Монографії

Корносенко моногр_оконч-вивод_2016 рік_А4_ booklet.pdf

У пропонованій праці узагальнено теоретичні, методичні й наукові основи професійної підготовки майбутніх фітнес-тренерів, зокрема досліджено ґенезу проблеми, головні чинники здоров’язбереження людини, технологію проведення занять різних форматів; проаналізовано види професій, оволодіння якими забезпечує професійна підготовка фахівців напрямів 6.010201 «Фізичне виховання» і 6.010203 «Здоров’я людини»; обґрунтовано методологічні підходи: системний, діяльнісний, особистісно-зорієнтований, компетентнісний, інтеграційно-диференційований, які лежать в основі структурно-функціональної моделі професійної підготовки майбутніх фітнес-тренерів; виокремлено взаємопов’язані та взаємодоповнюючі функції професійної діяльності фітнес-тренера; розроблено компоненти професійної компетентності майбутніх фітнес-тренерів; удосконалено технологію викладання професійно необхідних дисциплін й представлено новий підхід, заснований на принципах інтеграції та диференціації професійного навчання фахівців цього профілю. Матеріали монографії можуть бути рекомендовані науковим працівникам, викладачам, фітнес-тренерам, інструкторам тренажерних залів, учителям фізичної культури, методистам, магістрантам, студентам. Монографія входить до навчально-методичного комплексу з вивчення вибіркових дисциплін «Сучасні фітнес-технології», «Теорія і методика оздоровчого фітнесу», «Функціональний фітнес», «Основи персонального тренінгу», «Сучасні фізкультурно-оздоровчі технології у фізичній культурі», «Сучасні технології фізичної підготовки».

МОНОГРАФИЯ_колективна.pdf






У монографії розкрито методологічні, теоретичні та методичні основи застосування фізкультурно-оздоровчих та спортивних технологій у освітньому середовищі. Науково обґрунтовано особливості впровадження фізкультурно-оздоровчих та спортивних технологій у закладах освіти різних типів: закладах позашкільної освіти, дошкільних, загальної середньої та вищої освіти. Для науковців, аспірантів, магістрантів, студентів закладів вищої освіти, методистів, учителів і всіх, кого цікавлять питання фізкультурно-оздоровчих і спортивних технологій.

КУхаренко_стаття.pdf



У колективній монографії викладено теоретико-методологічні погляди на нагальну для всієї системи освіти України проблему реалізації навчального процесу в умовах карантину, викликаного пандемією COVID-19. Навчальні заклади України всіх рівнів змушені були за короткий термін перейти на дистанційний навчальний процес, до якого не всі виявилися готовими. При розгляді прикладів реалізації навчального процесу з’ясувалося, що процес планування освіти та її практична реалізація в умовах кризи вимагають не лише творчого підходу, але й прийняття серйозних організаційних заходів і не лише на рівні самих навчальних закладів. Науково-методичний і науково-практичний аналіз ситуації, запропонований науково-педагогічною спільнотою охоплює широке коло питань, проблем і пропозицій, які ґрунтуються на власному педагогічному досвіді. Видання призначене для науково-педагогічних працівників, викладачівпрактиків, аспірантів, магістрів й усіх тих, кому не байдужі питання сучасної освітньої системи України 

На_сайт_Корносенко_монография_2021_27.04.pdf


Колективна монографія «Концептуалізація компетентнісного підходу до професійної підготовки майбутніх фахівців фізичної культури і спорту в умовах змішаного навчання» акумулює як найкращі вітчизняні традиції й наукові підходи до навчання високопрофесійних учителів та тренерів, з орієнтуванням на концептуальні засади реформування середньої освіти та сучасні технології спортивного тренування, так і міжнародний досвід. Праця структурована за напрямами, які розкривають перспективи розвитку професійної освіти в Україні  та світі, інноваційні концепції реалізації компетентнісного підходу, фокусують увагу на використанні дистанційних та змішаних технологій, створенні безпечного здоров’язберігального інформаційно-освітнього середовища та можливостях інформаційно-ресурсної підтримки професійної підготовки майбутніх фахівців фізичної культури і спорту.

монографія 2023.pdf




У монографії оприлюднено результати навчально-методичного забезпечення та особливостей викладання освітніх компонентів освітніх програм у системі підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня у педагогічних закладах вищої освіти. Для науковців, аспірантів, магістрантів, студентів закладів вищої освіти, методистів, учителів і всіх, кого цікавлять питання професійної підготовки магістрів.