ВИХОВНА ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

План булінг 2022.docx

План заходів щодо протидії булінгу в закладі на 2022-2023 н.р.

Алгоритм дій у разі виявлення булінгу

Алгоритм дій педагогічного колективу

у разі виявлення ситуації булінгу

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВЧИНЕННЯ БУЛІНГУ:

Булінг (цькування) неповнолітньої чи малолітньої особи – штраф від 850 до 1700 грн або громадські роботи від 20 до 40 годин.

Такі діяння, вчинені повторно протягом року після або групою осіб – штраф від 1700 до 3400 грн або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин.

Якщо булінг (цькування) вчинить неповнолітній від 14 до 16 років – відповідатимуть його батьки або особи, що їх заміняють. До них будуть застосовані штраф від 850 до 1700 грн або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.

Якщо керівник закладу освіти не повідомить органи Національної поліції України про відомі йому випадки цькування серед учнів, до нього буде застосоване покарання у вигляді штрафу від 850 до 1700 грн або виправних робіт до одного місяця з відрахуванням до 20 % заробітку.

18 грудня 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон №2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», яким закріплено відповідальність за вчинення булінгу.

ЯКЩО ВАША ДИТИНА СТАЛА ЖЕРТВОЮ БУЛІНГУ?

– Подайте керівнику закладу освіти заяву про випадки булінгу (цькування) щодо вашої дитини;

– Поясніть дитині, до кого вона може звернутися за допомогою у разі цькування (вчителі, керівництво школи, психолог, старші учні, батьки інших дітей, охорона).

Якщо вирішити ситуацію з булінгом на рівні школи не вдається – зверніться в поліцію!

ЯКЩО ВАША ДИТИНА АГРЕСОР?

– Відверто поговоріть з дитиною про те, що відбувається, з’ясуйте мотивацію її поведінки;

– Поясніть дитині, що за вчинення булінгу (цькування) наступає адміністративна відповідальність;

– Чітко і наполегливо попросіть дитину припинити таку поведінку; повідомте їй, що будете спостерігати за її поведінкою;

– Зверніться до шкільного психолога і проконсультуйтеся щодо поведінки своєї дитини під час занять;

– Дотримуйтесь рекомендацій комісії з розгляду випадків булінгу, якщо щодо вашої дитини

Пам’ятайте, дитина-агресор не зміниться відразу! Це тривалий процес, який потребує витримки і терпіння!

ДЕ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ?

Якщо Вам необхідна правова допомога (юридична консультація, складання заяви, інших документів) – зверніться до Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103*.

ВАЖЛИВО: діти мають право безоплатно отримати послуги адвоката (складання заяв, представництво в суді).

Якщо дитині необхідна психологічна допомога – зверніться на Національну дитячу «гарячу лінію» для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116-111.



ПОРЯДОК ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯДУ ЗАЯВ ПРО ВИПАДКИ БУЛІНГУ

 В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯДУ ЗАЯВ ПРО ВИПАДКИ БУЛІНГУ

 В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)"https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2657-19

 

Процедура подання  (з дотриманням конфіденційності) заяви про випадки булінгу (цькування)

1.     Усі здобувачі освіти, педагогічні працівники закладу, батьки та інші учасники освітнього процесу повинні обов’язково повідомити директора навчального закладу про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

2.     На ім’я директора закладу пишеться заява (конфіденційність гарантується) про випадок боулінгу (цькування).

 3.     Директор закладу видає наказ про проведення розслідування та створення комісії з розгляду випадку булінгу (цькування), скликає її засідання.

  4.     До складу такої комісії входять педагогічні працівники (у тому числі психолог, соціальний педагог), батьки постраждалого та булерів, керівник навчального закладу та інші зацікавлені особи.

5.     Рішення комісії реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів усіх членів комісії.

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) та відповідальність осіб, причетних до булінгу

1.     Директор закладу має розглянути звернення у встановленому порядку.

2.     Директор закладу створює комісію з розгляду випадків булінгу, яка з’ясовує обставини булінгу.

3.     Якщо комісія визнала, що це був булінг, а не одноразовий конфлікт, то директор ліцею повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.

4.     Особи, які за результатами розслідування є причетними до булінгу, несуть відповідальність відповідно до частини другої статті 13 (вчинення правопорушень за статтею 1734) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування)

 в закладі освіти

(відповідно до листа МОНУ від 29.01.2019 №1/11-881 "Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчіх актів України щодо протидії булінгу (цькування) від 18.12.2018 №2657-VIII") 

1.     В разі підтвердження факту вчинення булінгу (цькування), за результатами розслідування та висновків Комісії, створеної у закладі освіти з розгляду випадків булінгу, повідомляються уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та служби у справах дітей про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти.

2.     Виконується рішення та рекомендації комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) в закладі освіти.

3.     Надаються соціальні та психолого-педагогічні послуги здобувачам освіти, які вчинили булінг, стали його свідками або постраждали від булінгу.

4.     Визначаються відповідальні особи, причетні до булінгу (цькування ) та накладаються адміністративні стягнення:

- Цькування неповнолітнього карається штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян(850 та 1700 гривень відповідно)або громадськими роботами від 20 до 40 годин.

- Така ж поведінка,вчинена групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення,передбачає штраф від 1700 гривень до 3400 гривень або громадськими роботами від 40 до 60 годин.

- За булінг, вчинений малолітніми або неповнолітніми особами віком від 14 до 16 років,тягне за собою накладання штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють.

Алгоритм дій у разі виявлення ознак чи фактів, що можуть вказувати на    
  вчинення домашнього насильства щодо дитини

Домашнє насильство – діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчиняла домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

 

Особа

Покрокові дії

Нормативно-правові акти:

– Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

– Закон України «Про освіту»

– Постанова Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі»

– Наказ Міністерства освіти і науки України від 02.10.2018 № 1047 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників з іншими органами та службами»

– Лист Міністерства освіти і науки України від 30.10.2018 № 1/9-656 «Про перелік діагностичних методик щодо виявлення та протидії домашньому насильству відносно дітей»


Керівник закладу освіти

    Забезпечує реалізацію в закладі освіти заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству шляхом:

·       проведення з учасниками освітнього процесу виховної роботи з протидії та запобігання насильству;

·       здійснення з учасниками освітнього процесу інформаційно-просвітницьких заходів з питань запобігання та протидії насильству, у тому числі стосовно дітей та за участю дітей;

·       організацію роботи практичного психолога, соціального педагога з постраждалими дітьми;

·       визначення уповноваженого спеціаліста з числа працівників закладу для проведення невідкладних заходів реагування в разі виявлення фактів насильства та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи, інших осіб.

Уповноважена особа, що здійснює невідкладні заходи реагування в разі виявлення фактів насильства та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб

·       Інформує керівника закладу про ситуацію насильства або загрозу його вчинення.

·       Протягом доби за допомогою телефонного зв’язку, електронної пошти інформує уповноважений підрозділ органу Національної поліції та службу у справах дітей (у випадку, коли постраждалою особою та/або кривдником є дитина).

·       Забезпечує організацію надання медичної допомоги (у разі потреби).

·       Фіксує необхідну інформацію в журналі реєстрації фактів виявлення (звернення) про вчинення домашнього насильства.

·       Повідомляє працівників психологічної служби закладу освіти.

·       У разі виникнення підозри щодо домашнього насильства або реальної загрози його вчинення, зустрічається з дитиною, стосовно якої є інформація, намагається розговорити, встановити контакт, довірливі стосунки, надає емоційну підтримку.

·       Якщо в процесі розмови дитина підтверджує факт насильства щодо неї, з’ясовує терміни подій, які відбулися з дитиною, та можливості отримати їх опис.

Практичний психолог/ соціальний педагог

·       При отриманні інформації/повідомлення та/або у ситуації особистого виявлення факту домашнього насильства або загрози його вчинення передає інформацію для подальшого реагування керівнику закладу або уповноваженій особі.

·       Забезпечує організацію надання медичної допомоги (у разі потреби).

·       Може провести первинне опитування дитини.

·       Не залишає дитину наодинці.

·       Забезпечує психологічний супровід та соціально-педагогічний патронаж в системі освіти з дітьми та їх батьками; проведення з батьками та іншими учасниками освітнього процесу роз’яснювальної та виховної роботи із запобігання, протидії негативним наслідкам домашнього насильства.

·       Бере участь (у разі необхідності) в оцінці рівня безпеки, у проведенні оцінки потреб дитини та в роботі мультидисциплінарної команди виконавчого комітету міста/району/ОТГ з надання соціальних послуг дитині з родиною (за погодженням з керівником закладу).

Класний керівник

·       При отриманні інформації/повідомлення та/або у ситуації особистого виявлення факту домашнього насильства або загрози його вчинення передає інформацію для подальшого реагування керівнику закладу або уповноваженій особі.

·       Забезпечує організацію надання медичної допомоги (у разі потреби).

·       Може провести первинне опитування дитини.

·       Не залишає дитину наодинці.

·       Може поспілкуватись з постраждалою дитиною, дотримуючись алгоритму ведення діалогу з дитиною, яка потрапила в ситуацію насильства або загрозу його вчинення.

·       Забезпечує організацію роботи в системі освіти з дітьми та їх батьками; проведення з батьками та іншими учасниками освітнього процесу роз’яснювальної та виховної роботи із запобігання, протидії негативним наслідкам домашнього насильства.

Вчитель-предметник

·       При  отриманні інформації/повідомлення та/або у ситуації особистого виявлення випадку домашнього насильства або загрози його вчинення передає інформацію для подальшого реагування керівнику закладу або уповноваженій особі.

·       Забезпечує організацію надання медичної допомоги (у разі потреби).

·       Не залишає дитину наодинці.

·       може поспілкуватись з постраждалою дитиною, дотримуючись алгоритму ведення діалогу з дитиною, яка потрапила в ситуацію насильства або загрозу його вчинення.

Медичний персонал закладу освіти

·       При отриманні інформації/повідомлення та/або у ситуації особистого виявлення випадку домашнього насильства або загрози його вчинення передає інформацію для подальшого реагування керівнику закладу або уповноваженій особі;

·       Надає невідкладну медичну допомогу (за необхідності).

·       Може провести первинне опитування дитини.

·       Не залишає дитину наодинці.

Обслуговуючий персонал закладу освіти

·       При отриманні інформації/повідомлення та/або у ситуації особистого виявлення випадку домашнього насильства або загрози його вчинення передає інформацію для подальшого реагування керівнику закладу або уповноваженій особі.

·       Забезпечує організацію надання медичної допомоги (у разі потреби).

·       Не залишає дитину наодинці.

Дитина постраждала

·       Звертається  до керівника закладу або уповноваженої особи, або працівника закладу освіти, якому довіряє.

·       Або/та звертається для подальшого реагування до будь-якого суб’єкта, що здійснює заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству (наприклад,  до органів Національної поліції, служби у справах дітей, суду, органів державної влади чи органів місцевого самоврядування, центрів з надання безкоштовної вторинної правової допомоги, загальних чи спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб).

Батьки постраждалої дитини

·       Забезпечують  надання дитині екстреної медичної допомоги (у разі потреби).

·       Звертаються  для подальшого реагування до керівника закладу або уповноваженої особи, або працівника закладу освіти, якому довіряє.

·       Або/та звертаються для подальшого реагування до будь-якого суб’єкта, що здійснює заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству (наприклад,  до  органів Національної поліції, служби у справах дітей, суду, органів державної влади чи органів місцевого самоврядування, центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, загальних чи спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб тощо).

Інші особи, яким стало відомо про випадок домашнього насильства

·       Звертаються для подальшого реагування до керівника закладу або уповноваженої особи, або працівника закладу освіти.

·       Забезпечують організацію надання медичної допомоги (у разі потреби).

·       Не залишають дитину наодинці.

·       Передають інформацію суб’єктам, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству (наприклад,   органам Національної поліції, службі у справах дітей, суду, органів державної влади чи органів місцевого самоврядування тощо).

 

Порядок виявлення, розгляду та реагування на випадки булінгу в закладі освіти

 

Булінг (цькування) – діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному чи фізичному здоров’ю потерпілого.

Закон України «Про освіту»

 

Особа

Покрокові дії

Нормативно-правові документи:

– Закон України «Про освіту»

– Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)»

– Постанова Кабінету Міністрів України від 03.10.2018 р. № 800 «Деякі питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю»

– Лист Міністерства освіти і науки України від 29.01.2019 № 1/11-881 «Рекомендації для закладів освіти щодо застосувань норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)»


Керівник  закладу освіти

     Забезпечує створення в закладі освіти безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу (цькування), у тому числі:

·       приймає та розглядає заяви про випадки булінгу (цькування) здобувачів освіти, їхніх батьків, законних представників, інших осіб та видає рішення про проведення розслідування;

·       скликає засідання комісії з розгляду випадків боулінгу (цькування) для прийняття рішення за результатами проведеного розслідування та вживає відповідних заходів реагування;

·       за результатами рішення комісії про підтвердження факту булінгу повідомляє уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України та службі у справах дітей про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти;

·       забезпечує виконання заходів для надання соціальних та психолого-педагогічних послуг здобувачам освіти, які вчинили булінг, стали його свідками або постраждали від булінгу (цькування);

·       з урахуванням пропозицій територіальних органів (підрозділів) Національної поліції України, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства юстиції України, служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розробляє, затверджує та оприлюднює план заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти;

·       забезпечує оприлюднення на веб-сайтах, на дошках оголошень та при проведенні інструктажів для всіх працівників закладу освіти: правил поведінки здобувача освіти в закладі освіти; плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти; порядку подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти; порядку реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування).

Уповноважена особа за реалізацію норм законодавства у сфері запобігання та протидії булінгу (цькуванню) в закладі освіти

·       Повідомляє керівництво закладу освіти про факти булінгу (цькування) стосовно здобувачів освіти, педагогічних, науково-педагогічних, наукових працівників, інших осіб, які залучаються до освітнього процесу, свідком якого вона була особисто або інформацію про які отримала від інших осіб. Вживає невідкладних заходів для припинення булінгу (цькування)

·       Бере участь:

        у проведенні розслідування випадків булінгу (цькування)

        засіданні комісії з розгляду випадків булінгу (цькування).

·       Повідомляє батькам здобувачів освіти за їх запитом інформацію про діяльність закладу освіти, у тому числі щодо надання соціальних та психолога-педагогічних послуг особам, які постраждали від булінгу (цькування), стали його свідками або вчинили булінг (цькування).

Практичний психолог/ соціальний педагог

·       Повідомляє керівництво закладу освіти про факти булінгу (цькування) стосовно здобувачів освіти, педагогічних, науково-педагогічних, наукових працівників, інших осіб, які залучаються до освітнього процесу, свідком якого він був особисто або інформацію про які він отримав від інших осіб.

·       Вживає невідкладних заходів для припинення булінгу (цькування)

·       Може поспілкуватись з учасниками ситуації: жертвою, кривдником чи (кривдниками), свідками.

·       Забезпечує профілактику та запобігання булінгу (цькуванню).

·       Забезпечує надання консультативної допомоги батькам з питань булінгу.

·       Здійснює психологічний супровід здобувачів освіти, які постраждали бід булінгу (цькування), стали його свідками або вчинили булінг (цькування).

Класний керівник, учитель-предметник

·       Повідомляє керівництво закладу освіти про факти булінгу (цькування) стосовно здобувачів освіти, педагогічних, науково-педагогічних, наукових працівників, інших осіб, які залучаються до освітнього процесу, свідком якого він був особисто або інформацію про яку він отримав від інших осіб.

·        Вживає невідкладних заходів для припинення булінгу (цькування).

·       За рішенням керівника закладу бере участь:

      у проведенні розслідування випадків боулінгу;

      засіданні комісії з розгляду випадків булінгу (цькування).

·       Може поспілкуватись з учасниками ситуації: жертвою, кривдником чи (кривдниками), свідками.

·       Проводить системну робота з інформування, роз'яснення з метою формування навичок толерантної та ненасильницької поведінки, спілкування та взаємодії всіх учасників освітнього процесу; організації тематичних заходів, зустрічей, бесід, консультацій.

Медичний персонал закладу освіти

·       Повідомляє керівництво закладу освіти про факти булінгу (цькування) стосовно здобувачів освіти, педагогічних, науково-педагогічних, наукових працівників, інших осіб, які залучаються до освітнього процесу, свідком якого він був особисто або інформацію, про яку він отримав від інших осіб

·       Вживає невідкладних заходів для припинення булінгу (цькування)

·       Може поспілкуватись з учасниками ситуації: жертвою, кривдником чи (кривдниками), свідками.

·       Надає (у разі необхідності) невідкладну медичну допомогу.

Обслуговуючий  персонал

·       Повідомляє керівництво закладу освіти про факти булінгу (цькування) стосовно здобувачів освіти, педагогічних, науково-педагогічних, наукових працівників, інших осіб, які залучаються до освітнього процесу, свідком якого він був особисто або інформацію, про яку він отримав від інших осіб.

·       Вживає невідкладних заходів для припинення булінгу (цькування).

Батьки постраждалої дитини

·       Подають керівництву або засновнику закладу освіти заяву про випадки булінгу (цькування) стосовно дитини або будь-якого іншого учасника освітнього процесу.

·       Можуть вимагати повного та неупередженого розслідування випадків булінгу (цькування) стосовно дитини або будь-якого іншого учасника освітнього процесу.

·       Можуть брати здасть у засіданні комісії з розслідування випадку булінгу.

·       Звертаються до уповноважених органів Національної поліції України та служби у справах дітей для повідомлення про випадок булінгу, у тому числі в разі незгоди з рішенням комісії, яка не кваліфікувала випадок як булінг.

·       Сприяють керівництву закладу освіти у проведенні розслідування щодо випадків булінгу (цькування).

·       Виконують рішення та рекомендації комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) в закладі освіти.

·       Можуть запитувати інформацію про діяльність закладу освіти, у тому числі щодо надання соціальних та психолого-педагогічних послуг особам, які постраждали від булінгу (цькування), стали його свідками або вчинили булінг (цькування).

Здобувачі освіти

·       Повідомляють керівництво або працівників закладу освіти про факти булінгу (цькування) свідком яких вони були особисто або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

Дитина, яка постраждала від булінгу

·       Звертається для подальшого реагування до керівника закладу або уповноваженої особи, або працівника закладу освіти, якому довіряє.

·     Та/або до батьків чи інших законних представників, органів Національної поліції, служби у справах дітей, органів державної влади чи органів місцевого самоврядування, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалізованих установ з надання безоплатної первинної правової допомоги, регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги тощо.

·       Може брати участь у засіданні комісії з розслідування випадку булінгу.

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯДУ ЗАЯВ ПРО ВИПАДКИ БУЛІНГУ

 В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу(цькуванню)"https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2657-19

Порядок реагування на випадки булінгу.pdf

Контроль над тютюном

Tobacco-control_Manual_for-regional-PHC_Life_fin.pdf

День захисту дітей. 

Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

Свято останнього дзвінка

Прощавай, 4 клас!

Прощавай, 1 клас!

Тиждень мистецтва

Кольоровий тиждень. Синій день.

Кольоровий тиждень. Вишиваний день.

Кольоровий тиждень. Зелений день.

Кольоровий тиждень. Жовтий день.

Кольоровий тиждень. Червоний день.

37-річниця трагедії на ЧАЕС

-6259162799678720777.mp4

Виставка великодніх композицій. 

Формування ціннісного ставлення до мистецтва.

Формуємо ціннісне ставлення особистості до праці, природи, історичних та культурних пам'яток

День здоров'я

Перша річниця початку визволення українських земель від рашистських загарбників.

Працівники ВПУ навчають дітей 

кулінарії та електриці.

Свято весни

Акція "Ангели пам'яті"

Відзначаємо 209-ту річницю від  Днародження Т.Г.Шевченка

video-output-4D35D9D1-6D0C-491A-AEAD-E24BEAC3833A.mov

День єднання

День єднання.mp4

Щорічно 15 лютого Україна вшановує День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану. З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. 

exportVideo2023-02-15 16:41:56.mp4

Участь у соціальному проєкті "Активні парки - локації здорової України"

exportVideo2023-02-15 16:57:37.mp4
video-output-735E02F7-BAC4-4F66-8C90-1B525C7CFE47.mov

Хто любить - той перемагає!

-6955646830990492652.mp4

У Валентинів день учасники освітнього процесу вітають  наших захисників та передають волонтерами маскувальну сітку та 100 пар шкарпеток, які придбали за надоначені кошти під час Фестивалю колядок.

Засідання учнівського самоврядування

обговорено ряд питань:

Консультативно-діагностична робота з учнями 9 класу щодо професійного самовизначення. 

День Соборності України.mp4

Настане день і оживе руїна!

Війна мине і геть підуть чужинці.

Розквітне в єдності соборна Україна!

Бо хоче так Господь і українці!

З Днем Соборності, Українці!

Фестиваль колядок.mp4

Фестиваль різдвяних колядок (частина ІІ)

ФЕСТИВАЛЬ РІЗДВЯНИХ КОДЯДОК

Фестиваль колядок.mov

Зимові веселі старти, присвячені Дню кіборгів

Гурткова діяльність

video-output-E4801A87-FBEA-4858-A23D-52F56F32313A.MOV

Новорічні свята

День волонтера!


Учні та колектив закладу постійно долучаються до збору гуманітарної допомоги на ЗСУ. І сьогодні у День волонтера передали кошти волонтерам Володимирецької громади, зібрані на благодійному ярмарку у сумі 18587 гривень.

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

-9106314645433041849.MP4

Осінній благодійний ярмарок

День ураїнської писемності та мови

День захисників та захисниць України 

У цей світлий день усі захисники та захисниці нашої України святкують неймовірне свято.

    З нагоди свята, учнівське самоврядування Любахівського ЗЗСО щиро вітає усіх, хто має високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

  Ви наша гордість і честь! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Тиждень протидії булінгу

(03-09.10.2022)

 В рамках правопросвітницького тижня протидії булінгу школярі стали учасниками ряду онлайнпросвітницько-профілактичних заходів, проведених психологом та класними керівниками. На різноформатних заняттях учні вчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту, знайомились з видами булінгу, відповідальністю за вчинення булінгу (цькування) та здобували навички ненасильницької поведінки та побудови   особистої мирної стратегії поведінки в конфлікті.   Цікаві ігри, перегляд відеороликів та мультфільмів, інтерактивні вікторини, створення онлайн-плакатів, колажів допомогли дітям зрозуміти, що будь-які прояви насильства (булінгу) над людиною неприпустимі і  є порушенням її прав.
ДЕНЬ МИРУ

ДЕНЬ МИРУ

Єдині вимоги до здобувачів.docx

Єдині вимоги до здобувачів освіти Любахівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

0-02-05-202b2ff23c3ff73a4c0baa43024eccade64aa8bd65bc8355a5752adbe874e1f6_6919a396337c168a.mp4

28 липня - День Української Державності 

                     День Державного прапора України 

Сьогодні по всій країні відзначають День Державного Прапора України.

Це наш історичний дух, це наша гордість, слава і велич нації.

З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним українці йшли на захист своїх прав та свобод під час Революції Гідності, під цим символом сьогодні наші воїни захищають рідну землю від окупантів на Сході України.

Любахівський ЗЗСО сердечно вітає всіх вас з Днем Державного Прапора України. Бажаємо всім щастя, добра і миру! Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу.