Перемоги і здобутки
2023-2024 н.р.
Додаток 2 до наказу відділу ОКМС від 25.12.2023 №150 - ОД Список учнів переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів Завантажити
2022-2023 н.р.
Всеукраїнський рівень:
II місце IV туру Всеукраїнської олімпіади з біології - Кузява Анна (8-В), вчитель Сірченко Тетяна Павлівна;
Обласний рівень:
II місце в обласному турі Всеукраїнської олімпіади з історії, учасниця IV туру - Матірна Поліна (10-А), вчитель Шрамко Л.С.
II місце в обласному турі Всеукраїнської олімпіади з історії - Заболотня Софія (11-Б), вчитель Рубанович Л.О.
III місце в обласному турі Всеукраїнської олімпіади з хімії - Кузява Анна (8-В), вчитель Шамрай Т.А.;
III місце в обласному турі Всеукраїнської олімпіади з біології - Ревенко Олександр (9-Б), вчитель Ноздренко Л.В.
III місце в обласному турі МАН секція історичне краєзнавство - Фесенко Артур (8-А), вчитель Поліщук М.В.
Відзнака "Відмінник Захисту України" - Кулинченко Діана (11-А) та Пограничний Димитрій (11-Б)
Перемоги і здобутки учнів Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1
у 2013-2014 н.р.
Результати участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (загальний список, переможці)
Результати участі учнів школи у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін (переможці)
Спортивні досягнення
у 2012-2013 н.р.
Результати участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (загальний список, переможці)
Результати участі учнів школи у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін (переможці)
2011-2012 н.р.
Голова обласної Ліги старшокласників – Чижик Катя
Номінант Всеукраїнського конкурсу «Гордість України – Гордієнко Анастасія
Перемоги ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – учнів-членів Малої академії наук України:
Чижик Катя – І місце в секції МАН етнологія ІІ місце в секції МАН соціологія
Григор'єва Валерія ІІІ місце в секції МАН валеологія
Мошківський Василь – ІІІ місце в секції МАН психологія
Онуфрієнко Олексій ІІІ місце в секції МАН матеріалознавство
Чижик Катерина – переможець ІІІ (всеукраїнського) етапу Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт учнів – учнів-членів Малої академії наук України
Обласний конкурс знавців права - Нечипорик Анастасія (11-Б) – переможець ІІІ етапу
Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»:
Левченко Юлія (3-В) - Бронзовий сертифікат, ІІІ місце по Україні.
Волошин Віталій (7-Б) - Срібний сертифікат, ІІ місце по Україні.
Всеукраїнський конкурс з німецької мови «Орлятко»: Курганська Анна (8-А) - ІІ місце в обласному рейтингу.
Диплом-відзнака Ліги українських меценатів за підсумками 12 Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика – Вінічук Таня
Перемога в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з педагогіки та психології – ІІІ місце Бондар Інна
Перемога в Третій обласній науково-краєзнавчій конференції «Залізнякові читання» - Кучеренко Маша.
Перемога на ІІ обласному форумі молодіжних ініціатив і проектів – ІІ місце Костильов Ярослав
Фіналіст обласного мистецького шоу "Рось шукає таланти” Конверцев Максим
Переможець Всеукраїнського фестивалю-конкурсу козацької пісні «Байда» - Конверцев Максим
Вихованці клубу спортивного танцю «Еліт-Данс" – переможці відкритого чемпіонату м.Черкаси: Зобов Олександр, Єрмаченко Анна - 1 місце в золотому фіналі Несененко Антон, Крохмаль Катерина - 2 місце в золотому фіналі Щекань Владислав, Сомик Анна - 2 місце в срібному фіналі
Перемоги учнів школи в чемпіонатах області та України - кікбоксери Леус Вадим і Щекань Анна
2010-2011 н.р.
Змагання Місце Відповідальний
Легкоатлетичне чотириборство І Батланов С.М., Шляхтов В.М.
Футбол 9-11 кл ІІІ Дяченко О.М., Шляхтов В.М.
Волейбол дівчата хлопці І, І Дяченко О.М., Батланов С.М.
Баскетбол дівчата хлопці І І Батланов С.М.
Шахи Шашки І І Шляхтов В.М.
Настільний теніс І Шляхтов В.М.
Шкіряний м'яч І Шляхтов В.М.
Нащадки козацької слави І Шляхтов В.М.
Загальнокомандне місце І
2008-2009 навчальний рік
Результати участі шкільних команд
у першості району серед школярів 2008-2009 н.р.
Змагання Час проведення Місце Відповідальний
Легкоатлетичний крос вересень І Дяченко О.М., Шляхтов В.М.
Футбол 9-11 кл вересень ІІ Коцуренко С.В.
Легкоатлетичне чотириборство жовтень І Батланов С.М., Коцуренко С.В.
Шахи Шашки жовтень ІІ ІІ Дяченко О.М., Шляхтов В.М.
Волейбол дівчата хлопці листопад - Шляхтов В.М.
Баскетбол дівчата хлопці січень І І Батланов С.М.
Легка атлетика квітень Батланов С.М., Дяченко О.М., Коцуренко С.В., Шляхтов В.М.
Спортивні ігри "Старти надій" квітень Батланов С.М., Коцуренко С.В.
Шкіряний м'яч квітень Коцуренко С.В.
Загальнокомандне місце
2007-2008 навчальний рік
Назва конкурсу Учень, клас Учитель
Обласна олімпіада, математика, ІІІ місце Паніна Ксенія, 10-Г Ходоровська С.І.
МАН, біологія, обласний тур, ІІ місце Шамрай Юлія, 9-Б Ноздренко Л.В.
МАН, українська мова, обласний тур, ІІІ місце Малюкова Ірина, 10-Б Буряк О.С.
МАН, математика, обласний тур, ІІІ місце Паніна Ксенія, 10-Г Ходоровська С.І., Гончарик О.Ф.
МАН, історичне краєзнавство, обласний тур, ІІІ місце Рибалка Сергій, 11-В Рибалка М.Д.
Конкурс знавців української мови ім.П.Яцика, обласний тур, ІІІ місце Джирма Ольга, 5-Б Савова Р.І.
Літературно-мистецький конкурс "Шевченко у серці моїм", обласний тур, ІІ місце, ІV місце Ємець Денис, 5-Б Олефіренко Микола, 5-Б Савова Р.І.
Інтернет-олімпіада, географія, участь у фінальному турі Ярощук Олександр, 9-А Ємець Л.І.
Результати участі шкільних команд у першості району серед школярів
2007-2008 н.р.
Вид змагання Місце Відповідальний
Легкоатлетичний крос ІІІ Батланов С.М., Дяченко О.М., Коцуренко С.В., Шляхтов В.М.
Легкоатлетичне чотириборство І Шляхтов В.М.
Легка атлетика ІІ Батланов С.М., Дяченко О.М., Коцуренко С.В., Шляхтов В.М.
Спортивні ігри "Старти надій" І Дяченко О.М., Шляхтов В.М.
Волейбол дівчата хлопці ІІІ ІІ Магльована Л.Б.
Баскетбол дівчата хлопці І І Батланов С.М.
Шахи Шашки І І Хоменко К.О.
Шкіряний м'яч ІІ Коцуренко С.В.
Загальнокомандне місце І