисну модель та отримання патенту України.06.11.2018

Конференція "Macmillan Autumn School"

1 листопада Юрченко Т.Б. та Смаровоз О.А. стали учасниками конференції для вчителів англійської мови Київської області "Macmillan Autumn School", що відбулася у м. Київ.

Презентаторами були методисти та тренери видавництва, які ознайомили учасників з основними вимогами щодо роботи у НУШ, презентували нові підходи до навчання граматиці у початковій школі та ефективні методики підготовки учнів до ЗНО.

Дякуємо організаторам за презентовані матеріали та надану можливість долучитися до конференції.

05.11.2018

"Я маю право!"

02 листопада учні БСШ №12 розпочали роботу у Програмі «Я МАЮ ПРАВО!» від Міністерства юстиції України, яка реалізується в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», спрямованого на підвищення рівня правової обізнаності громадян України.

Проект навчає як користуватися правами людини та як діяти у разі їх порушення. Учні шостих класів БСШ №12 представляють Київську область у пілотному проекті, започаткованому найбільшою волонтерською програмою у Східній Європі GoCamp. Усього в проекті працює 34 українських школи. Програма складається з п`яти модулів, кожен з яких містить англомовний компонент.

У гості до нас завітали представники Головного територіального управління юстиції та Білоцерківського місцевого центру з надання БППД. Головні спеціалісти ГТУЮ у Київській області Крамар Л.В., Іванець А.В. та Костенко М.С. ознайомили учнів із метою проекту та його завданнями. Головний спеціаліст Білоцерківського місцевого центру з надання БППД Лобчинська Ю.В. ознайомила учнів із презентацією про їхні права. Смаровоз О.А., учитель англійської мови, класний керівник 6-А класу, провела з учнями тестування та гру «Я знаю свої права» англійською мовою.

Дякуємо #GoGlobal та Міністерству юстиції України (#Ямаюправо) за надані матеріали.

04.11.2018

Круглий стіл «Академічна доброчесність – важлива складова освітньої реформи»

01 листопада 2018 року в закладі пройшов круглий стіл «Академічна доброчесність – важлива складова освітньої реформи».

Олексій Панасович познайомив членів колективу зі статтею 42 Закону України «Про освіту»:

Академічна доброчесність - це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

Звернув увагу на обовʼязкове дотримання основних положень статті цього Закону. Присутні активно долучилися до обговорення.

01.11.2018

Державна соціальна програма “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини”

Метою Програми є забезпечення послідовної імплементації положень Конвенції ООН про права дитини, розбудови ефективної системи захисту прав та інтересів дитини на рівні територіальної громади в умовах децентралізації, створення дружнього до дітей середовища відповідно до міжнародних стандартів та пріоритетів Стратегії Ради Європи з прав дитини (2016-2021 роки), а також досягнення Цілей Сталого Розвитку, затверджених Резолюцією Організації Об’єднаних Націй 70/1 “Перетворення нашого світу: Порядок денний у сфері сталого розвитку до 2030 року”, у частині дотримання прав дітей.

У сучасному світі активізуються такі негативні явища серед дітей та учнівської̈ молоді як насильство, кібертретирування, секстинг, булінг тощо, що не може не викликати стурбованості й посиленої уваги широких кіл громадськості, освітян, батьків.

Цілком логічно, що виникає необхідність захистити, убезпечити, попередити наслідки впливу на особистість несприятливих факторів і чинників.

Найголовнішою проблемою, що стосується цькування в закладі освіти, експерти називають розрив між поколіннями. Причинами цього є природна втрата монополії батьків на авторитет, посилення цінностей індивідуалізму в суспільстві, який витісняє на другий план цінності сім’ї, та розвиток інформаційних технологій, що дозволяє дітям самостійно отримувати необхідну інформацію. (поради практичного психолога)

01.11.2018

Засідання методичної ради БСШ №12

31 жовтня 2018 року відбулося засідання методичної ради, на якому були розглянуті питання відповідно до плану роботи. Вітюк Олексій Панасович підкреслив, що в цьому навчальному році методичною проблемою школи є «Удосконалення моделі інформаційного освітнього середовища як основи інноваційного розвитку закладу в умовах Нової української школи».

Прохоровська Валентина Валентинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, проаналізувала методичні напрацювання педагогів за минулий рік та познайомила із завданнями на 2018/2019 навчальний рік.

Керівники предметних методичних комісій окреслили напрями діяльності щодо реалізації проблеми закладу через роботу комісій.

Із творчими звітами виступили Демʼяненко Світлана Іванівна, учитель української мови та літератури, та Юрченко Ірина Анатоліївна, учитель математики й фізики, які в цьому році атестуються на присвоєння педагогічного звання «учитель-методист».

31.10.2018

«Розв’язування олімпіадних завдань з інформаційних технологій»

30 жовтня 2018 року на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій відбулося перше навчальне заняття обласного майстер - класу для вчителів інформатики з теми «Розв’язування олімпіадних завдань з інформаційних технологій» (керівник Журибеда Оксана Анатоліївна).

Метою заходу є підвищення знань вчителів інформатики з методики розв’язання олімпіадних завдань з інформаційних технологій та підготовки обдарованих учнів до олімпіад (продовження).

30.10.2018

Всеукраїнська конференція «Розумники» в рамках виставки «Інноватика в сучасній освіті»

24 жовтня відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція для вчителів початкових класів «Технологія Smart Kids як упевнений крок учителя початкової школи до єдиного інформаційно-когнітивного простору» в рамках виставки "Інноватика в сучасній освіті".

Цікаві зустрічі, спілкування з колегами – однодумцями, обмін досвідом, презентація електронних підручників, знайомство з представниками компаній Acer, Navigator, EPSON надихнули на подальшу творчу діяльність та плідну співпрацю з ТМ Розумники. Приємним сюрпризом від «Розумників» був розіграш дидактичних матеріалів. Решетова І.В. для своїх любих учнів виграла настільну дидактичну гру «ЧИТАКА», яка розвиває увагу, зорову пам'ять та стимулює розвиток навички читання цілими словами!

25.10.2018

Спортивні змагання «Козацькі розваги» для п’ятикласників

На передодні Дня козацтва традиційно в нашій школі проводяться спортивні змагання «Козацькі розваги» для п’ятикласників. Учні підготували емблеми своєї команди, девізи , газети та взяли участь у цікавих змаганнях.

23.10.2018

Свято "Вручення Букварів"

Актив учнівського самоврядування школи та актив бібліотеки для первачків влаштували святкове вручення букварів.

13.10.2018

Ярмарок професій для випускників шкіл міста та району

Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків в житті молодої людини. Визначитися з цим вибором молоді щороку допомагають працівники служби зайнятості та освітяни. Одним із етапів професійного орієнтиру є ярмарок професій.

10 жовтня в Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості відбулася ярмарка професій для учнівської молоді, мета якої – зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, розширити їх уявлення про робітничі професії, сформувати позитивне ставлення до них, надати інформацію про навчальні заклади.

На ярмарку зібралися учні міських загальноосвітніх навчальних закладів. Серед присутніх були учні 9-А класу нашої школи.

11.10.2018

Вибори до Міської Учнівської Ради

28 вересня відбулися вибори депутатів до міської учнівської ради. За результатами голосування перемогу здобули - Бучма Аліна та Махлай Ольга.

08.10.2018

Уся шкільна наша родина щиро вас вітає.

Щастя, здоров'я й успіхів вам бажає,

Дай вам, Боже, ще довго молодіти,

Та й не одну осінь ще з нами зустріти.

За те тепло, що в серці нам вкладаєте,

Любов до рідної землі,

За те добро, якого нас навчаєте,

Спасибі, дорогі учителі!

5 жовтня в нашій школі було незвичайне свято – свято дитинства і юності, свято педагогів та свято дня народження школи.

Рідній школі нині виповнилося – 35 років.

На святі були присутні гості, вчителі та запрошені ветерани педагогічної праці, які багато років присвятили нашій школі – Дерев’янко Раїса Степанівна, Замула Валентина Олексіївна, Іщенко Любов Степанівна, Цибко Віра Дмитрівна.

До уваги батьків майбутніх першокласників

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року № 564/32016

набір дітей до 1 класу на 2019/2020 навчальний рік буде проводитись з 01 квітня 2019 року.

01.10.2018

Зустріч учнів 4 - Б класу з представниками Державної пожежної служби

28.09.2018

Загальноміська акція "У Попасну для малечі зберемо до школи речі"

Учні нашої школи долучилися до міської акції "У Попасну для малечі зберемо до школи речі!" зібрали та передали канцелярське приладдя для дітей сходу України.

24.09.2018

Міжнародний День миру

Учні 5-6 класів взяли участь у шкільному конкурсі малюнків на асфальті «Ми за мир на всій планеті!»

24.09.2018

Шкільний конкурс "Український сувенір"

24.09.2018

Увага! Набули чинності зміни в Кодексі України про адміністративні правопорушення.19.09.2018

Зустріч з представником компанії «GlobalLogic Україна»

17 вересня відбулась зустріч учнів 10-11 класів школи з представником компанії «GlobalLogic Україна». Компанія «GlobalLogic Україна» входить у п’ятірку найбільших і найвідоміших IT-компаній України. Це компанія повного циклу розробки програмних продуктів. Поєднуючи творців і ринки, вона співпрацює з підприємствами й організаціями, що представляють усі великі галузі економіки.

18.09.2018

Козацький гарт 2018

12 вересня 2018 року в м. Ірпені пройшли фінальні змагання ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2018» в яких взяли участь 6 команд (72 учасника).

За результатами змагань команда БСШ №12 зайняла ІІ місце.

Вітаємо переможців!

17.09.2018

Загальношкільна учнівська конференція

12 вересня відбулася загальношкільна учнівська конференція активу нашої школи. Під час конференції узгоджували питання щодо організації роботи учнівського самоврядування. Згідно статуту Демократичної Організації Школярів були продовжені сроки перебування на посадах: спікером шкільного парламенту залишилися - Бращук Анна, віце-спікером верхньої палати учнівського парламенту - Бучма Аліна, віце-спікером нижньої палати - Бублик Оксана, та секретарем - Вдовенко Анастасія.

15.09.2018

Свято Першого дзвоника

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори – день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника. Стало доброю традицією зустрічати Перше вересня – початок нового навчального року – як величне і радісне свято. І в першу чергу це свято особливе для тих хто йде до школи - для першокласників.

Бажаємо всім – і учням і вчителям творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння. Вітаємо з початком нового навчального року!

01.09.2018

Шановні батьки та діти!

Свято Першого Дзвоника відбудеться 1 вересня 0 9.00 годині.

На свято запрошуються учні 1-х, 9-11-х класів.

В учнів 2-4-х, 5-8-х класів перший урок відбудеться 0 10.00 годині

29.08.2018

Освітня програма

Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради Київської області

28.06.2018

Освітня програма.pdf

Вітаємо переможницю Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань - 2018»

Опрю Анастасію Сергіївну, ученицю 8 класу, яка нагороджена дипломом ІІ ступеня Національного еколого - натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України призерів Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань - 2018», за зайняте друге місце у категорії «Інформатика»

07.06.2018

Останній дзвоник - перший крок в життя

02.06.2018

Про зарахування учнів до 1 класів

01.06.2018

Наказ про зарахування до 1 класів.docx

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 05 травня 2018 року за № 564/32016, необхідно до 31 травня 2018 року включно подати заяву на зарахування Вашої дитини до 1 класу закладу загальної середньої освіти з метою формування оптимальної мережі класів на новий 2018/2019 навчальний рік та своєчасного зарахування дітей до 1 класу для здобуття загальної середньої освіти.

Право першочергового зарахування мають діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти.

Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня на вільні місця.

Зарахування дітей після 31 травня і впродовж навчального року здійснюється виключно на вільні місця.

29.05.2018

Всеукраїнський соціально – освітній проект «Здоров’я. Вибір кожного»

За підтримки Міністерства освіти і науки України, місцевих органів влади та провідних національних клінік в травні в м. Біла Церква стартував Всеукраїнський соціально – освітній проект «Здоров’я. Вибір кожного». В рамках цього проекту вчителем біології і основ здоров’я було проведено лекції в 7-10 класах «ЗДОРОВ’Я. ВИБІР КОЖНОГО. СНІД ТА РАК – РЕАЛЬНІ ЗАГРОЗИ. ЗБЕРЕЖИ СВОЄ ЗДОРОВ’Я ТА ЖИТТЯ».

23.05.2018. було підведення підсумки проведеної роботи. Григор’єва Н.Ю. отримала сертифікати від Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, станції юних натуралістів м.Білої Церкви Київської області, громадської організації «Здорове людство». Двоє кращих учнів –активістів Яцун Ктерина, Косолап Анастасія пройшли тренінг «Знати, щоб жити» за просвітницько - профілактичною програмою «Здоров’я. Вибір кожного» та отримали сертифікати.

24.05.2018

«Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища»

Шановні колеги!

Згідно з листом Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" МОН України від 02.05.2018 року 22.1/10-1304 розміщуємо лист про проведення он-лайн опитування "Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища".

Уся детальна інформація та оригінал листа за гіперпосиланням Про проведення он-лайн опитування

Фінал Міського чемпіонату з інтелектуальних ігор "Ерудит"

18 травня 2018 року на базі БЗШ № 5 відбувся фінал Міського чемпіонату з інтелектуальних ігор "Ерудит-2018".

У фіналі змагалися 4 команди.

І місце вибороли учні БСШ № 12, ІІ місце - команда БЗШ № 5, бронзовим призером (ІІІ місце) стали учні БНВО "Перша Білоцерківська гімназія". Команду Білоцерківського колегіуму журі відзначило дипломом учасника.

Команди-переможці фіналу та кращі гравці були відзначені грощовими преміями від Благодійного фонду Костянтина Єфименка, які вручила юним інтелектуалам директор фонду О. Д. Ткач.

Вітаємо команду БСШ №12 з ПЕРЕМОГОЮ і бажаємо нових успіхів і перемог!!!

22.05.2018

Свято «Гордість та надія»

Ось і промайнув ще один навчальний рік і ми знову напередодні Дня науки вітаємо переможців олімпіад, конкурсів та змагань. Свято «Гордість та надія» це підсумок спільної праці вчителів та учнів. За доброю традицією започаткованою піклувальною радою школи найкращі учні нашої школи були нагороджені стипендіями та грамотами .

19.05.2018

Свято «Гордість та надія.pptx

Семінар-тренінг від міжнародної освітньої компанії «Dinternal Education»

З метою оновлення стратегічних напрямів розвитку сучасної мовної освіти, змісту навчання іноземних мов та удосконалення фахового рівня вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти 16 травня 2018 року міжнародною освітньою компанією «Dinternal Education» («Дінтернал Ед’юкейшн»), ексклюзивним представником британського видавництва «Pearson» («Пірсон») в Україні, було проведено семінар-тренінг «Реформа освіти в Україні: нові стандарти, ключові принципи, зміст і результати навчання англійської мови».

Активну участь у семінарі взяли вчителі англійської мови БСШ №12 Смаровоз О.А., Литвин А.В. та Литвин І.В. у складі делегації від м.Біла Церква під керівництвом методиста НМЦ Бойко Лілії Борисівни.

Дякуємо організаторам і учасникам семінару за цікаву програму, обмін досвідом, навчання, креативність, майстерність та шквал позитивних емоцій.

18.05.2018

Учні БСШ №12 є активними учасниками позашкільних конкурсів з англійської мови. Вітаємо наших переможців Всеукраїнської гри з англійської мови «Puzzle», які вибороли дипломи та нагороди регіонального (обласного) рівня :

- Іваненко Аніту, 5-В клас (учитель Смаровоз О.А.);

- Нечипоренко Олександру, 4-Г клас (учитель Литвин А.В.)

- Давидкову Кіру, 4-Г клас (учитель Литвин І.В.)

Бажаємо досягати нових висот!

18.05.2018

Вітаємо переможців Всеукраїнської гри з англійської мови «Гринвіч»

Золоті сертифікати

Берлоус Макар, 3-Г клас (учитель Смаровоз О.А.)

Нечипоренко Олексадра , 4-А клас (учитель Литвин А.В.).

Срібні сертифікати

Пилипчак Світлана , 3-А клас (учитель Смаровоз О.А.)

Моцар Владислав, 3-В клас (учитель Смаровоз О.А.)

Гончар Поліна 5-В клас (учитель Смаровоз О.А.)

Попова Кіра , 5-В клас (учитель Смаровоз О.А.)

Бронзовий сертифікат

Сінельник Іван, 7-Б клас (учитель Петраченко Ж.М.)

Всі учасники нагороджені сертифікатами учасника та заохочувальними призами, а переможці – сертифікатами переможців та цінними призами.

18.05.2018

День Вишиванки в БСШ №12

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції.

17.05.2018

День Вишиванки в БСШ №12.pptx

Протокол педради №7 Вибір підручників для учнів 1 класу

Протокол педради №7

16.05.2018

Війна далека,

Але пам'ять з нами,

Хоч ветеранів мало вже між нас,

Тож дай нам Бог йти мирними шляхами,

У мирі й щасті жити в добрий час.

Уклін вам, ветерани,до землі

За щастя жити, мріяти рости

У мирі й злагоді, в любові і теплі

І пишним цвітом на землі цвісти.

Вже минуло 73 роки з тієї травневої ночі , коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий , вистражданий , оплачений найвищою ціною-ціною крові і сліз. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам'ять про тих хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів. Якою дорогою ціною далася ця перемога! Скільки життів , забрала та страшна війна! Скільки доль зруйнувала вона! Мільйони людей забрала ІІ світова війна . Це важко усвідомити, важко осягнути. Загиблим не болить. А у живих продовжують кровоточити рани: у ветеранів, які втратили своїх друзів-однополчан; у рідних і близьких , душі, яких простріляні похоронками, у рано посивілих дітей війни , які не побачили своїх батьків і пережили пекло нацистської та комуністичної окупації. Нині ми маємо пам’ятати ще живих ветеранів, бо їх залишилося дуже мало.

Учні БСШ №12 відвідали та привітали ветеранів Другої Світової війни на дому – Ващенка Миколу Степановича, Почапську Любов Петрівну, Чайку Івана Васильовича, Шібаєву Лідію Семенівну та зустрілися з головою міської ради ветеранів Волощенко Василем Дмитровичем.

Дорогі наші ветерани ! Бажаємо Вам довгих років життя, любові та шани від рідних та близьких.

09.05.2018

Зустріч з ветеранами.pptx

Пройшла війна стежками долі

Там де тепер цвітуть сади

Де хліб росте на мирнім полі,

Війна залишила сліди.

До Дня примирення та Дня Перемоги в БСШ №12 були проведені виховні години «Ми з тих жінок, які пройшли війну, свинцеві броди, й грози» в 5 - 8 класах та конкурс малюнків «Друга Світова війна очима дітей» серед учнів 5 - 6 класів.

08.05.2018

Пройшла війна стежками долі.pptx

Участь рою "12 легіон" в Всеукраїнській військово-спортивній дитячо-юнацькій грі "Джура"

1.05.2018

Джура - 2018.pptx

Вітаємо збірну команду школи зі спортивного туризму з бронзою у міських змаганнях! 2017-2018н.р.

27.04.2018

Протокол педради №5 щодо вибору підручників для 5-го та 10-го класів

Протокол педради №5

Вибір підручників для 5-го класу

Вибір підручників для 10-го клас

26.04.2018

Міжрегіональний фестиваль реклами та поліграфії серед студентів та учнів

От і завершився Міжрегіональний фестиваль реклами та поліграфії серед студентів та учнів. За його результатами у номінації “Поліграфічні та рекламні видання” колектив учнів нашої школи у складі: Мельниченко Іван, Бращук Анна, Бублик Оксана вибороли ІІІ місце. Нагородження переможців було проведене в рамках конференції “Інформатизація суспільства в сферах діловодства та поліграфічної справи”

25.04.2018

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ та ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ – СИТУАЦІЯ ТРИВОЖНА, АЛЕ БЕЗПЕЧНА

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) радикально відрізняється від звичної форми перевірки знань, тому проблема психологічної підготовки випускників до ЗНО набуває особливої актуальності. Навіть будь-який іспит для добре підготовленої людини – завжди випробування, пов'язане з переживанням, а переживання, як відомо, є джерелом стресу. ЗНО – ще потужніше джерело стресу, оскільки проходить в незнайомому місці і члени екзаменаційних комісій - незнайомі педагоги.

Тому, психологічний супровід випускників при підготовці до ЗНО та ДПА полягає в тому, аби понизити рівень напруги і тривожності, дати упевненість в своїх силах і виробити навички, які допоможуть справитись із стресом в складних життєвих ситуаціях.

Пропонуємо Вашій увазі поради психологічної підготовки випускників до ЗНО та ДПА. Детальніше...

24.04.2018

Добре діло БСШ №12 (2018р.).pptx

Регіональна студентсько-учнівська конференція «Україні є ким пишатися»

18 квітня 2018 року в Білоцерківському коледжі сервісу і дизайну відбулася регіональна студентсько-учнівська конференція «Україні є ким пишатися». Учениця 10 А класу нашої школи Бублик Оксана виступила з пленарною доповіддю «Планета Альфреда Нобеля». Виступ був підготовлений під керівництвом вчителя історії Шевченко С. М. Хочемо висловити подяку ученицям 11 Б класу Головченко Анні та Стадник Анастасії за допомогу у підготовці презентації .

19.04.2018

Вітаємо переможницю ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2017/2018 н.р

Камкова Валентина Дмитрівна, учениця 10 класу БСШ № 12 (учитель Пильник Ольга Олексіївна), біологія, диплом ІІІ ступеня.

18.04.2018

Свято писанки

9 квітня учні, батьки та вчителі нашої школи взяли участь в міському святі писанки. Прикрасили великоднє дерево виготовленими писанками, відвідали майстер-класи та цікаво провели час.

10.04.2018

Майстер-клас по прикрашанню яєць

10.04.2018

Великодній ярмарок

В рамках Великоднього тижня в нашій школі був проведений ярмарок. Діти із задоволенням приготували різноманітні смаколики.

06.04.2018

Вітаємо збірну команду школи з перемогою у міських змаганнях із волейболу!

03.04.2018

Пiдсумки конкурсу Бебрас-2017

Ювілейний десятий конкурс Бебрас-2017 в Україні успішно завершено!

Учні нашої школи показали надзвичайно високий результат:

відмінний – 54%

добрий – 31%

Диплом учасника отримали всього 15% учнів.

Третій рік поспіль відмінний результат показала учениця 11-А класу Стадник Анастасія!

Велика вдячність всім учасникам за участь та підтримку конкурсу!

01.04.2018

Майстер-клас "Інтерактивна дошка як засіб підвищення мотивації учнів початкових класів до навчання"

28 березня 2018 року в Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційно-комунікаційних технологій відбувся майстер-клас для вчителів початкових класів «Інтерактивна дошка як засіб підвищення мотивації учнів початкових класів до навчання».

Якщо ми будемо вчити сьогодні так, як навчали вчора, ми вкрадемо у наших дітей завтра.

У рекомендаціях концепції Нової української школи однією з основних ключових компетентностей є інформаційно-цифрова компетентність, яка передбачає впевнене, а водночас критичне застосування інформаційно-комунікаційних технологій.

Сучасні діти живуть в оточенні яскравого світу комп’ютерних ігор та анімації. Вони дуже швидко опановують мобільні пристрої і комп’ютер. Щоб постійно володіти увагою таких дітей і зробити навчання цікавим для них, учитель повинен мати у своєму розпорядженні яскраві інтерактивні матеріали та залучити сучасні цифрові технології. Одним із технологічних засобів, що довів свою ефективність, є інтерактивна дошка.

Про можливості використання цього електронного засобу детально розповіла вчитель початкових класів Маліновська Мирослава Анатоліївна. Вона поділилася з колегами досвідом своєї роботи з проблеми «Інтерактивна дошка як засіб підвищення мотивації учнів початкових класів до навчання».

В атмосфері відкритості, доброзичливості вона представила власну систему роботи, ознайомила з програмним забезпеченням Smart Notebook, а також виконанням онлайн-завдань через додаток SmartLab. Педагоги мали можливість побути в ролі учнів та виконати завдання на власних мобільних пристроях, скориставшись додатком для зчитування QR-кодів.

Мирослава Анатоліївна поділилася із педагогами інформацією про можливість застосування хмарних сервісів для створення інтерактивного плакату-конспекту уроку Padlet, інтерактивних вправ, ігор, тренажерів LearningApps.org.

Майстер-клас був цікавим, насиченим та змістовним для всіх його учасників.

29.03.2018

Вітаємо з перемогою!

Відбулися міські змагання із настільного тенісу команд юнаків серед ЗНЗ. У підсумку переможне місце посіли школярі БСШ №12:

 • Бойков Валентин - 8-В клас
 • Фролов Тимофій - 6-В клас
 • Ковтюх Максим - 8-Б клас

Переможці та призери змагань нагороджені кубками та грамотами.

23.03.2018

День українського добровольця

День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня.

Сьогодні учні 10-х класів БСШ№12 зустрічалися з випускником школи, учасником Революції Гідності та Свободи, Майданівцем, добровольцем АТО Чопом Романом, який нині продовжує службу за контрактом в 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців, зв’язківцем. Старшокласники з цікавістю переглянули фільм «Як ми стали добровольцями?».

Доля України не проста. До незалежності Україна йшла довгим, тяжким і жертовним шляхом, дорого за неї заплатила. За нею - і трагічні, і героїчні сторінки історії нашого народу.

В ряди української армії добровольцями пішли і зовсім юні хлопці, і зрілі чоловіки, і ті хто ніколи не тримав в руках автомат, і жінки, які залишили домашню кухню, щоб смачно годувати бійців на Сході.

Добровольці… Вони різного віку. Хтось зовсім недавно залишив стіни школи. Хтось має дружину, дітей. Вони жили поряд з нами, працювали, були звичайними господарями. А сьогодні стали воїнами – нашою надією, нашим щитом, нашим захистом.

День українського добровольця – це нагадування всім нам, що одного разу, ставши на захист Батьківщини, бійці назавжди залишаться добровольцями. Вояками доброї волі. І нашим святим обов'язком є цінувати та пам’ятати про них та їхні героїчні вчинки.

14.03.2018

Зустріч з представниками ПТУ, ліцеїв, технікумів, вузів

13 березня 2018 року в школі були проведені збори батьків учнів 9-х класів. На профорієнтаційний захід завітали представники закладів освіти нашого міста, зокрема Білоцерківського механіко-енергетичного технікуму, Білоцерківського технологічного коледжу, Білоцерківського професійного ліцею, Білоцерківського коледжу сервісу та будівництва. Працівники професійних навчальних закладів ознайомили батьків із професіями, умовами навчання та умовами вступу до цих закладів.

14.03.2018

Вітаємо переможницю олімпіади з математики

Андрущик Вікторія- 10 клас (вч. Юрченко І.А)

05.03.2018

День Рідної мови

Рідна мова – це мова народу, вона передає досвід пращурів для нащадків. Це – скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмочок надії.

В Міжнародний день рідної мови був проведений мовознавчий квест "Знавці української мови", під час якого учні 7-8 класів мали змогу перевірити свої знання з української мови.

02.03.2018

День Державного Герба України

З історії відомо, що з найдавніших часів символ тризуба шанувався як своєрідний магічний знак, оберіг. Сучасний Герб держави, один із чотирьох її офіційних символів поряд з Прапором, Гімном і Конституцією, було затверджено 19 лютого 1992 року.

В стінах нашої школи було проведено ряд заходів до відзначення Дня Державного Герба України, один з яких конкурс на краще зображення герба: «Наш Герб – тризуб, це воля, слава й сила".

02.03.2018

Дистанційне навчання під час карантину

Шановні учні! Завдання для дистанційного навчання Ви зможете знайти на сторінці Дистанційне навчання відповідно до напрямку навчального предмету.

27.02.2018

ХVІІ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт-2018»

З 21 до 23 лютого місті Києві відбувся Всеукраїнський конкурс комп'ютерних розробок «Екософт-2018». Біла Церква була представлена двома проектами від учениць нашої школи. Як результат - дівчата зайняли призові місця в своїх категоріях: Мельник Анастасія отримала ІІ місце в категорії «Навчальні програми» в номінації "Стильність оформлення та якісний продукт", а Чуприна Ірина - ІІІ місце в категорії «Навчальні програми» в номінації "Неординарна творча розробка".

26.02.2018

ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ "Цифрове перетворення освіти"

ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ "Цифрове перетворення освіти" - це територія для продуктивного спілкування, зустрічі з колегами, можливість отримання інформації , практичні заняття, багато позитивних емоцій. І головне, прагнення удосконалюватися. Активну участь прийняли вчителі нашої школи; Саражинська Н.А., Рибак Н.І., Мітокару Л.В., Аркуша Н.М., Пурас З. О., Маліновська М. А., Бондаренко І.І., Бабенко Л.В..

Відкрила Форум міністер освіти Лілія Гриневич, яка наголосила про необхідність змін в сучасній освіті. Олег Спірін, директор «Інституту модернізації змісту освіти», Олег Якимчук, засновник Google України,розповіли про шляхи реалізації нових ідей в сучасну освіту.

Дякуємо організаторам і учасникам конференції-форуму за цікаву програму, обмін досвідом, , дискусії і навчання, за креативність, майстерність та шквал позитивних емоцій.

26.02.2018

Вітаємо команду переможців олімпіади з інформаційних технологій

Данчук Володимир - 9 клас (вч. Бєлякова І.І.)

Джима Павло - 9 клас (вч. Журибеда О.А.)

Нетаврована Анастасія - 10 клас (вч. Журибеда О.А.)

Кузьменко Денис - 10 клас (вч. Журибеда О.А.)

Стадник Анастасія - 11 клас (вч. Зеленська Н.І.)

Шокарєв Тимофій - 11 клас (вч. Зеленська Н.І.)

24.02.2018

Вітаємо команду переможців олімпіади з інформатики

Сінельник Іван 7 клас (вч. Бодрик О.О.)

Федоренко Тамара 7 клас (вч. Бодрик О.О.)

Опря Анастасія 8 клас (вч. Бодрик О.О.)

Кавацюк Богдан 9 клас (вч. Бодрик О.О.)

Подобєд Дмитро 9 клас (вч. Бодрик О.О.)

Огородніков Юрій 11 клас (вч. Бодрик О.О.)

24.02.2018

Всеукраїнська гра з англійської мови “Puzzle”

21 лютого 2018 року тридцять двоє учнів нашого навчального закладу взяли участь у Всеукраїнській грі з англійської мови “Puzzle”. Бажаємо учасникам гарних результатів, які буде оприлюднено у травні місяці.

21.02.2018

Вітаємо переможців - одинадцятикласників (І місце) на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -членів МАН України

Мельник Анастасія - секція "Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми"(вч. Бєлякова І.І.)

Огородніков Юрій - секція "Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем"(вч. Бодрик О.О.)

Пушка Вікторія - секція "Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології" (вч. Петренко І.В.)

Чуприна Ірина - секція "Комп’ютерні системи та мережі " (вч. Чижевсбка С.М.)

Ширінова Сабіна - секція "Математичне моделювання " (вч. Зеленська Н.І.)

19.02.2018

Квест-гра "У пошуках скарбів України"

В нашій країні так багато цікавих, таємничих та незвіданих місць. Наші п"ятикласники взяли участь у квест-грі "У пошуках скарбів України" під час якої намагалися знайти скарби України.

19.02.2018

Розважальна конкурсна гра "Хто кращий?"

Хто кращий ? Хлопці чи дівчата? Це питання ставало не раз і не два перед людством. Це питання поставили і ми перед дев'ятикласниками. Команда дівчат зіграла проти команди хлопців, які намагалися довести , що вони розумніші, спритніші, кращі та дотепніші. Але попри старання хлопців у грі перемогли дівчата. Проте під час гри з'ясувалося, що хлопці добре знаються на маникюрі, а дівчата - розбираються в марках автомобілів. Тому, можна зробити висновок: ми доповнюємо один одного, хлопці - дівчат, а дівчата - хлопців.

19.02.2018

Свято Стрітення «ЗИМІ З ВЕСНОЮ ПОМИРИТИСЬ І НАМ НІКОЛИ НЕ СВАРИТИСЬ!»

16.02.2018

Практичне заняття для слухачів курсів

15 лютого на базі закладу пройшло практичне заняття для слухачів курсів підвищення фахової кваліфікації КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” зі спеціальності “англійська мова”.

Досвідом роботи щодо використання інноваційних технологій при вивченні предмета поділилися вчителі : Смаровоз О.А., Литвин А.В., Юрченко Т.Б., Романченко Л.В.

16.02.2018

13 лютого відбулося засідання педагогічної ради №3 «Вибір підручників для 5-го класу»

Протокол №3 засідання педагогічної ради від 13.02.2018 року «Вибір підручників для 5-го класу»

14.02.2018

Вітаємо переможницю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії

11 клас - Cалівон Валерія (вчитель Юрченко І.А.)

12.02.2018

Тиждень англійської мови

У перший тиждень лютого у нашій школі традиційно проводиться тиждень англійської мови, в рамках якого було проведено ряд заходів:

 • Виставка проектних робіт " We Love English"
 • Вікторина "I love you, Ukraine"
 • Презентація проектних робіт та вікторина "All about food "
 • Інтелектуальна мозаїка " English races"
 • Інтелектуальна гра " Sport is a challenge"
08.02.2018

Створюй, спілкуйся та поважай: Кращий Інтернет починається з тобою!

З нагоди Дня безпечного інтернету 07 лютого 2018 року учні 8-11 класів взяли участь в онлайн-уроці. Онлайн-урок організовано за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC.

07.02.2018

День безпечного Інтернету

З нагоди Дня безпечного інтернету та з метою підвищення освіченості з питань безпеки використання цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю, 07 лютого 2018 року запрошуємо на безкоштовний онлайн-урок учнів 8-11 класів. Для участі в онлайн-уроці кожному учаснику необхідно індивідуально зареєструватися за посиланням: https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-616175/ .Онлайн-урок організовано за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC.

06.02.2018

Інтелекуальна гра " Розумники і розуниці"

Учні п'ятих класів взяли участь в інтелектуальній грі "Розумники і розумниці", де мали змогу проявити свою ерудованість та знання.

06.02.2018

Професія - дорога в самостійне життя

Зустріч дев'ятикласників із представниками державного вищого навчального закладу "Білоцерківський механіко-енергетичний технікум "

05.02.2018

Вітаємо переможницю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології

10 клас - Камкова Валентина (вчитель Пильник О.О)

02.02.2018

Вітаємо переможницю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури

10 клас -Урсол Анастасія (учитель Дем'яненко С.І.)

01.02.2018

Ланцюг єдності БСШ №12

23.01.2018

День Соборності України

В історію України навіки вкарбувалася дата 22 січня 1919 року, коли був ухвалений Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Відтепер 22 січня український народ відзначає величне національне свято – День Соборності та свободи України. Свято, яке засвідчує єдність нашого народу, неподільність та цілісність української держави, сповідування єдиної національної ідеї.

22 січня десятикласники нашої школи приєдналися до святкування Дня Соборності України, вибудувалися в єдиний ланцюг та пройшлися центральною вулицею міста.

22.01.2018

Флешмоб #UnitedUkraine

Учні нашої школи вже вдруге стали учасникали Міжнародного флешмобу #UnitedUkraine

22.01.2018

Вітання з Новорічними святами

Лідери учнівського самоврядування школи разом із членами Академії пенсіонерів клубу "Лада" привітали педагогічний колектив школи із Новорічними святами.

19.01.2018

Рейд-перевірка стану підручників

Актив бібліотечно-інформаційного центру школи провели рейд-перевірку стану підручників учнів четвертих класів.

16.01.2018

Міські змагання з плавання

Вітаємо! Добровольську Владу, Добровольського Андрія, Пилюту Артема, Тарасова Євгена, Лавренюк Христину, Паюк Юлію із зайнятим ІІ місцем з плавання у комплексних змаганнях з 8 видів спорту серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.
10.01.2018

Вітаємо з перемогою!

На І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2017/2018 навчальному році від нашої школи було представлено 16 науково-дослідницьких робіт учнів нашого закладу з 15 секцій у 7 відділеннях: хімії та біології; математики; філософії та суспільствознавства; технічних наук; комп’ютерних наук; історії; екології та аграрних наук. Призерами стали 14 учнів: сім І, п’ять ІІ та два ІІІ місць.

05.01.2018

Волонтерська акція "Новий рік без самотності"

Мрії збуваються! Учні початкових класів нашої школи та їх батьки здійснили мрії дітей , які проживають у дитячому будинку "Злагода". Діти отримали подарунки про які мріяли.​

03.01.2018

Вітання учнів початкових класів

Лідери учнівського самоврядування школи вітали найменших учнів нашої школи з прийдешнім Новим роком та Різдвом.

02.01.2018

Конкурс вітальних новорічних газет

02.01.2018

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

З астрономії:

Салівон Валерія Костянтинівна, учениця 11-В класу, І місце (учитель Юрченко І.А.)

З економіки:

Мельник Анастасія Юріївна, учениця 11-А класу, ІІІ місце (учитель Міханова В.П.)

З зарубіжної літератури

Червінець Аліна Русланівна, учениця 7-Б класу, І місце (учитель Куракіна В.В.)

Опря Анастасія Сергіївна, учениця 8-А класу, ІІІ місце (учитель Боханевич І.Р.)

Дорофєєва Яна Вікторівна, учениця 9-Б класу, ІІ місце (учитель Куракіна В.В.)

Бондар Маріам Вікторівна, учениця 9-Б класу, ІІІ місце (учитель Куракіна В.В.)

Урсол Анастасія Олександрівна, учениця 10-Б класу, ІІ місце (учитель Боханевич І.Р.)

Пушка Вікторія Віталіївна, учениця 11-А класу, ІІІ місце (учитель Боханевич І.Р.)

30.12.2017

Лідерський батл

29 грудня відбувся "Лідерський батл" для учнів лідерів учнівського самоврядування шкіл міста. Лідери учнівського самоврядування нашої школи теж взяли участь та весело привели час, а від Морозенка отримали оптимістичне передбачення для одинадцятикласників на 2018 рік.

29.12.2017

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

З інформаційних технологій:

Шокарєв Тимофій Богданович, учень 11-Б класу, І місце (учитель Зеленська Н.І.)

Стадник Анастасія Віталіївна, учениця 11-Б класу, ІІ місце (учитель Зеленська Н.І.)

Кузьменко Денис Олександрович, учень 9-В класу (за 10 клас), І місце (учитель Журибеда О.А.)

Нетаврована Анастасія Володимирівна, учениця 10-А класу, І місце (учитель Журибеда О.А.)

Данчук Володимир Валерійович, учень 9-А класу, І місце (учитель Бєлякова І. І.)

Джима Павло Юрійович, учень 9-В класу, ІІ місце (учитель Журибеда О.А.)

Ткаченко Артем Вікторович, учень 8-Б класу, І місце (учитель Зеленська Н.І.)

22.12.2017

Учнів початкових класів привітав Св.Миколай

22.12.2017

Народознавче свято "Українські вечорниці"

Щасливі ми, що народилися на святій українській землі. Тут трудилися наші діди й прадіди, живуть батьки. Знати історію свого народу – це знати батьківську хату, шлях від якої стелиться безмежними просторами Батьківщини, знати бабусину вишиванку, забуту й розтоптану немилосердним часом, дідусеву казку про правду і кривду, про вечорниці, де формувалися норми народної етики, звичаєвого права, від покоління до покоління передавалися різноманітні види ремесла та ужиткового мистецтва, пісенна й оповідальна фольклорні традиції. Тож сьогодні йтиметься саме про це. Грудень – місяць найбагатший на свята, звичаї та обряди. Вечорниці в Україні завжди були надзвичайно колоритними та багатофункціональними. На них молодь знайомилася з історію села та краю, удосконалювала навички гуртової та індивідуальної праці. Вечорниці були школою для молодих господинь. Відігравали вони ключову роль у розвитку стосунків між молодими людьми. Тож, і ми відтворили призабуті нині вечорниці. Учні разом із клубом пенсіонерів «Лада» провели народознавче свято «Українські вечорниці» на яких відтворили ігри, звичаї , обряди та пригощали гостей варениками з різноманітними начинками.

21.12.2017

Волонтерська акція "Хай ангел в день Святого Миколая, вас від біди і зла оберігає"

В день Святого Миколая всі чекають на диво, а особливо - діти. Третій рік поспіль проводиться волонтерська акція "Хай ангел в день Св. Миколая, вас від біди і зла оберігає!" Цього року наші учні не залишилися байдужими та підтримали проведення акції. Діти зібрали солодощі, іграшки, виготовили ангелочків - охоронців, теплі речі та засоби гігієни для бійців , що несуть службу у зоні АТО та дітей , які проживають на прифронтовій території. Не обійшлося і без написання листів та вітальних листівок.

21.12.2017

Конкурс малюнків "Який я Сніговик"

Учні нашої школи взяли участь в міському конкурсі малюнків "Який я Сніговик". Діти мали змогу зобразити себе, своїх друзів та рідних в образі сніговика.У них це дуже гарно вийшло.

21.12.2017

Конкурс малюнків "Зимові види спорту"

Зима щедра пора року на різноманітні ігри та розваги. Можна гратися у сніжки, кататися на санчатах та лижах, грати у хокей, кататися на ковзанах. Учні початкових класів намалювали свої улюблені зимові види спорту.

21.12.2017

Пригоди у Києві

Напередодні новорічних свят, 16 грудня 2017 року, учні 5-х та 6-х класів нашої школи здійснили незабутню подорож на фабрику ялинкових прикрас до села Лубянка Бородянського району Київської області. Школярі познайомилися з процесом створення ялинкових іграшок та відвідали майстер-клас, де самостійно мали змогу розписати ексклюзивні іграшки для своєї новорічної ялинки. Далі шлях подорожі пролягав через м.Київ, що дало можливість відвідати Михайлівський собор та помилуватися Головною ялинкою України на Софіївській площі. Дітлахам випала нагода продемонструвати свої знання, отримані під час проведення у школі виховних заходів щодо збереження життя та здоров`я учнів, коли вони давали інтерв`ю для новин українського телеканалу 24 на тему «Як у Києві охоронятимуть місця масових гулянь». Також школярі прогулялися Хрещатиком та відвідали в Українському домі ярмарок святкових подарунків «Чобіток святого Миколая». Сповнені емоціями та незабутніми враженнями учні чекають новорічних свят.

16.12.2017

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

З фізики

Сінельник Іван Олександрович, учень 7-Б класу, ІІІ місце (учитель Пономаренко С.І. )

Зюзько Альона Петрівна, учениця 8-Г класу, ІІ місце (учитель Юрченко І.А.)

Подобєд Дмитро Віталійович, учень 9-В класу, ІІ місце (учитель Пономаренко С.І. )

Андрущик Вікторія Олегівна, учениця 10-В класу,І І місце (учитель Пономаренко С.І. )

Салівон Валерія Костянтинівна, учениця 11-В класу, ІІ місце (учитель Пономаренко С.І. )

З правознавства:

Урсол Анастасія Олександрівна, учениця 10-Б класу, ІІ місце (учитель Щербина Р.Г.)

16.12.2017

Четвертокласники у "Злагоді"

Учні 4-А класу відвідали дітей у міському притулку "Злагода".


14.12.2017


Розваги на Андріївських вечорницях

13 грудня дівчатка і хлопчики 2-В класу влаштували розважальні дійства, найголовнішим з яких було кусання калити


13.12.2017

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

З математики

Опря Анастасія Сергіївна, учениця 8-А класу, ІІ місце (учитель Радченко В.С.)

Андрущик Вікторія Олегівна, учениця 10-В класу, І місце (учитель Юрченко І.А.)

Ширінова Сабіна Расим-Кизи, учениця 11-А класу, ІІ місце (учитель Слупян Л.М.)

З географії

Опря Анастасія Сергіївна, учениця 8-А класу, ІІІ місце (учитель Міханова В.П.)

Кузьменко Денис Олександрович, учень 9-В класу, ІІІ місце (учитель Міханова В.П.)

Гаркавенко Інна Вікторівна, учениця 10-В класу, ІІІ місце (учитель Калашнікова Г.В.)

Гришина Марія Олексіївна, учениця 11-А класу, ІІ місце (учитель Міханова В.П.)

11.12.2017

Спортивно-військова гра "Майбутні захисники України"

Хлопці 6-х класів взяли участь у спортивно-військовій грі «Майбутні захисники України», де мали змогу продемонструвати свої фізичні можливості, знання з військової підготовки, спритність та витривалість.

11.12.2017

Круглий стіл "Музейна педагогіка як засіб національно-патріотичного виховання учнівської молоді"

5 грудня 2017 року керівник музеїв Вітюк Н.С. та завідуюча бібліотечно-інформаційним центром Литвин Н.В. взяли участь у «круглому столі» «Музейна педагогіка як засіб національно-патріотичного виховання учнів молоді», який був проведений на базі КВНЗКОР «Академія неперервної освіти». Педагоги поділилися досвідом роботи створення віртуальних екскурсій музею школи «Біла Церква, моя чарівна Батьківщино, невід’ємна частина мене».

11.12.2017

Всеукраїнська гра з англійської мови «Гринвіч»

5 грудня 2017 року учні 2-11 класів нашої школи долучилися до участі у Всеукраїнській грі з англійської мови «Гринвіч». Цього року продемонструвати свої знання з предмета виявило бажання 83 школярі. Бажаємо учасникам гарних результатів та очікуємо на дипломи і призи у травні 2018 року.

10.12.2017

Всеукраїнський тиждень права

В рамках Всеукраїнського тижня права (04.12 – 10.12.2017) в нашій школі були проведені заходи. Тиждень розпочався із загальношкільного уроку «Права та обов’язки людини» (2-11 кл.), учні 5-10 класів випустили стіннівки та плакати «Правовий калейдоскоп» , провели конкурс малюнків «Моя сім’я» (2-4 кл.), відбулося засідання правового гуртка «Дебати» з теми «Чи існує взаємозв’язок між розвитком освіти і розвитком демократії?», був прведений урок з правознавства «Міжнародні стандарти з прав людини» (9 кл.), зустріч з представниками Білоцерківського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мартосіч А.В., Андрусишина Я.С.

10.12.2017

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

З історії

Дубровіна Анастасія Андріївна, учениця 8-Г класу, ІІ місце (учитель Вітюк Н.С.)

Мимренко Богдан Павлович, учень 9-Б класу, ІІІ місце (учитель Шевченко С.М.)

Руденко Анастасія Сергіївна, учениця 10-Б класу, ІІІ місце (учитель Щербина Р.Г.)

З хімії

Паршина Анна Олександрівна, учениця 7-В класу, ІІІ місце (учитель Бєлова Н.А..)

04.12.2017

01.12.2017

Вітаємо переможців ІІ етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка

7 клас - І місце - Романюк Анна (учитель Дем'яненко С.І.)

8 клас - ІІІ місце - Кондратенко Поліна (учитель Чубко В.А.)

10 клас - І місце - Урсол Анастасія (учитель Дем'яненко С.І.)

11 клас - ІІ місце - Гафурова Вікторія (учитель Воробцова В.В.)

27.11.2017

Обласна краєзнавча конференція « Допоки пам'ять в серці не згасає…»

24 листопада 2017 року вихованці краєзнавчо –пошукового гуртка нашої школи стали учасниками обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді « Допоки пам'ять в серці не згасає…». Яцун Катерина, Кобзар Вікторія та Грабовська Дар’я представили свої дослідження подій Голодомору 1932-1933 років в Україні , зокрема на Білоцерківщині. Дослідження трагічних подій вони показали у пошуковій роботі «Пам'ять спомином душу тривожить…». Керівництво здійснювала керівник гуртка Вітюк Н.С.

24.11.2017

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

З обслуговуючої праці

Павленко Мирослава Олександрівна, учениця 8-А класу, виступала за 9 клас, ІІІ місце (учитель Поліна Г.В.)

Андрущик Вікторія Олегівна, учениця 10-В класу, виступала за 11 клас, ІІІ місце (учитель Петренко І.В.)

З інформатики (учитель Бодрик О.О.)

Сінельник Іван Олександрович, учень 7-Б класу, виступав за 8 клас, І місце

Федоренко Тамара Ігорівна, учениця 7-В класу, виступала за 8 клас, І місце

Кавацюк Богдан Олегович, учень 9-Б класу, І місце

Опря Анастасія Сергіївна, учениця 8-А класу, виступала за 9 клас, ІІ місце

Подобєд Дмитро Віталійович, учень 9-В класу, виступав за 10 клас, І місце

Огородніков Юрій Володимирович, учень 11-В класу, І місце

24.11.2017

Вітаємо з перемогою команду "Ерудит"

Команда "Ерудит" виборола І місце у змаганнях з брейн-рингу "Осінні канікули - 2017", серед команд навчальних закладів міста. Вітаємо членів команди:

 • Гордієнко Владислав 11-Б клас
 • Поліщук Назар 11-Б клас
 • Мимренко Богдан 9-Б клас
 • Дорофєєва Яна 9-Б клас
 • Бондар Маріам 9-Б клас
 • Матюшичев Євгеній 9-Б клас
 • Дробжев Нікіта 11-Б клас
 • Кравцов Ростислав 11-Б клас
 • Падалка Кирило 9-В клас
 • Яцун Катерина 8-Б клас
 • Ткаченко Артем 8-Б клас

22.11.2017

Щороку учні школи беруть участь у Міжнародній природознавчій грі "Геліантус". У 2016 році школа нагороджена грамотою найкращому навчальному закладу та призом "Сучасний атлас світу" за участь у Міжнародній природознавчій грі.

У 2017 році у грі взяли участь 342 учні школи.


22.11.2017

Тиждень педмайстерності вчителів гуманітарного циклу

У рамках міського тижня педмайстерності вчителів гуманітарного циклу досвідом роботи з колегами поділилася Чубко Валентина Анатоліївна, учитель української мови та літератури, провівши урок у 7-В класі «Узагальнення й систематизація вивченого з теми «Дієслово».

21.11.2017

Урочисте відкриття меморіальної дошки на честь

Павлюка Ярослава Володимировича

Герої не вмирають!

Вони тут з нами на Землі!

Лише тихенько-тихенько сплять.

Ми плачемо, вони ж не плачуть.

Їхні душі горять героїчним жовто-блакитним полум’ям!

21 листопада, у день Гідності і Свободи, у нашій школі було відкрито меморіальну дошку на честь героя, колишнього учня Павлюка Ярослава Володимировича, який героїчно загинув біля м.Авдіївка, під час виконання бойового завдання, захищаючи рідну землю. Право відкрити меморіальну дошку було надано мамі Павлюка Ярослава , Надії Михайлівні та брату Михайлу.

На заході були присутні Настіна Ольга Іванівна, заступник міського голови; Білаш Олександр Сергійович, командир першої реактивної батареї 72-ї окремої механізованої бригади ім.Чорних Запорожців, капітан; представники служби підтримки учасників бойових дій АТО та членів їх сімей, однокласники Ярослава.

21.11.2017

Вітаємо переможців ІІ етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

 • І місце - Зумінська Юлія 3-Б клас (учитель Яременко О.В.)
 • І місце - Опря Анастасія 8-А клас (учитель Чубко В.А.)

21.11.2017

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

20 листопада в нашій школі був проведений виховний захід "Герої не вмирають... Просто йдуть..." щодо вшанування пам’яті подій Революції Гідності та Свободи, на який були запрошені учні 9-х класів.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Слава Україні! Героям слава!

20.11.2017

20 листопада 2017 року в БСШ № 12 відбувся міський семінар - практикум для вчителів інформатики на тему : «Використання критичного мислення при формуванні інформаційних компетентностей».

Семінар складався з двох блоків: теоретичного та практичного. Теоретичний блок містив у собі виступ учителя інформатики Чижевської С.М. ., яка ознайомила учасників семінару з основними положення методики розвитку критичного мислення школярів за С.О. Терно, розглянула стадії навчання за методикою розвитку критичного мислення та представила приклади використання методів на уроках інформатики. У практичному блоці учитель Бєлякова І.І. показала фрагмент уроку на тему: «Вкладені розгалуження», який проводився у формі квесту «Як восьмикласники прибульцям допомагали» на основі українського мультфільму «Як козаки прибульцям допомагали». На уроці були використані різні методи критичного мислення, а рефлексію учитель провів у вигляді складання сінквейну. Семінар завершили підбиттям та наданням методичних рекомендацій.

20.11.2017

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

З біології:

Камкова Валентина Дмитрівна, учениця 10-В класу, І місце (учитель Пильник О.О.)

Назаренко Анастасія Василівна, учениця 10-В класу, ІІ місце (учитель Пильник О.О.)

Стадник Анастасія Віталіївна, учениця 11-Б класу, ІІ місце (учитель Пильник О.О.)

Косолап Анастасія Сергіївна, учениця 8-Б класу, І місце (учитель Григор’єва Н.Ю.)

З української мови та літератури:

Урсол Анастасія Олександрівна, учениця 10-Б класу, І місце (учитель Дем’яненко С.І.)

Гафурова Вікторія Олегівна, учениця 11-В класу, ІІ місце (учитель Воробцова В.В.)

Опря Анастасія Сергіївна, учениця 8-А класу, ІІІ місце (учитель Чубко В.А.)

З екології

Вареник Катерина Юріївна, учениця 11-В класу, ІІ місце (учитель Пильник О.О.)

З образотворчого мистецтва

Камкова Валентина Дмитрівна, учениця 10-В класу, ІІ місце (учитель Коломієць Т.В.)

Кондратенко Поліна Сергіївна, учениця 8-А класу, ІІІ місце (учитель Коломієць Т.В.)

З англійської мови

Строкоус Єлизавета Валентинівна, учениця 8-Г класу, ІІ місце (учитель Литвин А.В.

Тарасова Ангеліна Павлівна, учениця 11-В класу, ІІ місце (учитель Черняховська С.М.)

16.11.2017

День української писемності та мови

9 листопада в День української писемності та мови вчителі та учні школи активно долучилися до написання XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Узяло участь 27 педагогів та 520 учнів.

09.11.2017

Мовознавча квест-гра "Люби та знай українську мову"

Учні 7-х та 8-х класів брали участь у мовознавчій квест-грі "Люби та знай українську мову". Цікаві завдання та підказки захопили дітей і час відведений для гри пролетів непомітно.

09.11.2017

У Білій Церкві привітали із поверненням воїнів 72-ї бригади

5 листопада тисячі небайдужих мешканців Білої Церкви із самого ранку чекали воїнів 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців, які повернулися із зони АТО. Серед них були і учні нашої школи.

Дорогі наші бійці - хлопці та дівчата - ми Вами пишаємося!

Дякуємо за Вашу нелегку роботу!

05.11.2017

Веселі осінні канікули у школі

"Дружба з книгою - це свято!"

Серед учнів 2-4 класів був проведений конкурс читців віршів про книгу та бібліотеку "Дружба з книгою - це свято!"

02.11.2017

Цікаво ми проводили час на канікулах)))

Педагогічна конференція "Партнерство - ефективна модель педагогічної взаємодії та співпраці між учителями, учнями та батьками"

2 листопада 2017 року відбулась педагогічна конференція "Партнерство - ефективна модель педагогічної взаємодії та співпраці між учителями, учнями та батьками", яка була проведена у формі "круглого столу".

Директор школи Вітюк О.П. нагадав про структуру моделі співпраці педагогів та батьків закладу, яка виправдала себе протягом багатьох років. Акцентував увагу на необхідності подальшого її удосконалення після прийняття нового Закону України "Про освіту" та в рамках реформи "Нова українська школа".

Прохоровська В.В., заступник директора з НВР, узагальнила методичні напрацювання з даної проблеми, зокрема створений методичний посібник "Ефективність взаємодії школи та сім'ї в розвитку особистості молодшого школяра", автором якого є учитель початкових класів Решетова І.В.

У закладі діє цільовй проект "Партнерство школи та сім'ї". Саме на етапах його реалізації і зупинилася заступник директора з НВР Рибак Н.І.

Досвідом роботи поділилися Бондаренко І.І, Смаровоз О.А., Пономаренко С.І. Учитель Григор'єва Н.Ю. пройшла навчання в рамках проекту "Вчимося жити разом".

Були вироблені рекомендації.

02.11.2017

Конкурс "Паперова країна"

Учні початкових класів взяли участь у шкільному конкурсі поробок в техніці орігамі "Паперова країна". Кращі роботи були відправлені на міський конкурс.

27.10.2017

Інтелектуальна гра "Ігри патріотів"

Учні 7-х класів взяли участь у інтелектуальній грі "Ігри патріотів" під час якої мали змогу проявити свої знання про Україну- її культуру , визначні місця та історичні постаті.

27.10.2017

Конкурс панно "Осінні барви"

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Восени красиво. Листя на деревах постійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м’яким килимом. З метою зберегти якомога довше різнобарвність осені учні створили панно з природніх матеріалів "Осінні барви".

27.10.2017

"Коли ви вмирали, вам сурми не грали..."

Не рік, не два, а довгими роками

Підрубували корінь наш під нами,

Топтали нашу думку, нашу мову

Імперії чужинської підкови.

Навік народ хотіли загубити,

Та він живе і буде вічно жити!

Крізь вічність із ясних зір і свічадо тихих вод в усій земній красі та зболеній печалі світить нам материнський образ нашої України. Багато поколінь пішло на страждання, муки, смерть, щоб засвітилася зірка вільної, незалежної , суверенної Держави нашої, яка поволі встає на ноги, розправляє крила, займає належне їй місце серед світових держав.

Піввіку мовчала історія, мовчали люди, а коли і називали імена героїв, то говорили з острахом, пошепки. Нині до нас повернулися і повертаються пласти правди, а з ними імена борців за національну незалежність, за право на життя, за свободу і віру. Так, 25 жовтня 2017 року в нашій школі відбулася зустріч із живим учасником 91-річним комбатантом станиці Біла Церква - Дячуном Теодором Григоровичем, який воював в Українській Повстанській Армії. Його серце зігріте любов’ю до України та вірою у краще майбутнє.

25.10.2017

Участь у І етапі Всеукраїнської військово - спортивної гри "Джура"

Рій 7-Б класу взяв участь у І етапі Всеукраїнської військово - спортиивної гри "Джура", що проходив на базі БНВО "Звитяга". Учні відвідали заняття з основ військової та медичної підготовки.

13.10.2017

Спортивно-конкурсна гра "Козацькому роду - нема переводу!". Посвята у джури.

12 жовтня 2017 року була проведена спортивно-конкурсна гра "Козацькому роду - нема переводу!" та посвята п'ятикласників у джури.

12.10.2017

29 вересня учні школи вітали вчителів з професійним святом - Днем Вчителя. На святі були присутні гості учасники клубу "Лада" Академії персіонерів, що функціонує на базі нашої школи , які також привітали привітати вчителів.

29.09.2017

ВІТАЄМО збірну команду нашої школи з ПЕРЕМОГОЮ 4:0 у першому матчі міського турніру з футболу серед шкіл міста

Склад команди:

Капітан команди: Іваніцький Богдан (11 - В клас)

Голкіпер: Юрченко Єгор (9 - Б клас)

Захисники: Мазурок Дмитро, Лобко Богдан (11 - А клас), Ждан Данило, Кирилюк Назар (9 - Б), Кабула Дмитро (11 - Б клас), Токовенко Нікіта (9 - В клас)

Півзахисники: Мимренко Богдан, Шелест В'ячеслав (9 - Б клас), Бродецький Макар (10 - А клас), Наврузов Алі (9 - А клас), Іваніцький Богдан (11 - В клас)

Нападники: Ковальчук Данило (11 - В клас)

ЗАБИТИМИ ГОЛАМИ ВІДЗНАЧИЛИСЯ Іваніцький Богдан, Ковальчук Данило, Наврузов Алі (2)

БАЖАЄМО УСПІХІВ НАДАЛІ!!!!!

28.09.2017

ВІТАЄМО збірну команду нашої школи з ПЕРЕМОГОЮ 4:3 у другому матчі міського турніру з футболу серед шкіл міста!!!!!!

25.09.2017