Дітям більше потрібний приклад для наслідування, ніж критика.

Ж. Жубер


Вітаю, шановні колеги, батьки, діти та гості сайту!

Сайт практичного психолога загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 2

смт Ратне імені Миколи Заліпи

Нікончук Олени В'ячеславівни


Дітям треба всього багато:

Небо, зорі і щирість слів.

А найбільше — це мама й тато.

Кожен з них, щоб дітей любив.


Основне завдання шкільного психолога — сприяти психічному та особистісному розвитку дітей, надавати допомогу всім учасникам навчально-виховного процесу: учням, вчителям, батькам.

ПОРАДИ БАТЬКАМ ВІД ПСИХОЛОГА “ЯК ДІЯТИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ?”

1. Виділяйте кожен день по декілька хвилин для концентрації на чомусь приємному (спогади про радісні події, чудові місця). Дайте собі можливість відчути це задоволення.

2. Кожен день намагайтесь приділяти увагу фізичним вправам, хоча б по 15 хвилин. Ваш організм вам віддячить, бо віруси бояться сильних людей.

3. Думайте позитивно і пам’ятайте, що з новими проблемами приходять нові можливості і рішення!

БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ’Я І ВСІЄЇ РОДИНИ!

ЯК БАТЬКАМ ЗБЕРЕГТИ ПОЗИТИВНИЙ ЕМОЦІЙНИЙ СТАН ДІТЕЙ НА КАРАНТИНІ

Говоріть про поведінку, яку ви хочете бачити. Використовуйте позитивний тон і слова, коли говорите з дитиною. Наприклад: “Будь ласка, прибери свої речі”. Замість: “Не роби безлад”.

Виділяйте кожен день по декілька хвилин для концентрації на чомусь приємному (спогади про радісні події, чудові місця). Дайте собі можливість відчути це задоволення.

Все залежить від подачі. Зриваючись на крик до своєї дитини, ви самі роздратовуєтесь і збільшуєте в неї рівень тривоги і стресу. Більше називайте дитину по імені. Говоріть у спокійній манері.

Будьте реалістами. Чи може дитина робити те, про що ви її просите. Дитині дуже важко зберігати спокій/бути спокійною протягом цілого дня, але, можливо, їй вдасться посидіти спокійно упродовж 15 хвилин, поки ви розмовляєте по телефону.

Хваліть дитину, коли вона поводиться добре. Постарайтеся відзначати все, що ваша дитина зробила добре. Можливо вона цього не показує, але ви ще обов’язково це побачите. Дитина переконається, що ви помічаєте це і піклуєтесь про неї.

Допоможіть підліткам залишатися на зв’язку. Підліткам особливо важливо спілкуватися з друзями. Допоможіть своїй дитині бути в контакті через соціальні мережі, або надайте інші для безпечної дистанції способи. Це те, що ви можете робити також разом!

ПАМ'ЯТКА БАТЬКАМ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Навчання на карантині продовжується, не зважаючи ні на що!

Але прошу ставитись із порозумінням до тих, хто це навчання організовує .

Ми в ситуації дистанційного навчання вперше, так само як і ви, тож давайте співпрацювати!

Усі завдання, посилання та інші матеріали для дистанційного навчання ви можете знайти на сайті нашої школи. Шкільний сайт – це спосіб первинного інформування батьків і учнів про навчання в умовах карантину.

Якщо в завданні на сайті не вказано іншого – відправити готову роботу варто на електронну пошту вчителя . Також через пошту можна задавати питання та залишати коментарі.

Нагадайте дітям, що онлайн конференції заплановані вчителем – це обов’язковий елемент дистанційного навчання ( якщо не вказано інше), та про необхідність дотримання режиму.


Зберігайте спокій, контролюйте навчання дітей і будьте здорові!

Разом, ми впораємось з усіма викликами сьогодення!