Сікорська Тетяна Сергіївна

Сікорська Тетяна Сергіївна,

вчитель зарубіжної літератури Червоненської філії комунального закладу "Хащуватський ліцей"

Назва цифрового освітнього середовища:

Інтерактивна дошка Padlet.

Сервіс створення середовища:

padlet

Опис моделі цифрового середовища:

Час змінюється, а ми змінюємось разом із ним. Та чи все так просто в освітньому середовищі?

Здавалося б, що ми гаджетовані, використовуємо для роботи ТЗ, працюємо на різних платформах. Але дистанційне навчання внесло свої корективи. Виявляється, ми маємо жорстке обмеження ресурсів, знань, навичок та вмінь.

І що ви думаєте, ми не навчилися? Навчилися. Особливості нашої професії полягають у тому, що ми не тільки навчаємо, але і вчимося самі.

Один із цікавих інструментів, який полегшує нашу роботу та робить виконання домашнього завдання набагато цікавішим – Padlet. Великий плюс у тому, що тут є можливості спільного редагування. Особливо корисним цей інструмент був під час дистанційного навчання. Через Viber скидаю посилання і учні відразу переходять за посиланням. Дотого ж цей сервіс зручни й тим, що його можна використовувати на різних етапах уроку, а результати видно відразу і їх відразу можна аналізувати та опрацювати. І він просто незамінний під час дичтанційного навчання. Звичайно безкоштовних функцій не так багато, але вистачає для створення повноцінного уроку.

Алгоритм роботи в середовищі:

https://drive.google.com/open?id=1VY-eMroumiMwcsPCXIWQazgYN_5kpxDV

Опис можливостей організації групової роботи:

У своїй роботі часто використовую для проєктної роботи, тобто роботи у групах. В умовах пандемії зручно тим, що дошку Padlet можна використовувати як інструмент для збору інформації. Тобто кожен окрумо може розмістити зібрану інформацію, яка вцілому вийде одним проєктом.

Опис можливостей середовища для здійснення освітньої діяльності:

Допомагає значно розшитири та урізноманітнити уроки. Перш за все це сучасно,отже цікаво здобувачам освіти. По - друге, в одному місті можна зібрати всю необхідну інформацію для уроку, розмістити посилання для цікавих завдань, які відразу ж можна і виконувити. А головне це зменшує друкування бумажок, які постійно губляться,мнуться.

Приклади використання:

https://drive.google.com/open?id=122sIf-MivP2PLFLlxeqb2dQBl89lvqPU

Корисні посилання та бібліографія:

https://bogosvyatska.com/2021/02/06/

http://2webmkl.blogspot.com/p/httpsrupadletcom.html