Шановні батьки! Нагадуємо, що рішенням батьківських зборів на початку навчального року, ви надали згоду на публікацю фото/відео зображення дитини на інтернет-ресурсах: офіційний сайт ліцею, сторінка ліцею у фейсбуці, блог ліцею. Цей дозвіл буде дійсним до тих пір, поки Ви самі не захочете змінити цю форму і підписати новий дозвіл.

До уваги учнів, що знаходяться на індивідуальному навчанні (екстернат)

Шановні учні, розклад консультацій та проведення контрольного оцінювання знаходяться в Classroom. 

Будьте уважними!

Прийом до 1 класу.pdf

Свято казки – це надзвичайно свято, бо його немає в календарі. Воно живе в серцях дітей та дорослих.

Подорожувати світом казок “The World of Fairy Tales» нас запросили учні 3А, 5А, 6А, 6Б, 7А, 7Б, 8А, 9А класів.

Ми поринули в неповторний чудовий, чарівний світ казок англійською, німецькою, французькою мовами. Радість души нам подарували герої відомих казок та оповідань: «Репка», «Червона шапочка», , «Вовк та семеро козенят», «Попелюшка», «Сучасна казка», «The Adventures of Tom Sawyer». Дякуємо всім учителям МО  «Іноземні мови» та їх вихованцям за доставлене задоволення, неймовірні емоції, незабутні враження та почуття.


19.02.24 на Великій Раді ліцею ми раділи першим успіхам робочої групи команди  "Заробляємо своїми руками" з числа учнів 8-Б класу на чолі з класним керівником Юлією Володимирівною. Ми стали переможцями у конкурсі ініціативи, яку впроваджує ГО "Фонд "Буковина інноваційна". 

18.01 .2024 на засіданні міської спільности вчителів іноземних мов презентовано проєкт учениці 10-А класу (керівник Могила І.О.) "Психологічні аспекти дитячої уяви" в рамках роботи Європейських лінгвостудій.

Вітаємо педагогів та випускників 2022/2023 навчального року, які успішно пройшли вступні випробування НМТ-2023 і посіли третє рейтингове місце серед шкіл міста Чернівців та  увійшли у ТОП-200 шкіл України з математики та біології!!!

Героям країни,

Воїнам світла –

Захисникам України,

Що мужньо боронять нас

Від супостата,

Ні танком, ні градом

Вас не залякати.

Всім тим, що життя

Не шкодують віддати –

Низький вам уклін,

І велика подяка!

Розклад дзвінків на випадок ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ